Sayfa 406/880 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon
Arama sonucu : 7033 madde; 3,241 - 3,248 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by Caglar73 Yazıyı Oku
    Kasım da gördüğü son zirve 13,89'du. Ama geçmişinde gördüğü en yüksek değer ise şubat 2015'te 16,57 idi.
    Invest'te 16,57 gösteriyordu, pardon...

2.  Alıntı Originally Posted by Volkanika Yazıyı Oku
    Tarihi zirvesi 14.69 tl. Bazı programlar temettü düzeltmesi yapmadığı için daha yüksek gösterebilir...

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 14.69 zirvesi kırılırsa nişan biter düğün başlar ytdr

4.  Alıntı Originally Posted by berat37 Yazıyı Oku
    14.69 zirvesi kırılırsa nişan biter düğün başlar ytdr

Aslında yeni fabrikalar, yeni anlaşmalar ile mercimek fırına verildi ama düğün hazırlıkları böyle sürer biraz. Bir an önce düğün olsa bari doğumdan önce
    Herkes kendi bildiğini yapar, yapmalı. Başkasının dediğiyle gaza gelen neyde başarılı olur ki borsada olsun.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Volkanika Yazıyı Oku
    Aslında yeni fabrikalar, yeni anlaşmalar ile mercimek fırına verildi ama düğün hazırlıkları böyle sürer biraz. Bir an önce düğün olsa bari doğumdan önce
    Doğum bilanço

6. Yazan çizen azaldı...

Emeklilik ve yatırım fonları ellerindeki hisselerin çoğunu sattı...

Haftalık en yüksek kapanışını yaptı...

Vakıfta ki vatandaş istediği gibi oynuyor ki bence bu kağıdın toplu olduğunun en büyük göstergelerinden...

Tarihinin en büyük karını açıklama ihtimali...

Sonucu merak ediyorum, senede beş kez yaptığını mı yapacak yoksa beş senede bir yaptığı hareketini mi yapacak...

7. Şimdiye kadar hiç 500 milyon kar açıkladı mı? Yani tarihi yıllık kar ihtimal değil. Yalnız çeyrek nolur görcez...

5 yılda bir yaptığına gelirsek... Ben aslında son iki bilançoda onu bekliyorum ama huylu huyundan vazgeçmedi.
    Tüm yorumlarım hayali, rakamlarım farazi, lafügüzaf, örnek filandır.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir, her koyun kendi bacağından asılır.

8.  Alıntı Originally Posted by birtasarimci Yazıyı Oku
    Şimdiye kadar hiç 500 milyon kar açıkladı mı? Yani tarihi yıllık kar ihtimal değil. Yalnız çeyrek nolur görcez...

5 yılda bir yaptığına gelirsek... Ben aslında son iki bilançoda onu bekliyorum ama huylu huyundan vazgeçmedi.
    Arçelikle karşılaştırmak ne kadar doğru olur bilemiyorum ama Arçelik beklentilerin biraz üstünde kar açıkladı.

Vesbede de 125-150 milyon arası normal sayılabilir. Surpriz yaparsa 200 milyon civarı çeyreksel kar aciklayabilir.

3. Ceyrekte Esas Faaliyetlerden Diğer Gelir-Gider kaleminden 190 milyon civarı zarar yazmişti. Normalde bu kalemden 2. ve 3. çeyrek hariç daha önce hiç zarar yazmamış. Bu durumu dövizdeki sert yükselişe bağlıyorum ve son çeyrekte dövizde geri çekilme olduğu için bu kalemden bir sürpriz bekliyorum.

Tutarsa ben demiştim derim tutmazsa sesim çıkmaz.
    SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 406/880 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •