Sayfa 51/460 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 3675 madde; 401 - 408 arası.

Konu: KGYO - Koray Gayrı Menkul YO

1. Dun söylemiştim kagidin yukari gitmesini istemedi dun son 5 dakikada kagit 80 dogru giderken 500 bin basti operasyonu bu gun yapti aksama kadar canimi sikti satayim mi satmayyaim mi Nugyo ya girecektim oraya geldi diye biraz bekleyip derinlik seyredince ve globaldan basinca anladim olayi burda bekledim ekrana bir baktim 1.8 olmus seker gelmis 1.86 maliyet 1.75 de 500 bin acaba asagi salarmi derken 1.78 satayim bakalim dedim asagi alabilirmiyiz ama 1.8 koydu 700 bin sonra 1.85 biraz asagi 1.83 bosaldi 1.81 alamadik yine 500 bin koydu 1.85 kagit oldu 90 devre kesici alayim mi almayayim mi seker aliyordu metro basarmi derken 1.95 global aldi 1.96 yazdim gelmedi 1.87 geldi 2 saniye sonra metro 2 den cizdi 800 bin anca maliyetime gelebildi ortalamam tavani cizmedi 2.02 de kaldi tavan oraya bosaltti ama karanlik odadan tavan cikti ptesi bakalim metro yatirim 5.88 olmus aciklama gelnis insallah ozgyo daki gibi olmaz buralardan gelmez bu hisseye hakim olmak daha kolay bence orda 28 miyon vardi burda 17.5 milyon hisse bu gun 1 milyon almayla tavan oldu 2 milyon toplasa demekki iyice siglasacak ve baya gideri olabilir insallah hayirlisi olur yukari gider

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Hala anlamadinizmi metroyu kullanarak spekler cebini dolduruyor.neden kagit 170 lerde suzulurken alima gecmedi de 191 den sonra alima gecti.cunku yancilari mali topladi bayramdan sonrada verirler aryik...ytd

4. Sekerdende kendileri aliyor metro yatirim adina değil adamlar metro seker global ve icbc yi kullaniyor son olarak icbc de denizi kullandi satarken burda 1.7 lerde ha metro almis ha seker fark etmez bence bu hissede Ozgyo da gibi fazla lot almadan 1 miyon alsa tavan a gidecek belli ozgyo 2~3 milyon aliyorlardi tavana gitmiyordu bu hisse sig alimlara devam ederse az az olsa bile yukari gidecek belli

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. cok yukseltmez diye dusunuyorum. yine asagi salar, asagidan alir ozgyo hareketi olur ama buna hakimiyet kolay o yuzden niyetini kestirmek zor. bugun ky cok girmemistir.cunku 10 kademe aninda asagi bastigindan korku vardi. biraz ileri goturup ky cekip asagi basar ama ne zaman olur onu izkeyecegiz...

6.  Alıntı Originally Posted by fener1907 Yazıyı Oku

birinci graf fibo seviyeleri ikincisi mal gelebilecek noktalar buda yolun açık olsun diyebilecekmiyiz bakalım.
    tahminim 4 milyon toplandı 2 veya 3 milyon daha piyasadan malı çekilirse bu hissenin çanağa tepesine hızla gitmesi lazım.artık brüt takas işinide kimse takmıyor zaten .tepesi 6,29 ama oraya gidecek diye millet saldırırsa malı verir geçer oda var.akıllı olursa tahta yapıcı burada çuvalla para kaldırır.zamana yayması lazım olayı.

7. Yorum ve bilgiler cok guzel ve seviyeli arkadaslar pitasada dolasan yaklasik 17 milyin lot var bunun dagilimi nasil bu onemli...ikincisi dieencler ve donecegi noktalar onu acik gbi 2,7 lere kadae ama belli olmaz ytd sahsi fkrim...bie arkadas direnc v fibo atarsa cok iyi olur

8.  Alıntı Originally Posted by fener1907 Yazıyı Oku
    fibo seviyeleri yukarıda ayrıca şu dolaşan 17 milyon lota gelirsek 17 milyonun 5 6 milyonu çakılı gelmeyecek maldır .veraset falan filan.2 3 milyon daha alınır 1 milyon civarıda açıkçı yakalanırsa seyret cümbüşü galip aganın tahtayı yapmasına gerek yok açıkçılar yapar zaten.o tribüne çıkıp sahayı seyreder.
    Son düzenleme : fener1907; 24-06-2017 saat: 02:40.

Sayfa 51/460 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •