Sayfa 690/876 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740790 ... SonSon
Arama sonucu : 7003 madde; 5,513 - 5,520 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşlar, emtia fiyatı talep ten dolayı artıyor. Talebi erdemir e kim yapıyor . Vestel yapıyor. Demekki oda zarar etmeyeceği fiyattan talep alıyor. Aksi takdirde yani bitmiş üründen zarar yapıyor olsa ,üretim yapmaz . Ama üretim rakamları geçen senenin oldukça üzerinde
    talepten dolayı fikrinize katılıyorum..yalnız talebe bağlamak yanlış bence. eflasyon ve dünya piyasalarında ki para bolluğu da artışın en büyük etkeni kanımca

2. 55 TL'den toptan hisse sattım dediği günden beri takaslarda bu hisseleri aldığı görünen kurumlar soluksuz satıyor.

Soru: Bu nasıl alıcı ki, aldığı günün ertesi gününden itibaren zararına satıyor? Acaba sen bu malını piyasaya satmak için bu kurumlarla anlaşıp "fiyata bakmadan satın ben kap'tan 55'tl'den sattım diye haber göndereceğim" demiş olabilir misin?
    (Isabella sen misin? bkz. kap attırmak)

Şirketin ya da patronun hisse satmasını normalde umursamam ancak bu durum izah gerektiriyor gibi.
    Şüphelerim doğruysa Vesbe, patronun emriyle yükseltilip alçaltılan bir hisse olabilir ki bundan şüphe duyan hiçbir yatırımcı kendini patronun şefkatli kollarına kolay kolay bırakmak istemez. Açıkçası düşüncelerim bu düşüşten bağımsız olarak grup şirketlerinin tamamı adına yukarıdaki sebep nedeniyle olumsuza döndü.

Sizlerin fikrini de merak ediyorum. Duygusal bakmadan sadece maddi kanıtlardan ve tecrübelerinizden yola çıkarak patronun, halka açık şirketlerde piyasaya müdahale ettiğini düşünüyor musunuz?
    Son düzenleme : Shiva; 07-05-2021 saat: 17:18.

3. Kesinlikle ediyor. İlk defa değil

4. patron satışı resmen yabancı almış izlenimi verilerek yapıldı ve yapılıyor..gayet kurnazca ve şe.ef yoksunluğu olan insanın yapabileceği bir hareket..teşekkürler emeği geçenlerin bu mübarek günlerde sağlam anıyoruz..yatacak yerleri yok
    Son düzenleme : meyus; 07-05-2021 saat: 21:34.

5.  Alıntı Originally Posted by ToKKan Yazıyı Oku
    evet sert bir geri çekilme oldu. ancak asıl belirleyici olan seviye yaklaşık 43 liralardan geçmektedir. bu seviye üzerindeki hareketler de
    yükseliş trendi tehlikede değildir.( sakin bekleyen tekrar kazanır)

https://klasresim.com/i/QbJHb
    Teşekkürler abi kısa vadeli düşünen arkadaslar için son düşüş üzücü olsa da 2023-2025 dönemi için bunların önemi yok hatta fırsat umarım iyi olur ytd

6.  Alıntı Originally Posted by SİWEGA Yazıyı Oku
    Teşekkürler abi kısa vadeli düşünen arkadaslar için son düşüş üzücü olsa da 2023-2025 dönemi için bunların önemi yok hatta fırsat umarım iyi olur ytd
    O vade çok uzun değilmi Vesbe için. 2022 nin beyaz eşya sektörü için sıradan geçeceğini düşünüyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    O vade çok uzun değilmi Vesbe için. 2022 nin beyaz eşya sektörü için sıradan geçeceğini düşünüyorum.
    Vesbe oem üretip %80-85 ihracat yapıyor. Yani ihracat yaparken ürettiği ürünler vestel marka değil. Dolayısıyla avrupada hemen hemen her ülkede müşterileri var. 2022 de beyaz eşya yurtiçinde aıradan geçebilir ama avrupada stabildir genelde, vesbe’nin asla müşteri problemi yok. %50 büyüme boşa yapılmıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

49.40 desteği 49.44 ile test edilmiş..kırılırsa 47.74 aktıf olur.. pala ile kavga zamanı.. 50.15 te dişi 50.30 da burnu kırılır..50.85 üzerinde keyif yapılır..49.40 altında ceketi alır giderim.. iyi çalışmalar.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 690/876 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740790 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •