Sayfa 4/290 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 2317 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Serbest Kürsü

1.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Başkan dikkatimi çekti..
    Soldaki resimde polisin yeleginde "Sakarya"
    yazıyor.
    Bu fotoğraf Sakarya'daki bir operasyonun fotoğrafı olsa gerek.
    Şimdi hatırladım bunlar 1 sene evvel Adapazarı nda 9 aylık hamile suriyeli kadına tecavüz ettikten sonra ve 1 yaşındaki bebeğini boğarak öldüren oç bir hafta kabus görmüş insanlığımdan utanmıştım,iyi yakalamışsınız..

Sapıklığın dili,dini,ırkı yok,nasıl beyinlere sahipler,nasıl bu kadar kötü olabiliyorlar

Söylemek istediğim bir şey daha var,özellikle sosyal medyanın önüne böyle suçlarla atılmadan,kişinin suçluluğundan %100 emin olunmalı,bir sonraki linç başlarken masum bir insan ve ailesinin hayatı mahvolabilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Hissenette benim kadar başlık açan birisine rastlayamazsınız.

Ama bu başlığı ben açmadım...

Yönetim bana yakıştırmış.

Haklıdırlar.

Buradan devam edelim bari.

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Hissenette benim kadar başlık açan birisine rastlayamazsınız.

Ama bu başlığı ben açmadım...

Yönetim bana yakıştırmış.

Haklıdırlar.

Buradan devam edelim bari.
    ilk açıldığında objektif yazıyordu bende bakalım kimleri toplayacan dedim
    sonra baktım değişmiş sana yamamış
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

AK Parti Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Temsilcisi Recep Özel, İstanbul'daki bazı ilçe seçim kurullarınca görevlendirilen sandık kurulu başkan ve üyelerinin kamu görevlileri yerine, özel banka ve özel okul çalışanları olduğunun tespit edildiğini bildirdi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Dışişleri: Golan suriye'nin toprağı, abd çözüm değil sorunun yanında-haberglobal

dışişleri sözcüsü aksoy: Abd'den ypg konusunda türkiye'nin güvenliği için somut adım bekliyoruz

dışişleri:f-35 ödemesi zamanında yapılıyor ama abd hep s-400'e bağlıyor-haberglobal

dışişleri/aksoy: Abd yönetiminin yeniden tehdit diline başvurduğunu görüyoruz, dayatmalarla sonuca varılmaz-cnn türk

dışişleri/aksoy: Güvenli bölge türkiye'nin kontrolünde olmalı, ypg olmamalı ve 20 mil yani 32 km olmalı-cnn türk

dışişleri/aksoy: Macron'un 24 nisanı anma günü ilan etmesini unutmayacağız, macron'un kullandığı ağır ifadelerin karşılığı olacak-cnn türk

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Dışişleri/aksoy: (suriye'de güvenli bölge) abd'nin bölgeden tamamen çekilmeyeceği anlaşılıyor-trt haber

dışişleri/aksoy: (golan tepeleri) ilk tepkiyi biz gösterdik, abd yalnız kaldı-haberglobal

dışişleri sözcüsü aksoy: (s-400) bu sistemin nato sistemlerine zarar vermeyeceğini ifade ediyoruz-ntv

7. Çocukları sokağa çıkarsak sapıklar, tecavüzcüler, istismarcılar...Evde tutsak mavi balina oyunları...

Nasıl bir devirde yaşıyoruz yav

8.  Alıntı Originally Posted by JANS Yazıyı Oku
    Hep 7 milyon alıyorlar, bır anlamımı var, yedi deyince haram yedi mı demek istiyor birilerı
    Alakasız bir şey yazacağım... fox ana haberi izleyen var mı bu akşam, içim karardı. Ekonomi hukuk adalet özgürlük demokrasi bir elin 5 parmağı hepsi birbirine bağlı. Her yurt dışına çıktığımda hasret kaldığım ülkemden soğuttular beni. 43 yaşında iki çocuk babasıyım ayarlayabilirsem Ankara anlaşması ile ingiltereye yerleşeceğim. 5 yaşında çocuğu iğfal edenmi dersin trafiği niye tıkıyorsunuz dedi diye dayak yiyen avukat, ana muhalefet liderini linç etmek isteyip serbest kalan kahraman sayılan .... memleket zıvanadan çıktı tiyatro sahnesi oldu. Mod lütfen silme bunu benimki serzeniş belki bir bukle eleştiri.

Sayfa 4/290 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •