Sayfa 693/876 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703743793 ... SonSon
Arama sonucu : 7003 madde; 5,537 - 5,544 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. Bugün endekse ve diğer beyaz eşya hissesine göre sert düştü...
    Sebebi hakkında fikri olan var mı?

2.  Alıntı Originally Posted by Kolağası Kamil Yazıyı Oku
    Bugün endekse ve diğer beyaz eşya hissesine göre sert düştü...
    Sebebi hakkında fikri olan var mı?
    anz etkisi

3. Vesbe nin tek sorunu , zorlu şirketi olmasıdır. eğer şirket jantsa nin sahibinin olsaydı , 200 -250 tl olurdu hisse fiyatı. Bu peruklu da birazda akıl az herhalde. nakit sıkıntısından dolayı hisse satıyor, dahada satacak , ama hisse fiyatını baskılıyor, artmasını engelliyor. OOlum bırak hisse zaten gidiyor. Gitsin. Yüksekten satarsın

4. vestel in kazandığı parayı meta nikelde , zorlu enerjide buharlaştırıyor. Sonra Vestel grubu nakit sıkıntısı çekiyor

5. https://twitter.com/pisagorbeey/stat...135899139?s=19

Bir arkadaş yatırımcı ilişkilerine sormuş. Okumadı iseniz okuyun. Ben olumlu buldum cevapları.

6. Ben olumlu bulamadım malesef hocam sizin gibi. 100 küsür milyon para verip arsa alıyorsun kapasite için.
    Sonra yüzde 12 devreye alcam diyorsun ne ara temel attın da yaptın fabrikayı . Mevcut tesislerde yapıldı demek ki artiş ki hemen devreye giriyor.

Peki o zaman alınan arsada ne yapılacak ki domates mi ekilecek. Vestele verilen avans olmuş 1.4 milyar. Sonra yatırım için borç alıyorsun. Kurumsal firmalarda bu tarz alengirli işlerin olması mide bulandırıcı gerçekten ülkenin en büyük şirketlerinden sonuçta. Çokululuslu bi firmada yapabilir mi zor yapsalarda hesabını sorarlar.

Alıntı Originally Posted by KADRAJ Yazıyı Oku
    https://twitter.com/pisagorbeey/stat...135899139?s=19

Bir arkadaş yatırımcı ilişkilerine sormuş. Okumadı iseniz okuyun. Ben olumlu buldum cevapları.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by coletta Yazıyı Oku
    Ben olumlu bulamadım malesef hocam sizin gibi. 100 küsür milyon para verip arsa alıyorsun kapasite için.
    Sonra yüzde 12 devreye alcam diyorsun ne ara temel attın da yaptın fabrikayı . Mevcut tesislerde yapıldı demek ki artiş ki hemen devreye giriyor.

Peki o zaman alınan arsada ne yapılacak ki domates mi ekilecek. Vestele verilen avans olmuş 1.4 milyar. Sonra yatırım için borç alıyorsun. Kurumsal firmalarda bu tarz alengirli işlerin olması mide bulandırıcı gerçekten ülkenin en büyük şirketlerinden sonuçta. Çokululuslu bi firmada yapabilir mi zor yapsalarda hesabını sorarlar.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Katılıyorum

8. Beyaz eşyaya hız verecek 2 unsur var
    1 - çelik ve plastik fiyatlarının düşüşü
    2 - konteyner sorununun çözülmesi

Konteyner 12.000 USD 7000 e geldi ki Adil değer 2000 USD.

Demir çelik fiyatları en yüksek noktasından geriye doğru gelmeye başladı. Misal demir cevheri 240 dolar tepe noktasından 190 dolara geriledi ki daha 120 dolarlara inebilir .

Çok sevdiğim bir abimin yorumudur yukarda yazdıklarım.

Google iron ore forecast 2021yazinca. Demir cevheri 2021 uzman on görüşlerindede benzer yorumlar yapılıyor .

Haydi hayırlısı.

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 693/876 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703743793 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •