Special Days Image
Sayfa 739/875 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon
Arama sonucu : 6999 madde; 5,905 - 5,912 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    1 aydan önce izin vermezler.
    Bedelsiz kararını 20 Ağustosta almışlardı. Neredeyse 1 ay oldu zaten.

Daha önce yazmıştım, genelde karar tarihinden itibaren 35-40 gün içinde tüm işlemler bitiyor.

Bugün onay gelme ihtimali var bence.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Garanti dün aldığını geri verince tahta bozuldu. Nerede duracaklar bakalım.

3. Tokkan hocam bu hafta tahta da cok iyi marj vardi al sat yapabilen için. Tahtayı takip eden biri olarak sizce al satcı cok mu tahtada yoksa aracı kurumlar mı arasında al ver yapıyor?
     Alıntı Originally Posted by ToKKan Yazıyı Oku
    yükselen trendin hızlanması
    https://www.hizliresim.com/6lcmmed
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by coletta Yazıyı Oku
    Tokkan hocam bu hafta tahta da cok iyi marj vardi al sat yapabilen için. Tahtayı takip eden biri olarak sizce al satcı cok mu tahtada yoksa aracı kurumlar mı arasında al ver yapıyor?

Yok al sata izin vermediler pek, ben 2 günde yüklü zarar yazdım. tabi yapabilen de yapmıştır.

5. Geçmiş olsun hocam, gün içi 1 lira 1,5 lira oynadı becerebilen kazanmıştır.
     Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Yok al sata izin vermediler pek, ben 2 günde yüklü zarar yazdım. tabi yapabilen de yapmıştır.

Üstadlar vesbe sağlam dururken Vestel neden düşüyor nedir Vestel de ki sorun?

Vesbe nin beklentileri,hikayesi ,tekniği ve dolayısıyla islem hacmi yabancı ve yerlide alım yaptırdı. Vestel endexe uygun hareket yapıyor bi sorun görünmüyor
     Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Üstadlar vesbe sağlam dururken Vestel neden düşüyor nedir Vestel de ki sorun?
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bu konuşuldu mu bilmiyorum ama yakasa bakınca 5 Milyon lot özel emir ile yapılan satış Emeklilik Fonları, Yatırım Fonları ve Yabancı Fonlara gitmiş gibi. 6 Eylül'den bu yana sadece Yatırım Fonları net satıcı olmuş (-282K) diğerleri alıcı olmuş.
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

Sayfa 739/875 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •