Sayfa 449/460 İlkİlk ... 349399439447448449450451459 ... SonSon
Arama sonucu : 3675 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: KGYO - Koray Gayrı Menkul YO

1. Söylenenler=yüklü kira sertifikası satışı..nerdeyse sermayesi kadar..
    Hisse gerialımı..
    Teknik olarak direnç vs dinlemeden up up yapması..3 tavan biçok kişiyi mest etti..ya da zararını çıkarttı..
    Keyifler gıcır şimdilik.

2. ömrü 2.69 a kadarmış galiba. 2.09 dan kapattı. düşüşe oynadı bu gün. artık oyun bitmiş olmalı..YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. bu tur hısseleerde yorum yapmak da zor ,dıgmi alsan bi turlu satsan bi turlu adrenalin bol ,bizim speklerın de limiti belli kapasitesi de
    bı o kadar yorumcularında isleri zor .

4. Bu sitede bence Türkiye bist borsası ile bilgi olarak paralel giden yorumcular var. Bence görebilen için bistin geleceğini gösteriyor Hisse net. ve bence zaman gelecek böyle uzun uzun yorum yapan kimse kalmayacak. çünkü borsa bist yani artık abd borsaları gibi olacak. yani öyle soluksuz ve spekülatif biçimde hareket eden kağıtlar kalmayacak. amiyane görünüm ile tokatçı ve tokatlananlar kalmayacak yani. ve ben "Son tokatlanan" isimli kitabımı yazıcam kimse almaz herhalde 20 yılı sırf zarar ve yenilgi ile geçmiş bir k.y. nın saçmalıkları ..

Ama gerçekten inanıyorum tuclk, isfin gibi kağıtlardaki bir çorba parası için kırk takla atan spekleri gördükçe k.y. nın bist ten midesi bulanacak nefret edecek. parayı bu kerkenezlere yedireceğime hayrına tuvaslet yaptırırım çok daha iyi olur diyecek..
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. Bu kağıdın yolu uzun gibi görünüyor. 1,80 altına sarkacağını sanmıyorum. Grafikte kanal belli.
    Özellikle brüt bitimi öncesi pozisyon alınabilir. Bu hafta 2,10 lara kadar çıkıp yine 2 altına getirebilirler.
    YTD

6. Ani kalkışlara hazır olun..yakında kıpırdar..herkes brüt bitimini beklerken..

Teknik çok sıkışmış durumda ama icraat yok
    Bilanço ne zaman gelir

Sayfa 449/460 İlkİlk ... 349399439447448449450451459 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •