Sayfa 435/460 İlkİlk ... 335385425433434435436437445 ... SonSon
Arama sonucu : 3675 madde; 3,473 - 3,480 arası.

Konu: KGYO - Koray Gayrı Menkul YO

1.  Alıntı Originally Posted by Bumerang006 Yazıyı Oku
    Insallah ama herkes tavan dıye bahsedıyor bılmedıgımız bı habermı var nıye?

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    akıl vermek gibi olmasın tavana direkte yapışabilir. 1-2 kademe altına satış yapıp, 7-8 kademe alttan alma şansı verirmi bilmiyorum ama günü tavanla kapatır genel görünüş öyle çoğunluk yüklenecek

2.  Alıntı Originally Posted by sancak_34 Yazıyı Oku
    akıl vermek gibi olmasın tavana direkte yapışabilir. 1-2 kademe altına satış yapıp, 7-8 kademe alttan alma şansı verirmi bilmiyorum ama günü tavanla kapatır genel görünüş öyle çoğunluk yüklenecek
    tabi yinede bu işin garantisi yok. duruma göre hareket edersiniz. mümkünse yarın dikkatli izleyin. ytd.

3. Tesekkuler ama herkes tavan dıyor sebebı nedır?

4. yatırım teknikeri tavan olacak diyor bu hisse. bu sebeple gözü kapalı dalınır. son 4-5 söylediği hisseyi takip ettim hepside tavan oldu. yani sabah açılışta alsaydım her birinden en az yüzde 10-15 kazanırdım. dediği hisseler öyle boş hacimle tavan olmuyor 200 milyon tlye varan hacimler yaptığını gördüm tavan dediği hisselerin yani şekerbank tavan olacak dediğinde hadi len dedim 210 milyonla tavan oldu ostim dedi hadi dedim 160 milyonla oldu. yarın ykgyo da tavan olursa borsanın kralı derim bu adama

5. Çok dıkkatli olun...Sıpegin adamları..pazarlıyor... Donunuzu bıle alırlar..tavan vs dıyorlarsa..aman...aman

6. Maden mi bulmuş..

7.  Alıntı Originally Posted by osman91 Yazıyı Oku
    yatırım teknikeri tavan olacak diyor bu hisse. bu sebeple gözü kapalı dalınır. son 4-5 söylediği hisseyi takip ettim hepside tavan oldu. yani sabah açılışta alsaydım her birinden en az yüzde 10-15 kazanırdım. dediği hisseler öyle boş hacimle tavan olmuyor 200 milyon tlye varan hacimler yaptığını gördüm tavan dediği hisselerin yani şekerbank tavan olacak dediğinde hadi len dedim 210 milyonla tavan oldu ostim dedi hadi dedim 160 milyonla oldu. yarın ykgyo da tavan olursa borsanın kralı derim bu adama
    Bu tavan olacak hisse isi birgun patlak verecek ama nezaman hangi hisseden belli degil. Oltaya takilan ne kadar cok olursa adamlar amaclarina o kadar cok yaklasmis olacak.belki bu hissede tavan olacak ama birgun millet kredili alacak mali bir bosaltacaklar ne ocaklari sondurecekler. Simdi yeni trend bu ama saadet zinciri ciftlik bank gibi bu is de birgun patlayacak.

8. Haber yok ama herkes tavan dıyor bence balon haber

Sayfa 435/460 İlkİlk ... 335385425433434435436437445 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •