Sayfa 5/460 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 3675 madde; 33 - 40 arası.

Konu: KGYO - Koray Gayrı Menkul YO

1. 45 dakikada hap hop deyip bitirdiler.
    maşallah koç hız ve marifeti var.

2. Bugünlerde işlem hacmi artıyor ama zıplar mı acep?

3.  Alıntı Originally Posted by melih55 Yazıyı Oku
    bugün saat 11.00 de korayın genel kuruluna katılarak tecrübe edineceğim.
    çok güzel birşey benziyor, şu anda tüm salon görünüyor bakalım neler konuşulacak nasıl bir oylama olacak. ben burda da hepsine RED dedim.
    toplantı başlama saati geldi ama salonda henüz bir abla iki de abi var. çok ilgisiz insanlar. bizi çapsınlar önemli değil diye bakıyor insanlar herhalde....
    melih55 kardeş katılmayı çok istememe rağmen katılamadım olup bitenleri aktarırsan çok seviniriz..teşekkürler
    Bilgiye ulaş aklını kullan tavsiyelere uyma

4.  Alıntı Originally Posted by Kartalmrx Yazıyı Oku
    melih55 kardeş katılmayı çok istememe rağmen katılamadım olup bitenleri aktarırsan çok seviniriz..teşekkürler
    çok olup biten birşey yok. 3 kişilik bir tiytro oynandı ve bitti. tek soru soran bendim. riva arazisini kaça kime satınız? üçüncü köprü ve üçüncü havalimanı açılışı öncesinde değerini bulmadan hiç kar etmeden neden satınız? dedim. ekper değerinde satık iyi satık diyip geçiştirdiler işte.

%0.32 oyumla YKB na yani KOÇ a kafa tuttum ve genel müdür cevapları verirken kıvırdı durdu, terledi, yanlışlarını kayıtlara geçirdim bu da bana yeter.

bu elektronik genel kurul çok güzel herkese tavsiye ediyorum. salonu görüyorsun ve anında soru sorup oylamaya katılıyorsun çok güzel yani.

5. Koskoca iki markanın birleşimi mahalle emlakçısı kadar iş çıkaramamışsa bunları düzenleyen kurum o kadar şikayete duyarsız kalıyorsa yılda bir kere değil oniki kere kıvırtmaları yeni meslek edinmelerine yardımcı olur...
    %0,32 lik pay %51 üstü payı kıvırtırıyorsa tebrik etmek lazım emeğinize beyninize sağlık sağolun varolun teşekkürler...
    Bilgiye ulaş aklını kullan tavsiyelere uyma

6.  Alıntı Originally Posted by Kartalmrx Yazıyı Oku
    Koskoca iki markanın birleşimi mahalle emlakçısı kadar iş çıkaramamışsa bunları düzenleyen kurum o kadar şikayete duyarsız kalıyorsa yılda bir kere değil oniki kere kıvırtmaları yeni meslek edinmelerine yardımcı olur...
    %0,32 lik pay %51 üstü payı kıvırtırıyorsa tebrik etmek lazım emeğinize beyninize sağlık sağolun varolun teşekkürler...
    Teşekkür ediyorum kartal kardeş. keşke tüm küçük yatırımcılar bu genel kurullara katılmaya başlasa, SPK ya şikayetlerde bulunsa bunlar böyle at oynatamazlar. donkişotluğa devam sırada diğer şirketler var.

7.  Alıntı Originally Posted by secomedia Yazıyı Oku
    Alış +1M bugün biraz aldım bakalım ...

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aslında hiç kaybetmedim; sadece sistemin istedikleri kazandı. Meteliksiz olabilirim ama niteliksiz değilim.
    Charles Bukowski.YTD

Sayfa 5/460 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •