Sayfa 618/875 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon
Arama sonucu : 7000 madde; 4,937 - 4,944 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
    tahtayı yukarı taşıyan bir grup var. derinlik takibinden anlıyoruz. ancak fiyatı tavan tavan yükselen yan tahtalar gibi koşturmuyorlar.(şimdilik böyle izlenim alıyoruz) daha çok gün içi, bazende bir kaç günlük realizelerle işlerini yapıyorlar.. ne yapalım. fiyat yükselsin de varsın koşmasın..
    Grafik Yorumcusu

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Sayın tokkan grafiklerinizi ilgiyle izliyorum barları aylık yaparsanız daha net sizde göreceksiniz ralli öncesi hareket bunlar tabi bence kepçe kısmı tamamlandi sapını takacak artık tavan tavan mi olur bayrak flamalarla mi olur bilmiyorum tamamen bir ogrencinin kendince sacmalasidir yatırım tavsiyesi değildir
    Üçgen kiriliminin tamamlandığını da yazmıştım hatta yükseklik kadar giderse 60 TL hedef var demiştim bilanço öncesi sert hareketler devam eder tabi bence sonra süper ötesi gelse bile burada dağıtılan mal için beklenti bitti diye toplanma amaçlı aşağı salar Arçelik gibi ama yön yukari

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
     Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Üçgen kiriliminin tamamlandığını da yazmıştım hatta yükseklik kadar giderse 60 TL hedef var demiştim bilanço öncesi sert hareketler devam eder tabi bence sonra süper ötesi gelse bile burada dağıtılan mal için beklenti bitti diye toplanma amaçlı aşağı salar Arçelik gibi ama yön yukari
    grafik yorumlama becerin giderek gelişiyor.. dengenin hangi tarafa geliştiğini anlamak grafikleri sürekli incelemekle oluyor..
    Grafik Yorumcusu

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
     Alıntı Originally Posted by coletta Yazıyı Oku
    Tahtayı artık kendi haline mi bıraktılar, baskı kalktı sanırım.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bu soruya teknik analizin cevabı vardır..hisse senedinin 43 lira civarında görülebilir karekteri değişti..YAPISAL DEĞİŞİKLİK.
    -yükseliş trendinin başlangından(13 lira) bugüne grafiği analiz edelim..
    https://hizliresim.com/qVrQwS
    Grafik Yorumcusu

Alıntı Originally Posted by ToKKan Yazıyı Oku
    grafik yorumlama becerin giderek gelişiyor.. dengenin hangi tarafa geliştiğini anlamak grafikleri sürekli incelemekle oluyor..
    teşekkürler

6. 100 💯 olur muyuz bu sene

7. Teşekkürler sn. Tokkan
     Alıntı Originally Posted by ToKKan Yazıyı Oku
    bu soruya teknik analizin cevabı vardır..hisse senedinin 43 lira civarında görülebilir karekteri değişti..YAPISAL DEĞİŞİKLİK.
    -yükseliş trendinin başlangından(13 lira) bugüne grafiği analiz edelim..
    https://hizliresim.com/qVrQwS
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    oyuncak gibi... bi öyle bi böyle
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Sayfa 618/875 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •