Sayfa 232/290 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282 ... SonSon
Arama sonucu : 2317 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: Serbest Kürsü

1. CHP G.Bşk.Vekili Engin Altay, HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'in 2017'de operasyonda öldürülen PKK'lı terörist Volkan Bora ile çekilen fotoğraflarının ortaya çıkmasıyla ilgili soru üzerine de "Siyasi partilerle terör örgütlerinin bağını hiçbir şekilde masum, meşru görmeyiz. Ne gerekçeyle olursa olsun kimsenin gerekçe sunmaması lazım. Hiçbir siyasi partinin bir terör örgütü ile bağını asla ve asla doğru bulmayız" diye konuştu. https://www.veryansintv.com/chp-tero...dpliye-ne-dedi
    Yani, "masum,meşru görmeyiz" diye nabza göre şerbeti vereceksin ama işi asla "HDP, PKK'dır vatan hainidir derhal kapatılmalıdır.." sonucuna vardıramayacaksın.. Açılım kelebekleri, siz bizi tanıyorsunuz biz de sizi.. Geçelim bu kokmuş ayak oyunlarını..

2. PKK/hdp diyanetçisi önce PKK gazetesine manşet oldu sonra da PKK gazetesinde de yazarlık yapmış olan Ayşenur Arslan tarafından Halk Tv’de iştahlıca ağırlandı..https://www.veryansintv.com/once-pkk...alk-tvye-cikti
    Hüda, "AKP muhalefetin içinden bir kırılma yaşatmaya çalışıyor. Ne yapıp edip, bir CHP duruşuyla bir İYİ Parti duruşunu önce Millet İttifakı'nı içeriden bir zedeleme ve dağıtma hedefi koymuş durumda" dedi..

3. HDP'den skandal fotoğraflara ilginç savunma... Sevgilisi değil sözlüsü https://www.veryansintv.com/hdpden-s...-degil-sozlusu
    Tıpış tıpışlar, biz size burada yıllardır HDP'in PKK olduğunu artık inkar etmeyin dedik siz de inadınıza naaayır naaasla dediniz, Nuh dediniz peygamber demediniz. Dünya düzdür diyenlerin bile insanları inandırma şansı sizden daha fazlaydı, dünya ağzını açıp da ben yuvarlağım diyecek değildi ya!.. Ama işte HDP'liler durmuyor her allahın günü biz PKK'yız diye haykırıyor bir an bile soluklanmanıza fırsat vermeden arka arkaya sokuşturuyorlar size..
    Bu aşağılanmalar alınyazınız değildir kendinizi kurtarın artık.. Avatarınızdaki Ata'dan utanın, titreyin ve ona dönün, "HDP, PKK'dır" diye haykırın.. Dersimli ve ayak takımı bize ne der diye korkmayın onlar Ata'ya döndüğünüzü görünce korkudan altlarına sıçacaktır zaten..

4. Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi Enes Kara’nın intiharı ardından babası Mehmet Kara, Tele1’den Fırat Yeşilçınar’a konuştu: Nur cemaatine övgüler düzen Mehmet Kara, “Sürekli telefonla oynuyordu. İçine kapanık birisiydi. Fazla konuşmazdı. Çevresiyle falan da konuşmazdı. Videosunu izledim” dedi. Kaldığı yurt hakkında, “Kaldığı yer güzel insanların kaldığı yer. Talebelerin kaldığı yer. Orada kalmasını tavsiye ettim. Devlet yurdunda başvuru yapmadık. Durumumuz iyi. Manevi olarak ahiretine faydası olsun istedim. Ben 25 yıldır Risale-i Nur okuyorum. Bir zararını görmedim. Ben bu cemaatin 25 yıldır içindeyim. Kaldığı yerde hiçbir sorun yoktu. Sürekli arkadaşlarıyla iletişim halindeydik. Birkaç ay kalır sonra alışır dedim. Cenazeyi aldık şu an dönüyoruz Hatay’a. Biz kimseden şikayetçi değiliz. Olaydan sonra durumunu daha iyi anladık” sözlerini kullandı.....
    ......Antalya'daki cemaat yurdunda satırla başı kesilerek öldürülen 18 yaşındaki Sami Tuğrul'un babası da o yurdu savunmuş, çocuğunun cenazesinde Halil Tuğrul Antalya İlim ve Kültür Derneği'ni övmüştü, 'Bugün bizim Şeb-i Arusumuz, biz bunu düğün gecesi olarak düşünüyoruz' demişti. https://www.veryansintv.com/tarikat-...in-kaldigi-yer
    Kürt Sait müridi babalara seslenelim, "Cennette yerimiz hazır sanıyorsunuz ama cehennemdesiniz.. Zebaniler önce sizi dikecek sonra cızbız köfte yapacaklar.."

5. İstanbul’da Suriyeli 19 yaşındaki göçmen uykusunda katledilirken Diyarbakır’da ise bir göçmen saldırıya uğradı. İstanbul’da gece yarısı Nail Elnaif’i öldüren saldırganlar evde bulunan diğer göçmenleri de darp etti. https://www.birgun.net/haber/19-yasi...ettiler-372820
    PKK/hdp'li Kürtçüler o topraklarda Kürdistan kurmak istedikleri için Suriye'li Arabların geri dönmemelerini istiyor. Türk halkının ezici çoğunluğu ise geri dönmelerini istiyor ve bunu savunan insanlara bok atmak için Kürtçüler böyle şeyler tezgahlıyorlar.. Bu olaylar iktidarın da işine yarıyor tabii ki..

6. Ümit Özdağ; iki fotoğraf aradaki 7 farkı siz de bulamazsınız. Çünkü iki görselde de terör örgütü mensubu yer almakta. Biri için jet hızıyla meclise getirilen fezleke için teşekkür ederiz, diğeri için de jet hızıyla görevden alma bekliyoruz.
    Doğru mu? doğru.. PKK/hdp de FETÖ de Kürtçü terör örgütleri olduğuna göre neden tek tek sivrisinek öldürülüyor da bataklık kurutulmuyor?

7. CHP Gnl.Bşk.Yrd. 10 Aralıkçı Oğuz Kaan Salıcı gönlündeki C.Başkanı adayını açıkladı; 'Benim gönlümden Sayın Kılıçdaroğlu geçer. '
    SODEV Kurucusu olan Salıcı, K.K'nın başkanlığı ele geçirmesinden önce “CHP kapatılmalıdır” demişti KK seçilince CHP’li olmuş ve partinin tepesine çıkmıştı. Salıcı, HDP ile ittifakı savunuyor, Açılım'ı destekliyor. Salıcı daha önce de FETÖ gazetesi Taraf'ın köşe yazarı Halil Berktay'a "'Atatürk tartışılamaz' diye son derece saçma bir görüşüm hiçbir zaman olmadı…" demişti..CHP’nin en tartışmalı isimlerinden İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da 10 Aralık Hareketi’nin etkin elemanlarından.
    EskiCHP KürdistanAçılımına düşman iken O.K.Salıcı da partinin azılı düşmanıydı kapatılsın diyordu ama ülküdaşı KK partiyi YeniCHP yapınca yılmaz savunucusu oldu.! Biz Türk/Atatürk düşmanlarını iyi tanırız onlar da bizi iyi tanır..

8. Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi 2. sınıf öğrencisi Enes Kara'nın kaldığı cemaat yurdunda yaşamına son vermesinin yankıları sürüyor. Enes Kara'nın intiharının ardından Twitter’da #CemaatYurtlarıKapatılsın hashtagiyle kampanya başlatılırken Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden emekli olan bir akademisyen üniversite ve şehirde yaşadıklarını, cemaatlerin varlığını anlattı. https://www.veryansintv.com/enes-kar...inda-kaliyordu
    Türklere "Kürdistan hak'dır" diye beyin yıkaması yapılan örgütler, PKK'ya bağlı komünist partiler ve Said-i Kürdi(Nursi)ye bağlı Fetö ve benzeri Nur tarikatlarıdır.
    Kürtçüler güçlerinin çok az olduğunu bildikleri için, Türklerde beyin yıkamasını başarmalarının Kürdistan için tek şansları olduğunu da çok iyi bilirler..

Sayfa 232/290 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •