Sayfa 869/876 İlkİlk ... 369769819859867868869870871 ... SonSon
Arama sonucu : 7003 madde; 6,945 - 6,952 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

Vesbe hissesinde temettü beklentim 1 TL net uygundur hiç temettü dağıtmasa bile önemli değil ytd.

Ben temettü konusunda esas Vestelden bir süpriz bekliyorum

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,897
    Ne oluyor yahu?
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Çok oynak denge yok vesbe de ileride 3 haneli rakamları yaşar önemli değil biletini kesip gönderdim.
    20 civarlarında kalıcılık sağlayamadı 4 defa denedi olmadı yolu açık olsun.Temettü beklentim geçerlidir ytd.

5. bilanço ne zaman açıklanacak acaba?

6. Bloomberg tv de bugünkü yayında Vestel CEO'su yayındaydı. Bilançonun yarın açıklanacağını söyledi. Yarın akşam seans kapanışından sonra açıklanır.
    Yurtiçi satışlarının kendilerini şaşırtacak şekilde çok yüksek olduğunu söyledi.
    Ayrıca 3 yıl içerisinde ciro, kar ve piyasa değeri olarak 2 katına çıkma hedeflerinin olduğunu söyledi.

Alıntı Originally Posted by Coul Yazıyı Oku
    Bloomberg tv de bugünkü yayında Vestel CEO'su yayındaydı. Bilançonun yarın açıklanacağını söyledi. Yarın akşam seans kapanışından sonra açıklanır.
    Yurtiçi satışlarının kendilerini şaşırtacak şekilde çok yüksek olduğunu söyledi.
    Ayrıca 3 yıl içerisinde ciro, kar ve piyasa değeri olarak 2 katına çıkma hedeflerinin olduğunu söyledi.
    Vestel için söyledi Vesbe değil !

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Vestel için söyledi Vesbe değil !

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    3,çeyrek bilanço Vestel beyaz eşya 23 ekimde açıklanmış
    3,çeyrek bilanço Vestel abisi 7 kasım tarihinde açıklanmış
    Ben sonuna yetiştim programın o yüzden bir şey yazamam son bölümde beyaz eşya satışlarının iç pazarda iyi olduğunu ve ülkemizin diğer ülkelere nazaran daha iyi durumda olduğunu söyledi.
    Yazdığınız gibi yarın Vestel son çeyrek açıklanırsa yakın zamanda Vesbe de açıklanır bence bu sene 1,50 kuruş net temettü verirse iyidir ytd.

Sayfa 869/876 İlkİlk ... 369769819859867868869870871 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •