Special Days Image
Sayfa 403/460 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453 ... SonSon
Arama sonucu : 3675 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: KGYO - Koray Gayrı Menkul YO

1. milleti yıldırdı iyice. güvende kalmadı.

2. Bugun kimler aldi satti suraya atabilecek bi arkadas varmi

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. ne güzel haberler geliyor. adamların 20 yıl önce aldığı arsa gündeme geliyor yaptığı evleri satıyor daha ne gerekli gitmesi için? merrill neyin peşinde bilen varsa açıklasın lütfen. adamlar hergün zararına işlem yapıyor.

4. 12 aylık karda açıkladı.daha durma artık.metroda geldi.

5. Normalde duseni kirdik onayimizida aldik yarin guzel olmasi lazim ama tabi konumuz ykgyo olunca insan tereddutle yaklasiyor

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Aynı fikirdeyim bugün oyak 270 000 bin lot mal aldı ve alta 250 bin daha yazdı piyasa düşerken her geleni aldı ve süper bir miktar ile ve daha parasının çok olduğunu belli etti bence çok uzun zmandır yatıyor oyak bugün gedik meksa merill şebekesinide tahatanın dışına attı bilanço da süper ve bu belirsizlikde kalkdı bir de arsa girdi sisteme yarın ve sonraki günlerde sanki bir tavanın kokusu var gibi inaşallah diyelim

7. kobramısın engerekmi ne haltsın bıkmadınmı her yere aynı şeyleri yazmaktan? küfür hakaret. borsa sana göre değil bence git başka yatırım araçlarında değerlendir paranı.(25 yıllık tecrübemle yazıyorum)

8.  Alıntı Originally Posted by sho Yazıyı Oku
    kobramısın engerekmi ne haltsın bıkmadınmı her yere aynı şeyleri yazmaktan? Küfür hakaret. Borsa sana göre değil bence git başka yatırım araçlarında değerlendir paranı.(25 yıllık tecrübemle yazıyorum)
    bıkmadım abi ********lere inat bıkmadım benim hakkımı çalanlardan allahın laneti üzerlerinde olsun....

Sayfa 403/460 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •