Sayfa 887/1002 İlkİlk ... 387787837877885886887888889897937987 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 7,089 - 7,096 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - I

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    6,415
    Tam olarak tarihi ve gerçekleri maalesef tam bilmiyoruz. Günlük yazılan ve çizilene bakıyoruz. Saygı ÖZTÜRKÜN örgüt savaşları kitabını okuyarak bir takım gerçeklere ulaşabiliriz de! adam sende kim okuyacak. Saldım çayıra mevlam kayıra durumu, kimse kimseye akıl vermesin. Ülke gerçeği budur. Hepimiz bu gerçeğin içindeyiz.

KKTC Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş “Kendi hürriyetimiz için can verdik, kan verdik”

2009’da Kürşad Zorlu’ya verdiği röportajda Denktaş, Rum tarafının istediği tavizlere tepki göstermiş, Annan Planı’na evet denilmesiyle taviz verildiğini ifade etmiş ve şunları söylemişti:

“Kendi hürriyetimiz için can verdik, kan verdik.

Bunca yıldır direniyoruz, savaşıyoruz. Benim 60 yılım gitmiştir. Helal olsun..

Ama o şehit bunu diyemiyor şimdi. Onlara ayıp değil mi? Günah değil mi?

Şimdi sanki suç işlemişiz gibi Rum’a sadece evinin tazminatını verecek değil, manevi tazminat da verecekmişiz.

Kim yapıyor bunu? Türkye’nin ricasıyla benim meclisim böyle yasalar geçiriyor.

Manevi tazminat vermek ne demek?

Manevi tazminatı insan suç işler, zarar verir birine, ona verir.

Bunları geçirttiler bize. Ve Kıbrıs meselesinde taviz verilmezmiş.

Tavizi Annan Planı’na evet dediğiniz gün verdiniz.

Beni Türkiye’nin AB üyeliğine karşı olduğumu söyleyerek tanıttılar.

AB düşmanı değilim.

AB’nin Yunanistan’ın şantajına boyun eğerek yıllardır bize haksızlık ettiğini, yasal haklarımızı tanımadığını, statümüzü tanımadığını, Rum’u tanımak suretiyle bize zulmettiğini görüyor, bunları söylüyorum. Ve bunların ayıklanmasını istiyorum.

Yoksa Türkiye’nin AB’ye girmesine karşı değilim..”

https://www.habererk.com/turk-dunyas...k-h109798.html
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

3. "..HDP'e oy verme Kalaşnikofa şarjör olma-Y.Özdil.."deyince tersini yapan Türk yurttaş,
    PKK/hdp'in kardeş kuruluşu PKK/hbim Aydos ve Muğla'da ormanları yaktı sen de bu suça ortak oldun..
    https://odatv.com/madem-had-bildirme...-20071947.html

4.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Akapeyi PKK/hdp'i kapatmadığı için tamtersine onlarla KürdistanAçılımı yaptığı için lanetliyoruz iktidardan düşmesini istiyoruz yana yakıla çare arıyoruz....
    Ve sonunda Dersimli Kemal çareyi buluyor,
    efenim diyor biz bu işin aritmetiğini çözdük Akapeye gidecek 80 vekili barajı aştırarak PKK/hdp'in almasını sağlayacağız iktidarı düşüreceğiz!
    Ne diyelim buna şimdi, sevinelim mi sabaha mı bırakalım?
    Parti kapatmanın çözüm olmadığı defalarca görüldü.Kapatıyorsun ismini değiştirip yine karşın da terör partisi.
    Akp ye oy vermiş biri olarak çözüm sürecinde kızdığımız savunamadığımız ve bir çok saçma olay oldu.Habur girişi gibi.
    bunlar hataydı hata olarak da söyledik savunmadık duruma göre başka partiye oy verdik.Fakat şimdi bazı partiler hdp ile alenen duruma göre el altından iş birliği yapıyorlar.Fakat seçmenleri kabul etmiyor yok öyle bir şey diyor.Ama biz hata ve yanlış politikaları söylüyorduk veya savunmuyor duk.
    Bana göre bu muhalif parti seçmenleri sözleşmiş gibi kendi parti sorunlarını veya yanlış politik karar ları hiç bir şekilde eleştirmiyor tartışmıyor.Yani kan kusup kızılcık şerbeti içtim diyorlar.en azından AKp yıkılana kadar

5.  Alıntı Originally Posted by ozhal Yazıyı Oku
    Parti kapatmanın çözüm olmadığı defalarca görüldü.Kapatıyorsun ismini değiştirip yine karşın da terör partisi.
    Türk halkına silahla Kürdistan dayatan bir partiyi kapatmazsan dünyaya ben zavallının biriyim mesajı gönderirsin, akbabalar gökyüzünden bunu görür şimdi olduğu gibi başına çöker... Parti kapatmak işin başıdır sonrasında tıpkı Atatürk'ün yaptığı gibi Kürtçülere kelleleriyle suçlarının cezasını ödeteceksin o zaman maçası sıkan gelsin de etnik parti kursun.... Akape KürdistanAçılımını yol yapınca Dersimli de bunu fırsat bildi Cehepeyi o yoldan yürütdü, şimdi her seçmen kendi partisinin KürdistanAçılımını savunmak gibi acınacak bir duruma düşmüş oldu..

6.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    besonderes bey
    tespitleriniz tamamen yanılgı dolu
    1. o 6 gün savaşında mısır israile karşı değil kuyrukları israil bayrağına boyalı abd uçaklarına karşı savaştı ya da ingilizde olabilir o uçaklar tam bilemeyeceğim ama boyle bi durum oldu - arap hoşaftan anlamadığından - teke tek israili yenerim diye düşündü galiba
    2. on sene önce avustralya rusyaya kafa tuttu, batı medyasında hatta ayı ile kanguru şeyleri vardı karikatürkeri - rusya nasıl alt etti avustralyayı yazmıyım siz tahmin edin
    katılıyorum

ayrıca 6 gün sonunda rusyanın devreye girerek savaşı bitirdiğinide ekleyelim

asıl nokta s-400 ün gerekliliği

gerçi Abd dostumuz kim Türkiye ile savaşmak ister
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN

7. Ayrıca Abd ile müttefikiz
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 887/1002 İlkİlk ... 387787837877885886887888889897937987 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •