Sayfa 782/878 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832 ... SonSon
Arama sonucu : 7019 madde; 6,249 - 6,256 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. Misal Finansal Rapora baktığımızda Vestel'e 2020'DE 3.2 milyar borç vermiş, 2021'de bu rakam yaklaşık 5.1 milyar TL

Yani verilen borç 2 milyara yakın artmış. Vesbe çeşitli faiz oranları ile vermiş bu borçları ve nispeten kendini koruyor Vestel'den.

2. Faaliyet raporu gelmedi. Günü de geçti. Normalde dün yayınlamaları gerekti. Demek ek süre aldılar bildirim için. Çok merak ediyorum. Gelse de okusak.

Alıntı Originally Posted by KADRAJ Yazıyı Oku
    Faaliyet raporu gelmedi. Günü de geçti. Normalde dün yayınlamaları gerekti. Demek ek süre aldılar bildirim için. Çok merak ediyorum. Gelse de okusak.
    Bu yıldan itibaren "entegre rapor" formatına geçmişler.

Oku oku bitmez

https://www.kap.org.tr/tr/ek-indir/4...7f46e326de6d74

4. Temettü ne zaman açıklanacak acaba??

M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Bugün de bakalım is yatirim sata sata bitiremedi diyenler gelicek mi foruma) bunu diyen kesim daha önce y satsa da bitirse sonra x sonra z diyordu. Umarım artik anlaşılmıştır sorun herhangi bir kurumun satması değil bu tahtada. Bugün iş satmasa vakif satardi, o satmasa satacak biri illa çıkar 10 aydır sürüyor bu, bence eksiklik tahtada tahtada alıcıların güçlü olmaması, eğer alıcı güçlü olsa satacak kurumlar bu fiyattan mı satardı? Yoksa yukarı sürüp mü satardi düşünmek gerek.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by coletta Yazıyı Oku
    Bugün de bakalım is yatirim sata sata bitiremedi diyenler gelicek mi foruma) bunu diyen kesim daha önce y satsa da bitirse sonra x sonra z diyordu. Umarım artik anlaşılmıştır sorun herhangi bir kurumun satması değil bu tahtada. Bugün iş satmasa vakif satardi, o satmasa satacak biri illa çıkar 10 aydır sürüyor bu, bence eksiklik tahtada tahtada alıcıların güçlü olmaması, eğer alıcı güçlü olsa satacak kurumlar bu fiyattan mı satardı? Yoksa yukarı sürüp mü satardi düşünmek gerek.

Özellikle son 3 aydaki satışları martta sona erecek olan satış yasağına bağlamıştım aylar önce yukardan satıp, aşağıdan patrondan hisse alicaklar demiştim bakalım cıkacak mi, tekrar not düşmüş olalım.

7. Temettü açıklanmadı ama sorun yok. Ayın 15'i gelse de alım yapsak diye bekliyoruz

8. Uzun vadede en beğendim hisselerden sadece biri, Sabreden kazanır..!
    Bol kazançlar arkadaşlar,sağlıcakla kalın..

Sayfa 782/878 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •