Sayfa 852/876 İlkİlk ... 352752802842850851852853854862 ... SonSon
Arama sonucu : 7004 madde; 6,809 - 6,816 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Yaşım 46 peruklu beni bile gömer
    belli olmaz dermansız bir derde yakalanırsa kurtuluşu yok amma organ nakli ile kurtulacaksa tüm organları satın alabilecek gücü var.

2. sıfır maliyet olarak 10.000 lot vesbe mi yaptım attım emeklilik portfoyune ömür boyu temetttü günleri 10 bin lotumla anacağım.

3. endekse ve dövizin yükselişine göre çöp fiyatına işlem görüyor vestel beyaz.yatırımcısına kaybettirmeye devam ediyor.çok sorumsuz bir şirket sahibi ve şirketin çeyreksel bazda kar beklentisindeki belirsizlik çok etkiliyor. Ahmet nazif zorlu şirketi değerli hale getirmek için gerekli çabayı göstermiyor.

4. Sebep ne peki hocam, istese iyi fiyata getirebilir anladigim kadariyla neden yapmiyor

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by coletta Yazıyı Oku
    Sebep ne peki hocam, istese iyi fiyata getirebilir anladigim kadariyla neden yapmiyor

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

şirketin karını perdeliyor .şirket iyi kar ederse fiyatı değerlenir . yıldız holdingde olduğu gibi buradada şirker karı gerçekçi olarak yansıtılmıyor..yani gizli örtülü bir para çalma olayı olduğunu tahmin ediyorum..ürettiği malın yüzde 80 nini ihraç eden bir şirketin fiyatı 13 tl olması kadar komik bir şey olamaz.önümüzdeki 15 gün içinde 15 tl yi geçmesi gerekiyor bekleyip görelim.

Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    şirketin karını perdeliyor .şirket iyi kar ederse fiyatı değerlenir . yıldız holdingde olduğu gibi buradada şirker karı gerçekçi olarak yansıtılmıyor..yani gizli örtülü bir para çalma olayı olduğunu tahmin ediyorum..ürettiği malın yüzde 80 nini ihraç eden bir şirketin fiyatı 13 tl olması kadar komik bir şey olamaz.önümüzdeki 15 gün içinde 15 tl yi geçmesi gerekiyor bekleyip görelim.
    Diğer hissedarlar Ahmet Nazik sonrasını planlıyor olabilir mi hocam?

7.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Diğer hissedarlar Ahmet Nazik sonrasını planlıyor olabilir mi hocam?
    ortakların çoğu oğlu kızı ve yakınları nazif zorludan sonrası söz konusu değil.

Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    ortakların çoğu oğlu kızı ve yakınları nazif zorludan sonrası söz konusu değil.
    Ali babanın çiftliğinden sonra peruklunun çiftliği desene yani şuna hocam

Sayfa 852/876 İlkİlk ... 352752802842850851852853854862 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •