Sayfa 80/876 İlkİlk ... 3070787980818290130180580 ... SonSon
Arama sonucu : 7004 madde; 633 - 640 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. İş yatırımın aciklamasina gore beyaz esya satislari Turkiye genelinde 3. Ceyrekde ortalama % 21 artmiş. Simdi vesbe bu olumlu durumu cokmu fiyatlamisti da Otv indirimi bitti 4. Ceyrekde satislar azalacagi fiyatliyor?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,347
    arkadaşlar anlayın artık şunu..vesbe patron kağıdı..patron istemeden gitmez..sessizce biriktirmek bence en iyisi..çıktı diye sevinmeyin,düştü diye üzülmeyin...
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

3. Bilançodan yana hiç endişem yok,sorun Gedik ve Deniz üstünden satış yapan emeklilik yatırım fonlarında,nasılsa cebinden çıkmıyor,yoksa kim satar bu fiyatlara..

4. güzel bir tobo oluşabilir. İzlemedeyim. 10.50' ye gelsin hele. Oradan dönerse tobo hedefi ne olur bir araştırın bakalım ;)

5. arkadaşlar ne oluyor. nasıl bir kapanış bu.

6. son darbede geldi hayırlı olsun 15 bin kardan ne kar ne zarar seviyesine geldik.darde 18.00 sonrası ani bir saldırı ile yapıldı.

çıkarmı artık çok zor görülüyor.bu hisseyi düşürenler mutlaka 3. çeyrek karının miktarını bilenler .bizede soğuk su kaldı.

bilanço yüksek millet kaçsın diye yapıldıda diyebilirsiniz.

7. İlk defa böyle bir şey gördüm. Yasak olması gerekmezmi. yani eşleme fiyatı belli bir aralıkta kalması gerekmezmi. Kac lot gömdü .görebilen varmı

Ben şikayette bulunacağım

8. Kaç gündür 11 üzerinde kaldı ve bize aslında "satın satın" diye bir nevi talimat vermiş oldu. Bizlerde inat edip satmayınca son hamlede bizi kendince cezalandırdı. Şimdi, pazartesi günü bir müddet böyle götürüp aşağıdan toplayacak, ya da bilanço beklenildiği gibi değil. Bu noktada anlamak mümkün değil. Ben kendi hesabıma beklemeyi tercih ediyorum. Biraz daha düşerse de alacağım. (Ha bunlar benim düşüncelerim, kesinlikle kimseye bir şey tavsiye edemem YTD)

Sayfa 80/876 İlkİlk ... 3070787980818290130180580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •