Sayfa 410/877 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon
Arama sonucu : 7015 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. Geliyor beklenmekte olan
    Bilanço ile şenlenecek buralar....

2. Tarihi zirveye 0.35 kuruş kaldı bura kırılırsa çok ümitliyim 14.69

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bune arkadaş ya ekrandan gözümü ayıramaz oldum

4.  Alıntı Originally Posted by reiss6060 Yazıyı Oku
    Burdayız arkadaşım.
    Aha buraya da yine yazıyorum.
    10.oo olmayacak
    Hedef Kızılelma
    14.53 görecek.
    Evet sabır acıdır ama meyvesi çok tatlıdır.
    2.5 ay önce yapmış olduğum yorumum ve hedefim bugün itibari ile gerceklesmistir.
    14.53 den 1.500 lot işlem görmüş.
    Buncacik lot ile elimdekileri alamazsınız 🙂
    Ayrica hemen vermek istemiyorum.
    Biraz keyif sürmek istiyorum😎

5.  Alıntı Originally Posted by reiss6060 Yazıyı Oku
    Evet sabır acıdır ama meyvesi çok tatlıdır.
    2.5 ay önce yapmış olduğum yorumum ve hedefim bugün itibari ile gerceklesmistir.
    14.53 den 1.500 lot işlem görmüş.
    Buncacik lot ile elimdekileri alamazsınız
    Ayrica hemen vermek istemiyorum.
    Biraz keyif sürmek istiyorum
    Aaa şimdi olmadı ama! O kadar 14.53 dedin madem 1 lot da olsa satacaksın racondan...

Harbi şu 9-10 diyenler noldu, hatta parsan gibi filan 7-8 tl diyordu birisi... hala bekliyorlar mı acaba?
    Zor durum... yok aldım dese kendi dediğine kendi bile inanmamış... Yok almadıysa eli böğründe... Yine de beklesin tabii belki bir gün...
    Neyse amaann...

Selamlar ortaklara
    Herkes kendi bildiğini yapar, yapmalı. Başkasının dediğiyle gaza gelen neyde başarılı olur ki borsada olsun.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by different Yazıyı Oku
    hakkımızda hayırlısı olsun syn yldream,sizi twitterde takip ediyorum güzel analizleriniz var elinize emeğinize sağlık,ama vesbe kar konusunda haksız çıkmanızı diliyorum
    Bende
    Ama dedigim gibi sadece 3.ceyrege gore daha kotu bir net kar gelecek.
    Ama aslinda daha kotu bir bilanco degil. Satislar ve ihracat artiyor cunku. Net karda stok kaynakli dusuk gelecek. Ayni sebepten bi daha ki ceyrekler yuksek gelecek.
    Hala en makul hisselerden.
    Ama twiterda takip ediyorsaniz, orda da yaziyorum. Kademeli alim satim onemli.
    Saygilar.

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Yaşar bey yazılarınızı dikkatlice okuyan ve değer veren bir takipçiniz olarak size bir sorum olacak.

Arçelik ve Vesbe nin 2018 3. çeyrek bilançolarını incelediğimizde, Esas Faaliyetlerden Diğer Gelirler-Giderler kaleminde;

Arçelik:1.150.000.000 tl gelir,

Vesbe :190.000.000 tl gider yazdığını görüyoruz. B

Bu durum sizin arçelik ve vesbenin muhasebe kayıtlarının farklılık arzettiği söyleminizi haklı çıkarıyor.

Arçelik'in 2018 4. çeyrekte bu kalemlerden 1.150.000.000 tl olan gelirinin 500 milyon tl azalarak 650 milyon seviyesine gerilediğini gördük.

Şimdi benim aklıma takılan vesbe madem arçelik ile farklı muhasebeleştirme yapıyor o zaman 2018 3. çeyrekte 190 milyon zarar yazdığı kalemden 4. çeyrekte hatrı sayılır bir kar yazması gerekmiyor mu?

Bu konuda sizin düşünceleriniz nedir. SAYGILAR....
    Yarin bakayim.
    Saygilar.

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Arkadaşlar, haftalık grafiği açtığımızda Vesbe'nin son beş yildir hic 5 hafta üst üste pozitif kapattığını görmezsiniz. En son 2014'te tarihi şovunu yaparken bile ancak 5 hafta üst üste pozitif kapatmış. Sonra düzeltmeye geçmiş. Tarih tekerrür eder mi bilemeyeceğim ama kalanlara selamet dilerim. 5 hafta önce alımlara başladım ve şimdi kar cebe yakışır. Yavaş yavaş satacağım. Öyle tavandan satacağım diye takıntılarım yok. Zaten bence tavan 14-16 arası bir yerde. Bu fiyat aralığından çıkmak bence mantıklı. Aynı zamanda 20 lira hedefimi de koruyorum. Yabancı ilgisi de bu fikrimi destekliyor. Ama fikrimce sadece bilanço karliliğiyla bu noktaya gidemeyiz. Bu noktaya doğru keskin hareket için 1. Çeyrek bilanço verilerinin de iyi gelmesi gerek. Yani her halükarda mart ayı sonunda düğüm çözülecek. Ve Allah ömür verirse mart ortasinda bende burada olacağım... Hepinize selamet ve bol kazançlar dilerim. Bekleyecek olan tüm arkadaşları da cesaretlerinden dolayı ayrıca kutlarım. YTD

Redmi Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 410/877 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •