Sayfa 833/876 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843 ... SonSon
Arama sonucu : 7004 madde; 6,657 - 6,664 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. Agresif hareketler var

SANIRIM DANANIN KUYRUĞU KOPMAK ÜZERE
    PD/dd yerlerde sürünüyor
    Sılverline ve ya arzum kadrda mı değil bu şirket

2. Çok dengesiz bir tahta, 15 kademe yapıp aynı şekilde geri geliyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Bilanço gelmeden kar tahminimi yazayım. Tarihe not düşsün

9 aylık toplam satışarı 15-16 milyar düzeyinde bekliyorum.
    9 aylık toplam kar ise 1.6 milyar civarı bekliyorum. yani 3. çeyrek 400 milyon beklentim.
    Bu beklentiyi normalde 600 milyondan aşağı tutmazdım. Fakat parite ve resesyon derken fiyat üzerinde ciddi baskı görüyoruz. O nedenle düşük tuttum tahminimi arkadaşlar.

Kötü de gelse şirketime güveniyorum ve portföyümün en önemli yüzdesini her zamanki gibi Vestel Beyaza bırakıyorum. Kara bulutlar dağıldığında her çeyrek 1 milyar kar elde edeceğimizi de düşünüyorum. Uzak değil. Birkaç çeyreklik lazım.

4.  Alıntı Originally Posted by KADRAJ Yazıyı Oku
    Bilanço gelmeden kar tahminimi yazayım. Tarihe not düşsün

9 aylık toplam kar ise 1.6 milyar civarı bekliyorum. yani 3. çeyrek 400 milyon beklentim.
    Bu beklentiyi normalde 600 milyondan aşağı tutmazdım. Fakat parite ve resesyon derken fiyat üzerinde ciddi baskı görüyoruz. O nedenle düşük tuttum tahminimi arkadaşlar.

Kötü de gelse şirketime güveniyorum ve portföyümün en önemli yüzdesini her zamanki gibi Vestel Beyaza bırakıyorum. Kara bulutlar dağıldığında her çeyrek 1 milyar kar elde edeceğimizi de düşünüyorum. Uzak değil. Birkaç çeyreklik lazım.
    İnşallah kadraj ben de 300-400 arası bekliyorum ,benim de ağırlık portföyümü vesbe oluşturuyor, patinaj çeke çeke bir hal olduk otobana çıksa da kahvemizi elimize alıp izlesek hoş olurdu
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

Alıntı Originally Posted by KADRAJ Yazıyı Oku
    Bilanço gelmeden kar tahminimi yazayım. Tarihe not düşsün

Vesbe hissesi sattı bundanda kar yazacak
    Sagliklar

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Vesbe hissesi sattı bundanda kar yazacak
    Sagliklar
    Pardon Vestel kar yazacak

7. Foreks 319 tahmin etmis ,beyaz esya satislarinda ozellikle ic piyasada daralma goruluyor.Umarim 350 ustunde bir rakam gelsin.350 ustu bizi 12 bandina rahatlikla tasir,ekim kasim beyaz esya satislarinda toparlama var yil sonuna cok daha saglam girebiliriz.

8. Kötü olan ne varsa fiyatlamış olması lazım, endeks fezaya çıkarken hep 9 larda kaldı, 10 bile diyemedi, gelse de bitse bu işkence.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 833/876 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •