Sayfa 240/290 İlkİlk ... 140190230238239240241242250 ... SonSon
Arama sonucu : 2317 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: Serbest Kürsü

1. ......üçüncü ittifak, diğer iki ittifak içinde yer bulamayan partiler, üçüncü bir ittifak oluşturarak parlamentoya daha güçlü gelmenin yollarını arıyorlar. O da bunların demokratik hakkı ve bu haklarını kullanıyorlar. İkincisi; ittifaka dahil olmadığı halde bir parti, ittifaka dahilmiş gibi gösterilerek bir anlamda, bir partinin suçlanmasını veya birden fazla partinin, yani HDP’nin, suçlanmasını ortadan kaldıracaktır. https://www.veryansintv.com/hdpnin-i...guzel-ve-dogru
    Atatürk'ün mirasçısı olduğunu iddia eden bir partiden ne beklenir? Tıpkı Atatürk'ün yaptığı gibi Türkiye'de Kürdistan kuracağım diyen Kürtçülerin kökünü kazıması beklenir değil mi.. Ama KK ne yapıyor, PKK/hdp'i pambıklara sarıp göğsünü siper ediyor PKK/hdp suçlanmasın diyor...

2. İngiltere merkezli Suriye İnsan Hakları Gözlemevi,terör örgütü IŞİD’in Suriye’nin kuzeydoğusunda terör örgütü PKK/YPG kontrolündeki hapishaneye düzenlediği saldırıda, 77 IŞİD’li terörist ile 39 PKK/YPG’li teröristin öldürüldüğünü açıkladı. https://www.veryansintv.com/teror-or...nlarca-olu-var
    Bugünün muştulu haberi de bu, ortalık Kürtçülerin ve Cihatçıların leşleriyle dolmuş.. İnsanlık adına güzel bir haber

3. Nitekim Mumcu başına gelecekleri cinayetten kısa bir süre önce eşi Güldal Mumcu’ya anlatmıştı. Güldal Mumcu, ‘İçimden Geçen Zaman’ kitabında yaşadıklarını şöyle aktardı:
    “1992 yılının sonbaharında bir sabah... Uğur gazeteleri okumuş, ayakta duruyor. Ben yine bordo koltuktayım. Birden, ‘Güldal’ dedi, ‘Bunlar beni öldürecekler!’ ‘Kim?’ dedim.
    Yaşar Kaya’nın Özgür Gündem gazetesindeki makalesini gösterdi, şu satırları okudum:
    ‘Kürtler Cumhuriyet’in kurulmasında temel taş oldular. 1925’ten sonra Kürtler inkâr edildi. Bu konuda Mumcu’nun Kürtler için istediği bir şey var mı? Herkes maskesini çıkarsın!... Yoksa yüzlerindeki maskeyi biz yırtacağız. Biz yırtmazsak bile Kürt halkının dinamiği yırtacak. Herkesin notu, karnesi belli olmuştur. Kürt düşmanlığı yapmamak bile namus borcudur...’
    ‘Nereden çıkarıyorsun?’ dedim.
    ‘Halkın dinamiği yırtacaktır, sözünden. Bundan daha açık söyleyemezler’ dedi.” (Sayfa 47-51)
    https://www.hurriyet.com.tr/yazarlar...recek-41426781
    Pekiii, Güldal Mumcu bu gerçeği güzelce yazmışsın da bunu niçin çocuklarına anlatamadın da "PKK/hdp'li Kürtçülere oy vereceğiz" dediler.. Bu bir Katiline aşık olma mazoşistliğimidir, değilse nedir?

4. Uğurlar olsun Yeşilçam’ın yiğit kadını https://www.veryansintv.com/ugurlar-...n-yigit-kadini
    S.Aksu, K.İnanır, İ.Salman, A.Kaya, Y.Güney vb. gibi Türk yurdunda Türk halkı sayesinde para kazanıp Türk halkının düşmanlarıyla işbirliği yapmadı.. Fatma Girik onuruyla sanatını yaptı halkına hizmet etti allah rahmet eylesin...

5. Babacan'la yaptığı ortak basın toplantısında konuşan Kılıçdaroğlu 'Bu ülkeye demokrasi gelecekse, demokrasi olacaksa, herkes kimliğinden, inancından ötürü ötekileştirilmeyecekse bunun yolu Diyarbakır’dan geçer.' dedi...
    https://www.veryansintv.com/ampul-ic...-akpye-verecek
    Dejavu mu yaşıyorsunuz Tıpış tıpışlar, Akapenin KürdistanAçılımı da bu pisliklerle iğrençliklerle başlamıştı binlerce Türk yurttaşın yok yere ölümüyle sonuçlanmıştı.. Bu adama neden katlanıyorsunuz? "Kürdistana EVET" dedirtecek derecede bir borcunuz mu var yoksa 'Açılım'a bulaşmamış bir parti aradınız da bulamadınız mı? Derdini söylemeyen derman bulamaz..

6. @AjansMuhbir; Afyon’da PKK üyeliğinden 2020 yılında sınır dışı edilen Muhammed Yusuf adlı Suriyeli ülkeye yeniden girdi. Kimlik kontrolü esnasında yakalanan Suriyeli, gözaltına alındı.
    PKK'lılar Suriyeye neden leş değil de canlı olarak gönderilmiş Acaba?

7. Ümit Özdağ;Zafer Partisi sığınmacıları nasıl geri yollayacak?

Ümit Özdağ;Huduttan ellerini kollarını sallayarak geçenleri engellemeyenler, Türk çocuğunu öldüren ve sırtımızda bir kambur olan sözde sığınmacıların ülkesine dönmesi için mücadelemizi engellemeye çalışıyor. Biz engelleri aşa aşa Suriyelileri ve sizi göndereceğiz.
    Ümit Özdağ; Bu insanlar neden ekmek kuyruğunda? Çünkü Türkiye, ABD’den sonra dünyada en fazla diğer ülkelere insani yardım yapan ülke.2017’de8.12, 2018’de 8.61,2019’da8.66, 2020’de8.12 milyar dolarAyrıca Suriyelileri her yol 9 milyar dolar.Birileri AKP’ye birimde insan olduğumuzu hatırlatsın

8. Fetöcüler Hrant'ı öldürtüp timsah gözyaşları dökmüştü ve Hrant'ın ailesi de onları dost/müttefik kabul etmişti..
    Benzer biçimde Kürtçüler de Mumcuyu öldürtdüler ama ağabey Ceyhan Mumcunun tüm uyarılarına karşı yine de Mumcunun ailesi tarafından PKK/hdp'liler dost/müttefik kabul edildi.. Yine Cüneyt Cebenoyan da ablasını terörle öldürmelerine karşı PKK/hdp'li Kürtçülere oy vereceğini söylemişti.. Yine ABD/PKK adına Suriyeyi Kürdistan yapmak için savaşırken Rakka'da öldürülen ‘kırmızı fularlı kız’ Ayşe Deniz Karacagil'in babası da "Yumruklu Yıldızlarla kucaklıyorum seni Devrimci Yolumuzda.." demişti.. Bu İğrenç hareketlere Ağır travma sonrası MazoSapık davranışlar diyebiliriz..

Sayfa 240/290 İlkİlk ... 140190230238239240241242250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •