Sayfa 769/876 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779819869 ... SonSon
Arama sonucu : 7004 madde; 6,145 - 6,152 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. https://arastirma.isyatirim.com.tr/w...oru_221221.pdf

İş yatırım çok iyi bir rapor yayınlamış ve seneye 2 kat civarında bir kar artışı beklediklerini belirtip hedef fiyatı 12.55 TL olarak belirlemişler. Bu hedef fiyatı da çok düşük çarpanlarla belirlemişler. Yarın 12 TL olsa, yukarı revize gelir

2.  Alıntı Originally Posted by cgknypc Yazıyı Oku
    https://arastirma.isyatirim.com.tr/w...oru_221221.pdf

İş yatırım çok iyi bir rapor yayınlamış ve seneye 2 kat civarında bir kar artışı beklediklerini belirtip hedef fiyatı 12.55 TL olarak belirlemişler. Bu hedef fiyatı da çok düşük çarpanlarla belirlemişler. Yarın 12 TL olsa, yukarı revize gelir
    Şirketle ilgili geleceğe dair beklentiler çok olumlu, piyasa da eninde sonunda bunu fiyatlamaya başlayacaktır.

3. Hocam pdf açılmıyor linki tekrar atabilir misiniz

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by kalender Yazıyı Oku
    Şirketle ilgili geleceğe dair beklentiler çok olumlu, piyasa da eninde sonunda bunu fiyatlamaya başlayacaktır.
    Hocam link açılmıyor tekrar atabilir misiniz

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. değerli paydaşlar
    vesbe ile ilgili olarak bazı endişelerime yanıt arıyorum
    1. artan hammadde fiyatları (plastik ve çelik fiyatlarında yaşanan artışlar)
    2. döviz artışından kaynaklı olarak %10 artışında 167 milyon tl zarar edileceği finansal raporlar yazıyor.
    bu iki durum ile ilgili bilgisi olan var mı? bu iki dezavantajı önleyici tedbirler alınmış mıdır acaba?

bu dezavantajlar kafamı kurcalarken aynı zamanda şu avantajını da göz ardı edemiyorum.
    tüm dünyada artan bir maliyet ve enflasyon söz konusu. bu durumda insanlar daha ucuz ürünlere yönelir diye düşüyorum. vestel beyaz eşya ürünleri diğer birçok markaya göre fiyat olarak daha ucuz olduğunu düşüyorum. %76 ihracat yapan bir şirket ancak iç piyasadan da ciddi talep göreceğini düşünüyorum.
    sizlerin düşüncesi nedir acaba?

6.  Alıntı Originally Posted by Nevzatzade Yazıyı Oku
    değerli paydaşlar
    vesbe ile ilgili olarak bazı endişelerime yanıt arıyorum
    1. artan hammadde fiyatları (plastik ve çelik fiyatlarında yaşanan artışlar)
    2. döviz artışından kaynaklı olarak %10 artışında 167 milyon tl zarar edileceği finansal raporlar yazıyor.
    bu iki durum ile ilgili bilgisi olan var mı? bu iki dezavantajı önleyici tedbirler alınmış mıdır acaba?

bu dezavantajlar kafamı kurcalarken aynı zamanda şu avantajını da göz ardı edemiyorum.
    tüm dünyada artan bir maliyet ve enflasyon söz konusu. bu durumda insanlar daha ucuz ürünlere yönelir diye düşüyorum. vestel beyaz eşya ürünleri diğer birçok markaya göre fiyat olarak daha ucuz olduğunu düşüyorum. %76 ihracat yapan bir şirket ancak iç piyasadan da ciddi talep göreceğini düşünüyorum.
    sizlerin düşüncesi nedir acaba?
    artan hammadde girdileri tüm dünyadaki üreticiler için geçerli. dışardan dolarla alınan hammade yine dolar üzerinden satılıyor. o açıdan kur artışının çok büyük etkisi olduğunu düşünmüyorum. vesbenin en büyük avantajı ucuz iş gücü ve kapasite artışı.
    ASLA VE ASLA VE ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Sayfa 769/876 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779819869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •