Sayfa 771/876 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781821871 ... SonSon
Arama sonucu : 7004 madde; 6,161 - 6,168 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. Sessizlik var
    2021 totalde 1.4mia kar gelirmi
    Düştükce alıyom hayırlısı
    Enflasyonlu günlerde herşeyin değeri arttoğı gibi hisselerin de değeri artacak
    Ytd

2. Eminim. Ama ne kadarinin hedge edildigi konusunda bilgiye ulasamiyorum maalesef.
    Biliyorsunuz, hedge yapmanin da belirli bir maliyeti var. Bu yuzden butun acik pozisyon degil de, birkac aylik donemler halinde hedge edililiyor. Daha uzun vadeyi doviz alacaklarinin da olmasi nedeniyle hedge etmiyorlar.

Alıntı Originally Posted by Nevzatzade Yazıyı Oku
    döviz pozisyonlarını hedge edildiğinden emin misiniz? şirkete mail attım ancak geri dönüş yapmadılar

3. Eger kisa vade dusunmuyorsaniz, bence alim icin bu fiyatlar fena degil. Hisse fiyati 0.62 dolar ve altinda kaldigi surece ben de toplamaya gayret ediyorum.
    Seneye kapasite artisinin etkisi ile faaliyet kari farkli noktalara gelebilir. Bu da eninde sonunda fiyati etkileyecektir.

Alıntı Originally Posted by kanepe Yazıyı Oku
    Sessizlik var
    2021 totalde 1.4mia kar gelirmi
    Düştükce alıyom hayırlısı
    Enflasyonlu günlerde herşeyin değeri arttoğı gibi hisselerin de değeri artacak
    Ytd

4. herkese iyi haftasonları
    vesbeye birkaç kez mail attım sonunda dönüş oldu. döviz kuru ve yatırımlar ile ilgili sorduğum sorulara cevap olarak :

" Vestel Beyaz Eşya ihracata yönelik stokları hariç (toplam envanterin %50-55’i) tüm açık/kapalı pozisyonunu forward kontratlarla kapatmaktadır.
    Yatırım programı planlandığı şekilde devam etmektedir."

diye yazmışlar. bilginize

Emeğine sağlık vede bilgilendirme için teşekkürler
    Sağlıklar

6. Teşekkürler bilgilendirme için

7.  Alıntı Originally Posted by Nevzatzade Yazıyı Oku
    herkese iyi haftasonları
    vesbeye birkaç kez mail attım sonunda dönüş oldu. döviz kuru ve yatırımlar ile ilgili sorduğum sorulara cevap olarak :

" Vestel Beyaz Eşya ihracata yönelik stokları hariç (toplam envanterin %50-55’i) tüm açık/kapalı pozisyonunu forward kontratlarla kapatmaktadır.
    Yatırım programı planlandığı şekilde devam etmektedir."

diye yazmışlar. bilginize
    Sayın Tyson,
    Bir süredir yazılıarınızı takip ediyorum. Vesbe ye bölünmeden önce geçtiğinizi belirtmiştiniz. Bildiğim kadarı ile bir hisseye uzun vade giriş yaparken ciddi araştırma yapıyorsunuz. Sakıncası yok ise sizi Vesbe'de uzun vade yatırımcı yapan faktörleri yazabilirmisiniz?

Ek olarak yaklaşık 5 yıl satmayacağım bir hisse almak istiyorum. Eğer sakıncası yok ise önerilerinizi iletebilir misiniz?
    Teşekkürler

8. 16:36 da gönderdiğim iletide yanlış alıntı yapmışım. Tyson'ın iletisine alıntı yapacaktım, Forumda yeniyim, kusura bakmayın

Sayfa 771/876 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781821871 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •