Sayfa 866/878 İlkİlk ... 366766816856864865866867868876 ... SonSon
Arama sonucu : 7019 madde; 6,921 - 6,928 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Vesbenin yüzde 75 civarı kimin,
    Togg yüzde 30 civarı kimin,
    Nikel kobalt madeni yüzde 50 si kimin,
    Elbette VESTEL in
    Piyasa fiyatlamasi bunu elbette birgün fiyatliyacaktir.
    Yt.tv.degildir
    Sagliklar
    Düşüncemizi yazdık size de sağlıklar,
    Diğer forumlarda numuneler gibi değilsiniz..
    Ayrıca Vestel kötü hisse yazmadım normal şartlarda aynı primi yapmaları gerekirdi çok geride kalması normal durum değil Vesbenin bununda eleştirisi olacaktır ve yapıyorum tekrar bol şanslar.

2.  Alıntı Originally Posted by Coul Yazıyı Oku
    Sayın Kadraj çiviler yerinden sizce 1,5 milyarda mı sökülür? 1.75 mi? 2 mi? Beklentiniz nedir?
    1.6 milyar civarı zaten kendi esas faaliyet karı oluşur. Hisse kendine 40 TL civarı bi hedef belirler yürür.

Fakat Vesbe'yi doğru anlamak lazım. Yıllardır biliyoruz. Tarzı hicbir zaman tavan tavan gitmek olmamıştır. En son 2014 hareketi böyleydi. Üzerinden yıllar geçmiş ve unutulmuş hareketler bunlar. Vesbe daha çok %2 %4 arası günlük yukarı hareketlerle ilerler. Adım adım istikrarlı gider. En sonunda da hedefine ulaşır. Haftalar alır bu süreç. En son 10'dan 18'e hareketini de böyle yapmadı mı bir kaç ay önce. 2019'daki 11'den 21 hareketi de böyledi 2021'deki 30'dan 64'e giderken ki hareketi de.

Yani arkadaşlar her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır. Bu da Vesbe'mizin yiyişi.

Alıntı Originally Posted by KADRAJ Yazıyı Oku
    1.6 milyar civarı zaten kendi esas faaliyet karı oluşur. Hisse kendine 40 TL civarı bi hedef belirler yürür.

Fakat Vesbe'yi doğru anlamak lazım. Yıllardır biliyoruz. Tarzı hicbir zaman tavan tavan gitmek olmamıştır. En son 2014 hareketi böyleydi. Üzerinden yıllar geçmiş ve unutulmuş hareketler bunlar. Vesbe daha çok %2 %4 arası günlük yukarı hareketlerle ilerler. Adım adım istikrarlı gider. En sonunda da hedefine ulaşır. Haftalar alır bu süreç. En son 10'dan 18'e hareketini de böyle yapmadı mı bir kaç ay önce. 2019'daki 11'den 21 hareketi de böyledi 2021'deki 30'dan 64'e giderken ki hareketi de.

Yani arkadaşlar her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır. Bu da Vesbe'mizin yiyişi.
    Teşekkürler biraz ağırlığımı azalttım gittiğim hissede tavan hayalim var olur olmaz o ayrı konu fakat temelde parayı kazanan Vesbe önden koşan Vestel hissesi bu kadar çok fark olmaması gerekir Vesbeyi çıkar Vestel den biter gerçek olan budur daha açık olsun Vestel yaşıyorsa Vesbe sayesinde yaşıyor piyasa pislik yapıyor ve Vesbe de baskı yapıyorlar umarım 5 kuruşa muhtaç kalırlar.

Vestel Vesbenin %78 ine sahip

Vesbenin sahibi vestelden vesbeyi çıkar ne demek,
    Sabancı'dan akbanki çıkar,kordsa çıkar,cikarda çıkar Sabancı hiç ozaman.borsa fiyatlamasi ile gerçek farklıdır.
    Vestel 32 iken vesbe bölündüğünde 6 lira idi şu anki fiyata geldi.
    Borsadaki fiyat şeytandır diyordu rahmetli yaşar Erdinç hoca.
    Ben temelciyim vesbenin sahibi Vestel olduğu müddetçe vede daha önceki yazdığım iştirakler nedeniyle vestelciyim.
    Vesbe isterse uzaya gitsin
    Yt.tavsiyrsi değildir
    Sağlıklar

Vesbeye yarayan vestele yarar.
    Ama Vestel Togg ve maden şirketinde ki vede kendi faaliyetleri ile ilgili olumlu olayların vesbeye 0 katkısı vardır.
    Ama fiyatlamada psikolojik etkisi olabilir gerisi hikaye.
    Temel bunu gerektiriyor
    Yt TV.degikdir
    Sagliklar

https://x.com/sealsqcorp/status/1761...207495256?s=46

Şöyle bir durum var anlayanlar yazabilir mi?

Elektrikli araçlara ait şarj ile ilgili sanırım

Sayfa 866/878 İlkİlk ... 366766816856864865866867868876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •