Sayfa 728/876 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738778828 ... SonSon
Arama sonucu : 7004 madde; 5,817 - 5,824 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. Geçmiş yıllarla kıyaslandığında Arçelik ve Vesbe arasındaki hem satış, hem esas faaliyet kârı, hem de net kâr oranlarının farkı Vesbe lehine azalıyor, şirketin maşallahı var, kapasite artışı inşallah Vesbeyi çok daha ileriye taşıyacak.

Her ne kadar hisseler düşük fk ile fiyatlanıyor olsa da Vesbe hissesinin son 10 yıllık getirisi ile diğerini karşılaştırırsanız Vesbe hissesi de bu büyümenin hakkını vermiş, temettüler hariç Vesbenin hisse fiyatı diğerine göre yaklaşık 2,5 kat daha fazla getiri sağlamış...

Büyüme ve kâr artışı candır

2. Ah be kalender , keşke dediğin gibi olsa

Alıntı Originally Posted by kalender Yazıyı Oku
    Hocam bir de şöyle düşün;
    İki şirket var aynı sektörde, birisi üretimi artırmak için mevcut parasını fabrikanın üretim kapasitesini artırmaya harcıyor.
    Diğeri ise üretimi artırmak yerine para kazanmak için ucuz kalmış hisselerini toplamaya çalışıyor.

3. Fikir paylaşıyoruz üstadim, tabi ki olumsuz yönleri de görmek benim için faydalı açıkçası aşık olmamak lazım. Yeri geldiğinde ben de eleştiriyorum ama bence olumsuz nokta vestele verilen avans lar.

Tutarı baya yükselmişti. Hisse geri alim tarafında malesef katılamıyorum size, hisse 48 tl geri alım açıklayıp arçelik gibi yüzde 10 koysak 52 den aliyorum dese açıkçası istemem, param varsa temettü hissesini düşükten alirim elimdeki lotların da yüzde 10 artması kimseyi zengin etmez burda.

Arçelik için iş yatırım hedefi 42 idi sanirim evet 42 ye kadar alsa katılırım size, yüzde 10 yukardan alması dediğim gibi elinde olana cok bişey katmaz almak isteyene yukardan verir.
     Alıntı Originally Posted by apa Yazıyı Oku
    Sayın COLETTA bende bunu anlatıyorum. Birisi hissenin değerini düşük buluyor ve ortaya parasını koyuyor sonuçta şirketine güveniyor ve mevcut yatırımcılarını da korumuş oluyor.

Bizimkisi ise piyasanın bu durumunu biliyor ve bedelsiz ile geçiştirmek istiyor.

Açıkçası ben sadece temettü sebebi ile vesbe yi tercih ediyorum. Lakin ben kendime bir ders çıkardım , patron şirket yatırımcısına samimi değilse , en iyi haberler bile itibar görmüyorsa , bırakın temettüyü altın bile verse ortak olmam.

Burada belki benim gibi uzun vadeli yatırımcı adayı arkadaşlara bakış açılarına katkı sağlarım diye paylaşıyorum.

Kimseyi olumlu yada olumsuz etkilemek gibi bir niyetim yok.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ben 2018 de ilk alımlara başladım 9 tl civarında fiyat vardi şu an 48 tl 3 kere de temettusunu aldim getirisinden de memnunum her grubun isteyene her çeşit hissesi var sabancilarin birisisin da var carfuruda yazarların petunu da var pinarsuyu da zorlunun vesbesi de var zoreni de her hissenin hikayesi ve durumu farklı bence ytd

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Şaka maka ne ezdiler kağıdı be, başına başına ne vurdular be

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
    kısa vadeli dip dönüşü
    https://www.hizliresim.com/isvqpo5
    Grafik Yorumcusu

7. Benim anladığım bilinçli ve ciddi şekilde kağıt baskılanıyor. Sebebini bilmiyoruz tabi. Bedelsiz oranı az değil. Acaba bölünene kadar baskılanıp, milleti bıktırıp bölündükten sonra mı getirecekler..

18:39 sonrası şişman parmak devreye girdi,nasıl hareketler bunlar !

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 728/876 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738778828 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •