Sayfa 418/460 İlkİlk ... 318368408416417418419420428 ... SonSon
Arama sonucu : 3675 madde; 3,337 - 3,344 arası.

Konu: KGYO - Koray Gayrı Menkul YO

1.  Alıntı Originally Posted by brsci Yazıyı Oku
    rallinin hedefini 1.35 civarları görüyorum..

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    1.35-1.49...1.49 dip olur mu acaba?

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yazılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.Yazılarım kişisel görüşlerimden ibaret olup size uygun olmayabilir.

2. Hocam Mohikan 0,54 kuruş diyor. O diyorsa olur. Böyle üç kağıtçı hisselere bulasmamak lazım. O kişi galip ise daha fena. Dağıtım yaparak düşürüyorlar. 4,50 den başladı vermeye devam. Acıma yok adamlardan. Bu borsa bildiğin kumar. Bereketi yok. Adamlar bizim gibi ky lerin parasını çatır çatır yiyor. Bu kadar basit. Ben yarın çıkar. Zararın neresinden dönersek kardir. Bu benim düşüncem ve kararım. Bunları yüce Allah'a havale ediyorum. Bu şirket falan değil. Ne yaptığı belli değil. Suç bizim gibi dallarda.

3. YKGYO'da kimse kalmadı mı? Neredesiniz millet? Galip'in tüm senetlerini boşaltma durumu var mı? Ne oluyoa,nediyoz,varmı bir nabız hayat belirtisi?

4. Millete yükselicek havası veriyor. Şuan çıkmaya çalıştığı kademeleri 5 er 5 er aşagı vermişti şerr..siz

5. Aynen kardeş. Yukarı yaparak satışa devam. Yapacak bir şey yok 1,20 lere tekrar sata sata dönecek gibi. 2 yıl oralarda takılır. Sonra biktirip topladıklarını zamanı gelince senin benim gibilere yine 3-4 lere verirler. Merak etme bizim gibiler çok. Yenilere tavsiyem BIST 50 sanayi şirketlerinden sasmayin. Örnek soda, Tüpraş, Petkim. Ben kendi adıma 120 lerde maliyet düşürecegim. Ve bekleyeceğim. 2 yıl sonra yine uğrarlar merak etmeyin.

6. İyi tarafı hissenin sahibi var. 50 kuruşta olsa yükselicek

7. Dünya da dolar ile petrol aynı anda değerleniyor. Seçim belirsizliğide var.Bu kadar muğlak içinde bizim speklerde fırsat buldular.

8. Abi sahibi kim. Bence 3-4 yılda bir birileri takılıyor gibi. 1.15 veya 20'lere gelecek gibi oralardan alan kazanır. Yalnız unutmak lazım. Operasyon hissesi. Buralar yüksek gibi. Sabrı olmayan ky lere göre değil. Umarım ben yanilirim. Bir miktar bende aldım. Ama üzuncu olduk. Bu benim sabır imtihanım olacak. Birde ne yapıyor bunlar. İştirakleri neler. Kanal İstanbul ile ilgileri var mı, hikayesi var mı. Bilen arkadaş yazarsa memnun oluruz.

Sayfa 418/460 İlkİlk ... 318368408416417418419420428 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •