Sayfa 228/290 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278 ... SonSon
Arama sonucu : 2317 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: Serbest Kürsü

1. Kavala ‘Türkiye’nin aydınlık insanı Osman Kavala’nın hala esaret altında olmasından üzüntü duyuyorum’ şeklindeki ifadeleri tartışma konusu olan emekli Org.Çetin Doğan’a yanıt verdi. “Sayın Çetin Doğan’ın tutukluluğumla ilgili duyarlılığı beni duygulandırdı, bana moral verdi… Maruz kaldıkları eziyetin bir an önce sona erdirilmesi gerekir” açıklamasını yaptı. https://www.veryansintv.com/osman-ka...n-dogana-yanit
    Maya bozuk olunca ne yapsan ne desen boş.. Ergenekonda silah arkadaşı yüzlerce generali ahtapotun kolu yapan Apo'nun akil adamı Kavalayı aklamış utanmaz adam, Apo seni de akil adam yapsın öyleyse.!. 81 yaşına kadar bu rezilliği yapmak için mi yaşadın, Atatürk'ün ordusunda er bile olamazdın sen.. Bunlar PKK/hdp'e bakanlık verilebilir diyen Dursun Çiçek gibi PKK Suriye'nin kuzeyinde Laik Kürdistan kurabilir diyen Türker Ertürk gibi Ezik/Sinik/Silik tiksindiren varlıklar..
    Son düzenleme : METEPOSTA; 01-01-2022 saat: 12:25.

2. PKK/hdp EşBaşkanı Pervin Buldan Millet İttifakına HDP ile ortak adım atmada Cesur olma çağrısı da yaptı.
    Kürtçü cesur olun demiş ben de diyorum, Cesur olun...

3. Cehepeliler İyipliler, Akapenin bu eylemini PKK/hdp'liler alkışlamış siz de alkışladınız mı?
    Ümit Özdağ; PKK kurulduğu günden buyana ilk kez PKK siyaseti çizgisinin bir temsilcisi Emniyet teşkilatının bir eylemini alkışladı. Kimleri sevindirdiğiniz, kimlerin alkışını aldığınız, Zafer Partisi’nin kiminle ve hangi proje ile mücadele ettiğini göstermektedir.
    Ömer Faruk Gergerlioğlu; Irkçılığın suç olduğunu hatırlamış yetkililer. Gecikse de doğru adım.İzmir Emniyet Müdürlüğü’nden Ümit Özdağ hakkında suç duyurusu Ümit Özdağ, İzmir'de bir kuyumcuya girip, Suriye kökenli Türkiye vatandaşına kimlik ve ruhsat sormuştu..

4. Tüvik, "Üretici fiyatları %80 artırdığı halde Parekendeci %36 artırdı.." diyerek esnafa ve zincir marketlere şükranlarını sunmuş ama reyiz marketleri halk düşmanı ilan ediyor ceza yağdırıyor.... Tavşana kaç tazıya tut, oyunun adı..

5. Yeliz hanım kızımız "Benim dedem 'Sıfır'ı buldu.." demiş!..
    Yeliz'im, yalan söylüyorsam tüm Türkiye beni ziksin de ki fentezin olsun!..

6. Burada YeniCHP'liye "HDP'liler bile biz PKK'yız derken siz neden bunu inkar ediyorsunuz?" diye soruyoruz Buda heykeli gibi kaskatı kesilip kilitleniyorlar.. Bu tür kilitlenmeyi bir de Fetö hakkında soru sorarken müritlerinde tanık olurduk, şeyhleri Dersimli de bunları kilitleyip anahtarı fırlatıp atmış herhal!.. Bilader, ya HDP'lilerden noter onaylı adresinize resmi tebligat bekliyorsunuz ya da "Bizim kanaat önderimiz Akapedir, onlar HDP'e PKK'dır deyip kapatmadan biz bunu demeyiz" diyorsunuz.. Durum bu ise Akape ne zamandır sizin kanaat önderiniz oldu, biz arada bir şey mi kaçırdık? Birazcık T.C tarihi okusaydınız Atatürk'ün Kürtçüler için ne noter onayı ne kanaat önderi beklemediğini doğrudan ve hızla cezalandırmaya geçtiğini bilirdiniz..

7.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Yeliz hanım kızımız "Benim dedem 'Sıfır'ı buldu.." demiş!..
    Yeliz'im, yalan söylüyorsam tüm Türkiye beni ziksin de ki fentezin olsun!..
    Yeliz'im, yanlış anlama.. Senin fentezin "Dolar 7,5 olursa Kızılay'da çırılçıplak gezeceğim.." diyen Ak Sevdalı aplamızın fentezisinden daha kral olsun diye söyledim..

8. ÜFE=80, TÜFE=83... Böylece 1500tl emeklisi olan %66, asgari ücretli %50 zam alarak enflasyondan enaz darbe alanlar oldu kalanı %30 ile üçün birini aldı.. "Ama biz daha çok prim yatırdık!" diyenlere sittir olun gidin dendi..
    Ak-Gelecek'de ısrar edilirse bir gün tüm ücretlerin asgari ücretten %10 daha fazla olmayacağı bugünden görülüyor..
    Son düzenleme : METEPOSTA; 04-01-2022 saat: 08:45.

Sayfa 228/290 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •