Sayfa 720/878 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730770820 ... SonSon
Arama sonucu : 7019 madde; 5,753 - 5,760 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. Kaç günde gelir hocam belirttiğiniz rakamlara
     Alıntı Originally Posted by apa Yazıyı Oku
    başka bir yol göremiyorum , süründüre süründüre de olsa kendi getirecek hisseyi aşağıda yazdığım rakamlara.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
    suçlu hisseyi takip edenler tarafından biliniyor. "AK yatırım "3 saat önce bugünkü satışları 400 bin lottu..
    aylardır her gün satıyor. milyonlarca lot satış olmuştur..
    Grafik Yorumcusu

3. Tokkan hocam güzel söylediniz ama ak yatırım citi nin lotlarını satıyor aylardır.

Sattığı lotları ise hepimiz biliyoruz ki vestel den aldi 4 milyon lot ort 52 veya 55 di sanirim.

Tuhaflık yok mu neden aylardır aldığı malı zararına satıyor, bedelsiz açıklandı belki yukardan verebilirdi ama hala zararına satıyor ne dönüyor ben anlamadım. Bu kadar lot neden zararına satılmak için alınır.
     Alıntı Originally Posted by ToKKan Yazıyı Oku
    suçlu hisseyi takip edenler tarafından biliniyor. "AK yatırım "3 saat önce bugünkü satışları 400 bin lottu..

4.  Alıntı Originally Posted by ToKKan Yazıyı Oku
    Olsun sn tokkan maliyetini yükseltme pahasına da olsa 5 bin lot daha aldım sağolsun akyatırım😃

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
     Alıntı Originally Posted by coletta Yazıyı Oku
    Tokkan hocam güzel söylediniz ama ak yatırım citi nin lotlarını satıyor aylardır.

Sattığı lotları ise hepimiz biliyoruz ki vestel den aldi 4 milyon lot ort 52 veya 55 di sanirim.

Tuhaflık yok mu neden aylardır aldığı malı zararına satıyor, bedelsiz açıklandı belki yukardan verebilirdi ama hala zararına satıyor ne dönüyor ben anlamadım. Bu kadar lot neden zararına satılmak için alınır.

biliyorum.ben de işin içinden çıkamadım. satılan malların maliyeti düşük olmalı.. her şey halka arz sonrası başladı. ancak ısrarla ve devamlı satıyor..
    Grafik Yorumcusu

6. Erken mi davrandım ne🤕🤕

Alıntı Originally Posted by ToKKan Yazıyı Oku
    biliyorum.ben de işin içinden çıkamadım. satılan malların maliyeti düşük olmalı.. her şey halka arz sonrası başladı. ancak ısrarla ve devamlı satıyor..
    belki de satmak için bir aceleleri var ve bedelsiz onlar için fırsat oldu.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

8.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    belki de satmak için bir aceleleri var ve bedelsiz onlar için fırsat oldu.
    Ortalamayı yükselttik . Neyse 6,5 fk ile elimizde kalmaz …bedelsiz olmasa da halen gayet makul fiyatta ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 720/878 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730770820 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •