Sayfa 178/290 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon
Arama sonucu : 2317 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: Serbest Kürsü

1. TÜİK'imiz yalnızca Tarım Kredi marketlerine habersizce uğrasaydı TüFE daha yüksek çıkardı.. TÜİK, kafasındaki TÜFE'ye uymayan işyerlerine küsüyor hiç uğramıyor anlaşılan.!

2. Ali Erbaş’tan Atatürk’e ‘deccal’ diyen Said Nursi’ye övgü https://www.veryansintv.com/ali-erba...d-nursiye-ovgu
    FETÖcülük Nurculuktur, yani Kürtçülüktür.. Kürt tarikatlarına kapılan Türkler asla şeyhlerine karşı gelemezler Kürdistan'a EVET derler.. Bakınız, FETÖcüler..
    PKK/hdp, Kürtçülükdür.. Bizi Sosyalist/Devrimci yapacak diye PKK/hdp'e oy veren Türkler asla ona karşı gelemezler Kürdistan'a EVET derler.. Bakınız, Sosyalistiz diyen partilerin hemen hepsi..

3.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Ne dediysek o.. Türk'den Atatürk'den "Dersim Katliamı"nın SeyitRıza'nın ŞeySait'in öcünü alacağım diye gün sayan adamdan ancak bu beklenir.. Adamın kendisi zaten HDP'li, HDP için iyi olan KK için de iyidir.. Gönlü Suriyenin Kuzeyinde Kürdistan kuruluyor diye pır pır eden adam tabii ki Esad ile görüşmeyecekdir.. Esad'a ne diyecekti, 5 milyon Arabı geri al da kuzeyindeki Kürdistan doğmadan ölsün mü diyecekti! Türk halkının Esad ile İdlib'de hiçbir sorunu yok. KK, sen İdlib'deki Cihatçı mikropların güvenliğinden neden kaygılandın, Akape ile pişti mi oldun? Esad İdlib'i temizlerse sıra bizim Kürdistanımıza gelecek diye mi endişelendin?
    İdlib’de kimler var?

Batının vekilleri, dostları...

Esad’ın bile gerisinde kalan laik yeniCHP...

Tanrısını helva yapıp yiyen yeni CHP...

Bi süre artık sadece dolar grafik ve ekonomi yazarlar gerçek troller...

4.  Alıntı Originally Posted by MKA55 Yazıyı Oku
    .... Bi süre artık sadece dolar grafik ve ekonomi yazarlar gerçek troller...
    Bu çok bilmişler Tapulu malları T.C ortaya atılıp kime verelim diye tartışılırken Grafik çizip mal/varlık kazanayım diye neden uğraşıyorlar ki! Elindeki varlığa sahip olamayanın piyasadan kazanayım diye uğraşması saçma, kazansa bile o varlık o ahmaklara yakışmaz elinden kaparlar.. Kendine Dersimli Kemal diyen bir adamda nasıl bir ikna gücü nasıl bir GözBoyama/Büyü gücü var da kendine Atatürkçü diyen %25 seçmen kitlesini etkiliyebiliyor kendinde T.C toprağını ortaya atıp tartışma cesareti bulabiliyor acaba! Bu toprak ne kadar benim tapulu toprağımsa o %25in de o kadar tapulu malıdır tabudur tartışılmazdır. Ben ne kadar saydırıyorsam onların da kat kat fazlasını saydırması gerekiyor, "Ben bilmem beyim bilir.." diye koyun gibi arkasından gitmeleri gerekmiyor.... Benim gözümde kendi halkının varoluşunu geleceğini değil de başka halklarınkini savunanlar süzme ahmaktır.. Buna örnek de Sultan Selim ile başlayan hanedan desteğiyle Alevi Türkmenlerin çoğunluk oldukları yerlerde Şafii Kürt aşiretlerin yerleştirilmesi için Türkmen katliamları yaptırılması ama bugün bağzı AleviTürklerin katliamcı İdrisi Bitlisilerin mirasçılarına oy vermesi ahmaklığıdır..
    Son düzenleme : METEPOSTA; 04-10-2021 saat: 12:54.

5. Mimarlar Odası Ank.Şb.Bşk.Tezcan Karakuş Candan, “Biz bu tür basın ödüllerini gazetecilikte ısrar eden gazetelere veriyoruz. Habercilikte gerçekten o hakikati arayanlara veriyoruz. İktidar çevrelerinin tetikçilerine vermiyoruz” dedi. https://www.veryansintv.com/pkk-kana...zlerle-savundu
    Önce dürüst olacaksın 50gram beyninle insanları enayi yerine koymaya kalkmayacaksın.. İktidara karşıyım o halde Kürtçülüğümü muhalefet partileri savunsun demeyeceksin, ben zaten PKK/hdp'e oy vermişdim bizim için hakikat Kürdistandır diyeceksin ödülü de bu hakikatı arayanlara veriyoruz diyeceksin.. Bu kişi 12bin mimarın seçimle ilgilenmemesi sonucu 839 oyla odayı Kürtçüler adına ele geçiriyor.. Herkes bundan kendine göre bir ders çıkarmalı
    Son düzenleme : METEPOSTA; 04-10-2021 saat: 14:13.

6. Dugin “Rusya’nın bu konuda taviz verme ihtimali yok. Kırım’ı kendi toprağı olarak görüyor. Bizim Ukrayna ile olan ilişkimiz tıpkı Türkiye’nin Yunanistan ile olan sorunlarına benziyor. Bizim Türk-Yunan konusuna karışmadığımız gibi Türkiye’nin de Ukrayna ile olan tartışmalarda taraf olmaması gerekiyor. Şayet Türkiye, Kırım konusunda iddiasından vazgeçerse Rusya da KKTC’yi meşru devlet olarak tanır” şeklinde görüş bildirdi. https://www.yenicaggazetesi.com.tr/p...di-477911h.htm
    Türkiye, Çin ve Rusya ile KKTC Kırım Taiwan'ın anayurtlarına bağlanması konusunda B.M'de işbirliği yapmalı. Böylece bize sağdan soldan Kürdistan kaktırmaya çabalayan ABD'ye kol gibi sokmuş oluruz, başlı başına bir mutluluk olur..

7. İsmail Kahraman’dan ‘dindar anayasa' çağrısı: Değişmez maddeler olmamalı..
    En Kahraman İsmail, o zaman sana sormamız gerek.. Anayasada hangi inanç hangi cemaat seçilip de onun dindarlığı yapılacak? Sünnilerin mi Ateistlerin mi Şiilerin mi Alevilerin mi Vahhabilerin mi Katoliklerin mi Ortodoksların mı Budistlerin mi Hinduların mı? Yoksa senin seçeceğin bir inanç mı olacak ötekileri silecekmisin onların başları kel mi kalacak? Senin sildiğin inanç toplulukları o zaman Laiklik kalsın daha iyi demezler mi?

8. Daha önce partide üst görevlerde bulunmuş,CHP’li bir dostumla konuştum.Önce söylemek istemedi.Israr edince kısaca anlattı:“CHP heyeti Barzani yönetimiyle buluşmuş.Genel konuşmalardan sonra asıl konuya gelinmiş.‘PKK ile çatışmayı bitirin. Bağımsızlık referandumunuzu tanıyalım’ mesajı verilmiş.” Duyduklarıma inanamadım.“Yok canım, bu kadar olmaz” dedim.CHP’li dostum ısrar etti.Heyetteki bir isimden bizzat dinlediğini söyledi.Araştırdım, partide yaygın bir şekilde konuşuluyor.Eski yöneticiler de haberdar. - İsmet Özçelik - Aydınlık
    YeniCHP, Barzani ve PKK/hdp'i barıştırıp Kürdistana engel kalmasın diye arabuluculuk mu yaptı! İsmet Özçelik, şu ana kadar yalanlanmadı..

Sayfa 178/290 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •