Sayfa 147/460 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon
Arama sonucu : 3675 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: KGYO - Koray Gayrı Menkul YO

1. Bu arada az önce uyku bastırdı .
    Dalmışım.
    Küçük bir rüya gördüm.
    Bizim ykgyo kapanişta 3.32 yi yakmıştı.
    Rüya dedim

2. Galip koza ipek grubuna talip olunca bu adamda onlari alacak para nerde deniyordu. Ilk etapta avtur. Atlas Avgyo. Metro. Vangd gibi hisselerini yukari goturup operasyon yapti. Kendi hisselerindeki oper asyondan sonra bist teki diger hisselerde (icbt vakfin vkgyo vs) operayonlara basladi. Sanirim simdi ykgyo da operasyon yapiyor. Hisseyi 1.24 lerden 3.24 lere tasidi. 1 hafta onc3 hissede olanlar iyi kazandi. Onemli olan galip hisseye nerden servis edecegini anlamak. Belki burdan belki daha yukarilardan servis eder. Galip nasil ki tavanlari meshur ise tabanlarida meshurdur. Hekes ona gore hareket etmeli. Spk burut takasa aldiginda gal8p zaten isi bitirip fermuari cekmis oluyor

3.  Alıntı Originally Posted by mng_erc Yazıyı Oku
    Galip koza ipek grubuna talip olunca bu adamda onlari alacak para nerde deniyordu. Ilk etapta avtur. Atlas Avgyo. Metro. Vangd gibi hisselerini yukari goturup operasyon yapti. Kendi hisselerindeki oper asyondan sonra bist teki diger hisselerde (icbt vakfin vkgyo vs) operayonlara basladi. Sanirim simdi ykgyo da operasyon yapiyor. Hisseyi 1.24 lerden 3.24 lere tasidi. 1 hafta onc3 hissede olanlar iyi kazandi. Onemli olan galip hisseye nerden servis edecegini anlamak. Belki burdan belki daha yukarilardan servis eder. Galip nasil ki tavanlari meshur ise tabanlarida meshurdur. Hekes ona gore hareket etmeli. Spk burut takasa aldiginda gal8p zaten isi bitirip fermuari cekmis oluyor
    Duygularima tercuman olmus bir yazi.tesekkurler.

LG-H960 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım Ve Çizdiklerim sadece beni bağlar.Yatırım tavsiyesi değildir,olamaz...

4. tren kalkarsa kaçırmayayım dedim ve 3.20 den sattıklarımı 3.06 dan yerine koydum.
    hareket olsun bereket olsun dedim.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Herkesi dinle, kendi bildiğini yap.

5. Dostum, bu defa galip fermuarı ARKADAN çekecek.
    En azından ben çektirecegim nacizane bir ky olarak.

6.  Alıntı Originally Posted by Ahtapod Yazıyı Oku
    Ha bu hisse 15 - 20 leri görmeyecek. Orası muhakkak.
    Fakat 3-4 de de durmaz.
    Ben 5 tl lere yakın malum şahısa ( hani sizin şu gulyabani GALİP varya ona ) hisseleri veririm.
    Sonrası beni ilgilendirmez.
    Çok belli etti bu defa cokkkk...
    İkinci kez soruyorum madem 5 liraları kesin görüyorsunuz neden malınızın bir kısmını Cuma günü ve bir kısmını da bugün satarak elinizdeki malı 3/2 oranında azalttınız? Hasbel kader bu tahtada birşey kazandınız biraz hoca muamelesi görünce iyice coştunuz yahu.Yukarıdaki soruyu ikidir soruyorum cevap lütfen hocaaaaam.

PGN605 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. O benim sırrım.
    Herşey söylenmez .HERKESE !!!

8. Global dan satmaya basladi

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 147/460 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •