Sayfa 876/878 İlkİlk ... 376776826866874875876877878 SonSon
Arama sonucu : 7019 madde; 7,001 - 7,008 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

Hala baskı şaka gibi sonrada boşluk bıraktı oluyor ben pozitifim şuan için ytd .

Zorlama düşüş yaşıyoruz mantıksız baskı var.
    20 günlük hareketli ortalama 20,67
    50 günlük hareketli ortalama 19,95
    Daha önce yazmıştım 21 civarlarında dengelenme sağlayacaktır dahası yarında seansı kırmızı kapatırsa ayı tuzağı olacağıdır hissede sıkıntı yok iç pazarda sıkıntı yok avrupa pazarında daralma olması önemli değil iç pazar dengeliyor zaten avrupa pazarında daralma olmasa vesbe hissesi daha farklı olurdu sonuçta ihracatı yüksek hisse.dengesizin biri yorum yazmış karda olanlar satsın diye merak etmesin kimse karda değil yüksek enflasyonda hisse ralli büyük hareket filan yapmamış durumda %10 primi görünce boşluk bıraktı diyorlar lakin baskı olursa normal durumdur.ytd.

Öküzün biri gelir hisse pazarlıyorsun der ağız burun dalar duvara yapıştırırım.
    Neyse o şuanda pozitifim Vesbe de ytd.

En azından düşüş yaşamadık önemli cuma günü xu100 den az prim yapması önemli değil ilerde arayı kapatır geçer ytd.

Düşüş yaşamasın yeterli bugünde düşüş yaşamadı önemli ayrıca 1,çeyrek karı iyi gelme ihtimali var yurt içi pazarından dolayı pozitif taraftayım vesbe de hala temettü oranı açıklanmadı.hissede olumsuz taraf XU100 üstü prim yapamadı teknikte bozulma yok trade yapmaya izin vermemesi çok iyi sabırla beklemeye devam ytd.
    Bugün yabancı kurumlar hissede alım tarafındaydı.Kaynak iş cep.
    Son olarak hacim çok düşük güçlü yükseliş için hacim gerekir yükseldiği yerde kalsın geri düşüş yaşamasın ytd.

20 civarlarında boşluk varmış yok bitti artık. ytd.Bugün iyiydi trade edenlere fırsat vermedi vesbenin böyle olması gerekir.

EURO/DOLAR paritesi 1,07 canlı veri bunun artışı Vesbe için önemli nokta çok detaylı bakmadım grafik diğer forumlara avrupa merkez bankası haziran ayında faiz indirimlerine başlayacağını yazıyorlar lakin kesinlik yok mantıklı olan ast olan paritenin artışıdır ytd.

Temel olarak bizim ekonominin düzelmesi çok zor lakin avrupa ekonomisinin düzelme ihtimali bizden daha fazla zaten ihracat oranı yüksek hisse vesbe aracı kurumların raporlarında avrupa da daralmanın devam edeceğini düşünüyorlar onların düşündüğünün tam tersini düşünüyorum ayrıca bizde ekonomi daha kırılgan lakin satışlar yurt dışından daha iyi durumda aracı kurum raporlarında yazıyor neyse sonuç olarak yüksek sermaye artırımından sonra düşüş yaşayan yıllarca ralli yapmamış bir hisse kısmette varsa büyük hareketi yaşarız vagona doğru yerden bindiğimi düşünüyorum ytd.

Sayfa 876/878 İlkİlk ... 376776826866874875876877878 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •