Sayfa 53/460 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 3675 madde; 417 - 424 arası.

Konu: KGYO - Koray Gayrı Menkul YO

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,704
     Alıntı Originally Posted by çömez06 Yazıyı Oku
    Ucacak diyenleri bos verin, makul yerde inin..elinizde biraz tutun, onuda asagiya satis yazin, dip yaparken patlamasin..ama istenirse gider ama sanmam..yukardan mal bosaltmalari olasi olmaz.sen 3 te iken alirmisin haber yok beklenti duymadim..ama 2.2x. alirsin degilmi..iyi bayramlar
    sahsen bu hissenin ucup kacacak bi durumu olabilir mi ozel bir haberi var mi emin degilim. ancak suna eminim bu hisse kisa vadede cok rahat 2.20 leri gorecektir.carsamba acilisinda yarim saatte bile olabilir.. yukarda da yazdigim spek buraya kadar ya seve seve yada.. zorla cikartmak zorunda.yoksa mal elinde patlar..buna mecbur..baska sansi yok..

2.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Cuma gunu gordugum kadariyla spek elinde yukluce bulunan mallari bosaltabilmek icin uzun sure 1.70 lere çivilettigi hisseyi hizlica 2.02 ye kadar tasidi.
    Karanlik seansta da 2.05 tavanini yapti.
    Seans icinde tavani ozellikle gostermemesini ky leri buralardan satmaya tesvik etmek istemesine bagliyorum.
    Eger isteseydi seans ici cok cok rahat tavani gostertirdi buna inanin.
    Carsamba gunu hisseyi hizlica bir acilisla 2.20 2.30 bolgesine tasiyacagini sonrasinda asagi yukari gelgitlerle ilerleyen gunlerde 2.70 li seviyelere kadar ulastiracagini dusunuyorum.
    Hisse en az 2.20 2.30 lara gelmeden satis yapmaya gerek yok kanaatindeyim.
    Spek efendinin O kadar mali satabilmek icin hisseyi yukari goturmeye ELİ MAHKUM cunku..
    Elinde hisse tutan herkes bundan faydalanmali..
    Seninle ayni fikirdeyim kardes ilk fibo direnci 2.70 ler gozukuyor buraya kadar gidebilir ama ara direnci var 2.39 da soyle bir hissi bu grafigi incelendiginde duseni kirmis ve artik boynunu kaldirmis yavas yavas gitmesi hepimiz icin daha saglikli ama spek efendi malum hizli seviyor 2.70 ilk seferde gecexegini sanmiyorum bu benim sahsi fikrim ytd.

3. Alımlar çok çok sağlam.
    Bu başka türden bir operation.
    Sanki farklı birşeyler var.

4. Dedim ya bir miktar alım yaptım.
    Bayramda tatil için harcadıklarımi artık bayram sonrası Y.K.KORAYDAN Çıkarırım.
    Şahsi yorumum.
    Beni bağlar.

5. Haftaya çok sert dalgalanmalar olacak.
    Düşen birdaha binmeye korkar.
    Hele tetikçilerin ödü patlar.
    Kumarbazlar ise her daim kaybetmeye mahkum.
    Ben uslu uslu bekleme taraftariyim.

6. E6833 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Arkadaş yazmış tavani spek yapti diye metro taşıyor hisseyi 2.02 ye kadar aldi tavani muhtemelen aciga satanlar yaptirdi tavandaki 250 bin lotu 2.02 kadar nosaltti son saniyelerde karanlik oda 2.05 açıldı oda seans acilinca 1~2 saniyede tavan yapti ve salmadi çarşamba 2.06 acip saglikli yukari cikar insallah yoksa 2.1 civari acip yukari giderse mutlaka alttaki boslugu alir metronun ozelligi çarşamba gunu 1.7 degecegini bildigim halde yazmadim yukardan aldim carsamba derinlik önemli metro satana kadar burda olacagiz insallah kisa nefesli olmaz ozgyo gitnedi 2 defa 2.3 dan döndü insallah bu bir vakfn gibi götürür

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Vakfn ya da avgyo bakin onlara fibolarda satis yiyor direnclerde satis yiyor ve salinimlar da tekrar yon yukari yapiyor,burda da bunu yapacaktir bence gidecekse ama tahtanin %6 sini ele geciis ve bazi arkadaslar siğ diyorlar.oyle olursq eger zorlanmadan gecer mi direnci ilk 2.39 da var zorlanacak ve direkt ilk fiboya kafa atar mi acep 2.72 ye ya da 2.2x lerden salar mi asagi

Sayfa 53/460 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •