Sayfa 154/290 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon
Arama sonucu : 2317 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: Serbest Kürsü

1. Gökçe Gökçen kimdir, tanıyalım... Sevr’in CHP Başkan Yardımcısıyla ne ilgisi var?
    .......Ayrıca sadece 1999 yılı için 67 milyon mark Alman Devleti’nden fon alınmıştır. Enteresan bir şekilde Böll Vakfı’nın desteklediği ve birlikte iş yaptıkları arasında İnsan Hakları Derneği (İHD), Mazlum-Der, Türkiye İnsan Hakları Vakfı bulunmaktadır. Vakfın etkinliklerin birinde “kendi devletini ihbar anketi” formu dahi dağıtılmıştır. Vakıf öncülüğünde azınlık hakları ile ilgili konferanslar yapılmakta ve daha nicesi… Detaylarını ve diğer vakıfları da incelemek isteyenler Necip Hablemitoğlu’nun Alman Vakıfları ve Bergama Dosyası’nı okuyabilir..........
    - Çok değil, bundan 15-20 yıl sonra tamamıyla CHP yönetiminde göreceğimiz insanlardan Gökçe Gökçen; İHD, TİHV, Mazlum-Der, TESEV, HDP, Yetmez Ama Evet kitlesiyle ilişkilerini geliştiriyor. Anlaşılıyor ki ciddi manada CHP merkezine hazırlık yapılıyor.
    - Türkiye’nin geleceği için Kavala üflemenin yeterli olduğunu düşünenlerin karşısında Türk Milleti ve vatanseverler ile olacağız. https://www.veryansintv.com/gokce-go...-ne-ilgisi-var
    Maaaşallah...
    Yetmez Ama Evet'çi Gökçe hanım kızımızın paçalarından şarıl şarıl Ermeni/Kürt/RumAçılımları akmış... Şaşırdık mı, hayır... Çünkü ağababası Dersimliyi iyi tanıyoruz..

2. Odatv’ye bilgi veren kaynaklar, cinsel istismarın, baba F.A. ile tutuklanan Fatih Nurullah arasında geçen bir konuşma sonrası ortaya çıktığını söylediler. Nurullah’ın tutuklanmasına giden sürecin başlangıcı olan konuşmanın kaydına Odatv ulaştı. https://odatv4.com/odatv-ussaki-seyh...-03092002.html
    Y.A. gavvadı şeyhi önüne yatırıp kızıma bunu yapanın .ötüne kazık çakarım demiyor "Şeyhim yaptın ama niçin yaptın?." diye soruyor...
    Şeyhi de anlatıyor; Kucağıma oturttum dilimi ağzına soktum orasını bannakladım memesini sıktım ama aklına kötü şeyler gelmesin kızlığı bozulmadı üstünü örtelim diyor..!

3. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Abdullah Gülün CHPnin adayı olması mümkün değildir" dedi. https://odatv4.com/chp-gulun-adaylig...-02092054.html
    Abdullah,
    inan bana ruh ikizin Dersimli çok çalıştı adaylığın için %1 şans görse yine de vazgeçmezdi. Anıtkabirde saygı duruşunda senin aklından ne geçerse onun da aklından aynı şeyler geçer ama o içten pazarlıklı tam bir hinoğluhin senin gibi kendini açıketmedi yüreğine taş bastı hiçbir saygı duruşunda kusur etmedi..
    Yoldaşın 10 yıl önce ele geçirdiği parti yönetimini 4/4lük YeniCHP'li yaptı ama EskiCHP seçmenini YeniCHP'li yapmakta çok zorlanıyor. Osmanlının başkentini elegeçiren işgalcilerin emirlerine de Anadoluda "tıpış tıpış" uyulmamıştı, öyle düşün yani Abdullah...

4. Suyun öbür yakası” diyerek Payzın’ın ailesinin göçmen olmasına vurgu yapan MHP’li Şişman’a, Rumeli Balkan Stratejik Araştırmalar Merkezi (RUBASAM) yaptıklarıyla açıklamayla tepki gösterdi. https://odatv4.com/rumelilerden-mhpy...-02092019.html
    “Suyun öbür yakası” diyerek göçmen olmasına ne vurgusu yapmış oldun allahın dingili!..
    Payzın'ın azgın bir KürtAçılımcısı olduğundan haberin yok mu ki tek söz etmemişsin! Dünyada saf ırk olduğunu savunan bir ulus yok, Türk ulusu da hiçbir zaman savunmadı. Ortada yalnızca saf ırk oldukları yalanını savunarak kendilerinde Türk ulus birliğine ihanet etme hakkı gören Kürt milliyetçileri var..

5. Abuziddin tipli danışmanlara eşşek yüküyle para ödediler 1Lira 1Dolar olsun öğütlerini uyguladılar... Sonuç? 2019dan beri 105milyar$ rezerv yakmışlar bugün de 1 Lira 1 Yuan bile etmez olmuş.. Bunlara yıllarca 1Lirayı 1Dolara değil 1 Yuana çıpalayın 100milyar$ rezervi de altına çevirin dedik çevirmediler çevirselerdi bugün 166milyar$ rezerv vardı. Bir akıla eşşek yüküyle para ödemeyince o akıl kafalarına yatmıyor vesselam..
    25-11-2014 ....438 milyar$ net borç almışız, MerkezBankamız (bu paranın 100milyar$ 'ı ile altın alalım mı?) diye İsviçre örneği gibi referandumla Türk halkına sorsun. Ben peşin Evet diyorum......
    28-09-2018 ....İhracatçı olmaya karar verdiysek yanlış yönde gidiyoruz,
    Lira Yuan'dan değerli olmamalı.........
    06-11-2018 .....Payitaht Abdülhamid dizisinin de danışmanlığını yapan Osmanoğlu, dolar/TL kurunun düşeceğini iddia ederek,
    "Varsa dolarınız satın. 1.5 tl'ye inme durumu var" ..."
    Görüyorum ve artırıyorum, 1 Lira 1 Yuan olacak...........
    06-01-2019 ....1Lira, 1 Dolar olsun diye uğraşacağımıza 1 Yuan olsun diye uğraşsaydık çok daha iyi olurdu..........
    29-04-2020 ......Günü geldiğinde para kurunu değil döviz rezervini savunmanın namus olduğu anlaşılacak ama sayın halkımız da acıların çocuğu olacak.............
    Son düzenleme : METEPOSTA; 04-09-2020 saat: 07:36.

6. Bu katillerin acıları için ağlamayacaksın.. Ağlayacaksan katlettikleri insanların acıları için ağlayacaksın...
    Ben ikisi için de ağlarım diyorsan sen ikiyüzlünün birisin...
    Bu katiller için ayırdığın satırları biraz da YeniCHP'yi işgal eden Kürtçüler için kullan..

7. Federal Reserve Now Worlds Largest Investor:
    Fed Now Owns Nearly One Third of All US Mortgages
    https://www.youtube.com/watch?v=PNa2ATHcvhQ
    ABD, Japonya'nın yolundan gidiyor

Sayfa 154/290 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz