Sayfa 786/876 İlkİlk ... 286686736776784785786787788796836 ... SonSon
Arama sonucu : 7004 madde; 6,281 - 6,288 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Şarj ekipmanları Vestel tarafından üretiliyor benim bildiğim
    Ya tabiki para kazanacaktır ama yapılan yatırıma göre geliri çok az oldu bugüne kadar. 700 milyon usd harcadılar . Bu parayı vesbe ye harcasalardı vesbe arceliği gecerdi

2.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Dünya nikel üretiminin yalnızca yuzde 3 ü pil üretiminde kullanılır . yuzde 70 ipaslanmaz çelik işinde kullanılır. Türkiyede paslanmaz çelik üretimi yoktur yakın zamandada olmayacaktır . Avrupanın en büyük nikel madeni Yunanistandadır , elektrik parasını ödeyemediği için kapatılmıştır. Zorlu bu işi açtığı için pişman olmuştur, sonrasında yuzde 50 sini vestel e çakarak kurtulmuştur
    Zorlunun genel karekteridir. Şirketi kurarken en başta küçük bir sermaye ile hepsine sahip olur. yatırımlar belli bir seviyeye gelip borç tavan yapınca, şirketi daha yüksek bir bedel ile vestele kakalar. vesbede de aynı şeyi yaptı. vestbe ilk kuruldugunda vestelin payı %15 idi. yatırım ve borçlar belli bir seviyeye ulaşınca vesbe yi karlı bir fiyattan vestel sattı.. bana göre koba nikel de hala kar edilebilecek bir seviye var ki, sadece %50 sini satmış. ileride kalan %50 yi ise çok daha yüksek fiyattan vestel satacak diye düşünüyorum.

Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    Zorlunun genel karekteridir. Şirketi kurarken en başta küçük bir sermaye ile hepsine sahip olur. yatırımlar belli bir seviyeye gelip borç tavan yapınca, şirketi daha yüksek bir bedel ile vestele kakalar. vesbede de aynı şeyi yaptı. vestbe ilk kuruldugunda vestelin payı %15 idi. yatırım ve borçlar belli bir seviyeye ulaşınca vesbe yi karlı bir fiyattan vestel sattı.. bana göre koba nikel de hala kar edilebilecek bir seviye var ki, sadece %50 sini satmış. ileride kalan %50 yi ise çok daha yüksek fiyattan vestel satacak diye düşünüyorum.
    Emekli hocam biz boşuna bekliyoruz o zaman Vestel de . Bu peruklu bize kazandırmayı nasip etmez ((

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Fabrikaya roket falan mı düştü?? Nedir durum bilem var mı

M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by remy Yazıyı Oku
    Fabrikaya roket falan mı düştü?? Nedir durum bilem var mı

M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    EUR/USD paritesi düştükçe kâr eriyor.

6. Vestel bilanco açıklayacak da temettüyü öğrenebilecez Mart ortasına geldik sonuna kadar bekledi zorlu

7. Ereğli’de temettüyü açıklamadan önce 28 lere kadar baskılanmıştı,belki vesbede bi sürpriz yapar temettü anlamında

8. Ne sürprizi bekliyorsunuz üstadim eldeki kar belli, en yüksek yüzde 80 dağıtabilir ki net 0,67 tl yapar, ki yatırım yaptıgı için oran bu kader yüksek olmayabilir.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 786/876 İlkİlk ... 286686736776784785786787788796836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •