Sayfa 567/879 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577617667 ... SonSon
Arama sonucu : 7027 madde; 4,529 - 4,536 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. Bizimkisi tahta yapıcı değil tahtanın içine edici bak arçeliğe dibimize dayandı an itibarı ile 31.tl .Haftaya sollar bizi mübarek 31,5 u geçerse bize el sallar bu gidişle.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
    35.62 önemli seviye. tarihi kapanış zirvesi. üzerinde kapanış yapmayı başarırsa yükselme şansı artacak..

3. Ege gübre ve Egeen 31.12. 2020 de temettü dağıtımı yapacağını açıkladı erteleme olmazsa. Vesbe nin bu yönde bir açıklaması var mı acaba bilen var mı?

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Faaliyet raporundaki kar dağıtımının yapıldığı bu açıklama sehvenmi yazılmış.?
    30.06.2020 tarihinde gerçekleştirilen 2019 yılı Olağan Genel Kurul toplantısında Yönetim Kurulu’nun kâr dağıtım
    teklifi kabul edilmiş olup, kâr dağıtımı Temmuz ayı içerisinde tamamlanmıştır.

5.  Alıntı Originally Posted by coletta Yazıyı Oku
    Burda bir gariplik yok mu biz temettüyü alamadık ancak vestel avans bile olsa temettüyü aldı. 500 milyondu sanırım miktara takılmayalım.

Bu parayı bir şekilde değerlendirebilir, döviz, faiz vs. Ama avans olarak verildiği için bize faydası olmuyor yanlış mı düsünüyorum ortaklar.

Avans ne kadar sürede geri alınacak seneye geri alip bize de o miktardan temettü olarak dagıtırmı yada 3 sene sonra mı geri alir

YATIRIMCI İLİŞKİLERİNE KAR PAYINI NE ZAMAN DAĞITILACAK DİYE SORDUM ALDIĞIM CEVAP
    Merhaba

Nakit kar payı dağıtımı Temmuz ayında tamamlanmıştır. Ödeme ile ilgili MKK’nın açıklamasını aşağıdaki linkte görebilirisniz.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/860274

6. Yukarıdaki grafikte yükselen üçgen görünümüne dikkat. Üçgeni yukarı kırarsa olası hedef nokta aşağıdaki grafik. ( Not: Portföyümde şimdilik yok.)

7. Tecrübeli arkadaşlar temettüyü vestele avans verip sonra temettü ile mahsuplasıyor diyordu, bu sene verdiği avansı ne zaman mahsuplascak bu durumda kafam karıstı
     Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    YATIRIMCI İLİŞKİLERİNE KAR PAYINI NE ZAMAN DAĞITILACAK DİYE SORDUM ALDIĞIM CEVAP
    Merhaba

Nakit kar payı dağıtımı Temmuz ayında tamamlanmıştır. Ödeme ile ilgili MKK�nın açıklamasını aşağıdaki linkte görebilirisniz.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/860274

8. Vesbe diye bir arsa aldım
    Emlakçıya 100 tl diye satması için yetki verdim çok degil 1.2 ay içinde satarım nokta

Sayfa 567/879 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577617667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •