Sayfa 203/290 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253 ... SonSon
Arama sonucu : 2317 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: Serbest Kürsü

1. L.Türkkan'a komplo sahnelenmişmiş, pekii nasıl tasarlanmış bu komplo? Sahne Akşener'in Demirtaş'ı kahve içmeye çağırmasıyla başlayacak. Sonra bir Apo pici bulunup sahneye sokulacak ve Akşener'e burası Kürdistan diyeceksin o da sana "Tamam diyebilirsin, başkası da başka şey der" diyecek diye rolü iyice anlatılacak.. Sonra PKK/hdp'lilerin kardeşini paramparça ettiği bir insan bulunacak Akşener'in yüzüne karşı "Sen nasıl bunları diyebilirsin?"diyeceksin diye ona da rolü güzelce ezberletilecek, son sahneye Lütfü girip "Senin bacını .ikerim" diyecek ve sahnelenen oyun tamamlanmış olacak! Gerçekten tam da tasarlandığı gibi sahnelenmiş bravvo.!

2. Sn.MKA55, Bu dakikadan sonra Türk yurttaşların birbirini sen Açılım'a bulaştın ben bulaşmadım diye suçlaması birbirine düşüp de Kürtçülere fırsat yaratması anlamsız ve sonu yok çünkü Türk insanının oyverdiği partilerin hemen hepsi Açılım'a bulaştı. Hiç bulaşmaz denen Mehepe bile kıyısından köşesinden bulaştı.. Ben, oy verdiğim parti Açılım'a bulaştı diye 3 kez parti değiştirdim ve de doğrusunu yaptığımı düşünüyorum.. Benim İlkem basit ve net, partin Açılım'a bulaştıysa Katolik nikahıyla bağlı değilsin boşa gitsin yenisi bulunur. İnsanlara "Öğrenilmiş Çaresizlik" sendromu aşılanmamalı. Atatürk'ün dediği gibi umutsuz durum yoktur umutsuz insan vardır, Mevlana'nın dediği gibi bizim dergahımız umutsuzluk dergahı değildir.. Biz burada KürdistanAçılım'ını lanetliyoruz ama savunan da gelsin ağızlarını bozmadıkça kimseye de sövüp saymıyoruz, onların savlarını temelden çürütecek savlarımız her zaman var..

3. https://www.veryansintv.com/gazi-ser...ahkam-kesmeyin

...

“Sayın Akşener, bugünkü meclis konuşmanızı gülümseyerek izledim.

İçişleri Bakanı olduğunuz dönemde, ülkücülerle değil, Fethullahçılarla çalışan siz,

Biz Silivri hücrelerinde inancımız ve vatan sevgimizle sabrederken vatan haini Fethullahçılara tek kelime edemeyen ve etmeyen siz,

İyi Parti’deki Fethullahçı yapılanmayı deşifre ettiği için Prof.Dr. Ümit ÖZDAĞ Hocamızı ihraç eden siz,

Lütfen benim adımı anarak ahkam kesmeyiniz olur mu!

Zira çok samimiyetsiz ve trajikomik.”

////

Serdar...

Serdar...

Serdar...

Selam adam gibi askerim!

Selam Gazi Ütğm’im...

4. Gelmiyorlar buraya

mecburen dalıyorum kurtarılmış bölgelerine...

Buranın varlığının ortaya çıkmasından ödleri kopuyor...

5. Eveet biz Atatürk'ü anıyoruz, Y.Özdil gibi çakmalar da anıyor ama nasıl anıyorlar acaba?... Onun başardıklarını eksiksizce anlatıyorlar ama utandıkları çekindikleri sakladıkları tek konu dışında.. Onun Türk ulusunun iradesine karşı ayaklanan bir düzine Kürtçü ayaklanmayı nasıl amansızca bastırdığını o kelleleri duraksamadan nasıl sıradan kopardığı konusunda.. Bugünün en önemli sorununu o nasıl çözmüş diye bakıp örnek almak yerine bunu özenle saklıyorlar. Ama biz utanmıyoruz sakınmıyoruz Atatürk'ün Türk ulusunun iradesine karşı çıkan etnik iradeleri nasıl ezdiğini gururla anlatıyoruz.. Hem de göztlerine soka soka..

6. AltıOk'lu EskiCHP fethedildi BeşOk'lu YeniCHP oldu..
    Milliyetçilik okunu ve yayını kırınca öteki okların da bir önemi kalmadı artık.. Nasıl mı? 6 milyon oy aldı diye Kürdistan için katliamlar yapan PKK/hdp'in iradesini Kürdistan istemeyi vatana ihanet sayan Türk ulusunun iradesine üstün sayarak.. Ahmet Kaya şerrefsizini dinlediler Yılmaz Güney alçağını izlediler Kadir zepevengine İnanır oldular uyuştular, o arada Kürtçüler bunların toşşaklarını kestiler ve kulaklarına Kürdistaaaan diye üflüyorlar en ufak kıpırtı yok!

7. Soru: Atatürk anmalarını hiç kaçırmayan bir kişinin çakma olmadığına inanabilirmiyiz?
    El cevap: Hayır, inanamazsın kardeşim.. Ne zaman ki Ata'nın dediğini demekten yaptığını yapmaktan çekinmiyor yani Kürtçülere topunuzun da orasına koyacağız diyor ve koyuyor, işte ancak o zaman inanabilirsin..

8. İYİP Hukuk ve Adalet Politikaları Başkanı Bahadır Erdem: Akşener’in o sözleri aslında HDP’ye yönelik değildi!
    https://www.veryansintv.com/iyi-part...onelik-degildi
    Türkçeye çevirelim.. Çakma Asena dostlarına Bahadır ile ileti göndermiş diyor ki; PKK/hdp'li Kürtçü yüzüme karşı "Burası Kürdistan" deyince hebele hübele geveledim nasıl silik sinik bir ezik olduğum ortaya çıktı ben de kerizler uyanmasın diye "HDP PKK'dır" demek zorunda kaldım ama ciddiye almayın biz yine kankayız...

Sayfa 203/290 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •