Sayfa 818/877 İlkİlk ... 318718768808816817818819820828868 ... SonSon
Arama sonucu : 7012 madde; 6,537 - 6,544 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. Vesbenin sahibi vestel olsa da hisse fiyatlamalari açısından vestel ve vesbe arasında bir korelasyon kurulamaz. Alka ile alkım arasında kurulamadığı gibi. Vestel ve vesbe farklı finansal yapılar.

Vesbe açısından 6 aylık bilanço önemli olacaktır. Gelsin, yorumlamaya çalışırız.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by doxa Yazıyı Oku
    Vesbenin sahibi vestel olsa da hisse fiyatlamalari açısından vestel ve vesbe arasında bir korelasyon kurulamaz. Alka ile alkım arasında kurulamadığı gibi. Vestel ve vesbe farklı finansal yapılar.

Vesbe açısından 6 aylık bilanço önemli olacaktır. Gelsin, yorumlamaya çalışırız.

Doxa hocam Vestel de işler ve durumlar kötüye mi gidecek daha çok?

3. Öyle birşey demedim. Dediğim vestel ve vesbe fiyatlamasi arasında bir ilişki kurulamaz.

Öyle birşey demedim. Dediğim vestel ve vesbe fiyatlamasi arasında bir ilişki kurulamaz.

Öyle birşey dediniz demedim zaten , son bir yılda Vesbe ve Vestel arasında ki fark açıldı bunun sebebi Vestel de bazı şeylerin kötü gitmesi değil mi bende bu kötü gidişin devam edip etmeyeceğini sormuştum

5. Vesteli cok arastirmadim.ama uzaktan gozlemledigim kadarıyla vestel de pandemi dibinden hisse toplandı, temettü hikayesiyle hisse en yüksek seviyeye çekildi, muhtemelen temettu dagitmi sonrasında temettü hikayesinin tek seferlik olduğu anlaşıldı ve tarihsel fiyatlamasina geri döndü.

Çarpanlar açısından çok ucuz bir hisse ama ucuzluk yeterli olmayabiliyor. Daha öncede paylastigin gibi vestel nakit üretirken iyi bir sanayi şirketidir ama nakdi kullanırken grubun bankasıdır.

Y.t.d

Vesteli cok arastirmadim.ama uzaktan gozlemledigim kadarıyla vestel de pandemi dibinden hisse toplandı, temettü hikayesiyle hisse en yüksek seviyeye çekildi, muhtemelen temettu dagitmi sonrasında temettü hikayesinin tek seferlik olduğu anlaşıldı ve tarihsel fiyatlamasina geri döndü.

Çarpanlar açısından çok ucuz bir hisse ama ucuzluk yeterli olmayabiliyor. Daha öncede paylastigin gibi vestel nakit üretirken iyi bir sanayi şirketidir ama nakdi kullanırken grubun bankasıdır.

Y.t.d

Vestelbank adı hiçde fena olmadı yani sanki bi Hollanda bankası eksi faiz

7. Vesbe için 2. Çeyrek tahmini bilanço paylaşan kurum var mı?

8.  Alıntı Originally Posted by bortruva Yazıyı Oku
    Vesbe için 2. Çeyrek tahmini bilanço paylaşan kurum var mı?
    en düşük 501 milyon en yüksel 686 milyon. ortalama 587 milyon tl.

Sayfa 818/877 İlkİlk ... 318718768808816817818819820828868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •