Sayfa 759/879 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon
Arama sonucu : 7027 madde; 6,065 - 6,072 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by kalender Yazıyı Oku
    Aracı kurumunuzla görüşün, onlar halleder
    şubeye gidin vs. diyo yatırım kısmı telefonda

2.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    şubeye gidin vs. diyo yatırım kısmı telefonda
    Hangi banka?

Sanırım gidip dilekçe vermek gerekiyor. Çözerseniz paylaşmanızı rica ederim.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

3. Ben HSBC ile çalışıyorum. Oradaki yetkili küsürat olduğu için satamayacağımızı, tama tamamlamak içinde küsürat almak gerekiyor onuda alamayacağımızı söyledi. Ancak temettüsünden yararlanabileceğiz, sermaye artırımı yapılırsa oda haliyle artırımdan yararlanarak artacak. Yada küsüratı olan başka bir arkadaşa virman yspıp onunkini tam yspacağız. Yada tam tersi biz arkadaştan virman alarak tama ibla edeceğiz

4. Adamların önerdiği başka bir yolda dilekçe yazın küsüratları bankaya verin diyorlar, tabii ücretsiz

5. Dilekçe yazarak kalan küsüratı bankaya hibe etmiş oluyorsunuz. Bu şekilde çözülebiliyor.

6. Ben küsüratları hesapta tutuyorum. İllaki sermaye artırımı oluyor ilerleyen zamanlarda, o zaman bazen tam sayıyı bile geçebiliyor. Çok temettü veren hisselerdede azda olsa temettüde alıyorum. Bence ellemeyin, yok farzedin küsüratları, hiç bakmayın ilerleyen yıllarda sizi şaşırtabilir

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    merhaba vesbe nin bölündükten sonra lot altı küsürattan nasıl kurtulabiliriz bilen varsa yardımcı olabilir mi?

vakıf yatırım da hesabım.
    Çalıştığınız kuruma dilekçe yazıp lot altı pazarında satış yapmaları hususunda talimat veriyorsunuz, aracı kurum lot altı pazarında satıp hesabınıza yansıtıyor.
    Ben gedik yatırım ile çalışıyorum bugün dilekçe yazıp küsüratları sattırdım.

Yazdıklarım kişisel düşüncelerim olup asla yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

8.  Alıntı Originally Posted by Blue_night Yazıyı Oku
    Çalıştığınız kuruma dilekçe yazıp lot altı pazarında satış yapmaları hususunda talimat veriyorsunuz, aracı kurum lot altı pazarında satıp hesabınıza yansıtıyor.
    Ben gedik yatırım ile çalışıyorum bugün dilekçe yazıp küsüratları sattırdım.

Yazdıklarım kişisel düşüncelerim olup asla yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...
    Ne güzel. HSBC yapmıyor bu hizmeti. Böyle farklılıklar olmaması lazım. Biizim yetkili bilmiyor olabilirmi, yoksa bankadan bankaya değişirmi bu uygulama

Sayfa 759/879 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •