Sayfa 41/290 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 2317 madde; 321 - 328 arası.

Konu: Serbest Kürsü

Ibbden 300 bankamatik memuru atılmış vakiflara giden 350 milyonda kasada kalmış madem öyle niye ulaşıma yüzde 25 zam yapılıyor kol gibi girdi istanbulluya ...

Chp nin resmi web sitesindeki ilkokul öğrencilerine ücretsiz servis vaadini kimin verdiği ,kimin siteye yukledigi belli değilmiş ve bu sorumsuzlar ve profosyonel yalancılar ulkeyi yonetmeye aday ...

CHP'nin 31 Mart yerel seçimleri öncesinde vaatleri için hazırladığı reklam filmleri İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile genel merkezi karşı karşıya getirdi. İmamoğlu'nun öğrenci servislerine yüzde 13'lük zam yapmasıyla birlikte akıllara CHP'nin öğrenciler için verdiği vaatlerin videosu geldi. Akşam Gazetesi, İmamoğlu'nun Danışmanı Murat Ongun'a, "İstanbul'da öğrenci servislerine yüzde 13 zam yapıldı. Seçim vaatleri arasında ilkokul öğrencilerine ücretsiz servis olacaktı" sorusunu sordu. Ongun da, " Ekrem Bey'in kendi ağzından böyle bir vaadi yok. Bizim seçim vaatlerimiz internet sitemizde duruyor. O videoyu CHP kampanya yöneticisi Ateş İlyas Başsoy'a soracaksınız" diyerek topu genel merkeze attı.

Alıntı Originally Posted by drls Yazıyı Oku
    Ibbden 300 bankamatik memuru atılmış vakiflara giden 350 milyonda kasada kalmış madem öyle niye ulaşıma yüzde 25 zam yapılıyor kol gibi girdi istanbulluya ...
    bence sana giren halen çıkmamış onun için hönkürüyon
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bence sana giren halen çıkmamış onun için hönkürüyon
    Bunnar bitik tayfa gari, sonrasına bakmak lazım..

Alıntı Originally Posted by drls Yazıyı Oku
    Chp nin resmi web sitesindeki ilkokul öğrencilerine ücretsiz servis vaadini kimin verdiği ,kimin siteye yukledigi belli değilmiş ve bu sorumsuzlar ve profosyonel yalancılar ulkeyi yonetmeye aday ...

CHP'nin 31 Mart yerel seçimleri öncesinde vaatleri için hazırladığı reklam filmleri İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile genel merkezi karşı karşıya getirdi. İmamoğlu'nun öğrenci servislerine yüzde 13'lük zam yapmasıyla birlikte akıllara CHP'nin öğrenciler için verdiği vaatlerin videosu geldi. Akşam Gazetesi, İmamoğlu'nun Danışmanı Murat Ongun'a, "İstanbul'da öğrenci servislerine yüzde 13 zam yapıldı. Seçim vaatleri arasında ilkokul öğrencilerine ücretsiz servis olacaktı" sorusunu sordu. Ongun da, " Ekrem Bey'in kendi ağzından böyle bir vaadi yok. Bizim seçim vaatlerimiz internet sitemizde duruyor. O videoyu CHP kampanya yöneticisi Ateş İlyas Başsoy'a soracaksınız" diyerek topu genel merkeze attı.
    Topu sana atmışlar kah kah kih koh )

6.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Topu sana atmışlar kah kah kih koh )
    3 türlü okuryazarlık vardır;
    1- okur yazar olmak; ilkokul mezunu bir dünya vatandaşı;
    2- finansal okuryazarlık; yatım yapacağıhisse senedinin sahibini ve temelini araştırarak yatırım yapan vatandaş tipi burada hemen şunu belirteyim altın ve döviz sesleri duyar gibiyim, zira bana göre bakınız bana göre diyorum altın ve döviz yatırım aracı değil tasarruf aracıdır.
    3- siyasi okuryazarlık; bunuda şöyle açıklayabiliriz bir liderin veya partinin esas hedefine ulaşmak için takiyye yapıp yapmadığını uzun incelemeler vearaştırmalar sonucu bu herhangi bir lider ve parti için olabilir burada konumuz chp olduğu için onu yazıyorum diğer partilerden herhangi biri de olsa fikrimi çekinmeden yazarım yukardaki chp içinde dönen dlapların ki bana göre dönen dolap değil bilinçli karmaşıklığın ana sebebi bizim gibi geri kalmış ülkelerde defalarca gördüğümüz herhangibir parti liderinin ilerde kendisine rakip olarak gördüğü kişileri erdoğanın davutoğlunu türkeşin yazıcıoğlunu, erbakanın ölmüş hali ile bile numan kurtulmuşu,demirelin faruk sükanı, kılıçtaroğlununda muharrem inceyi bitirdi sıradaki imamoğlu gelsin dercesine imamoğlunu bitirme veya partiden uzaklaştırma hareketidir ömrümüz yeter ALLAH izin verirse bekleyip görelim...

Örnekler hep sağ partiler nedense, bunlara Celal Bayarın Fuat Köprülüyü bitirmesi ve Demireli bitirmeye çalışması da eklenebilir.

Araya zorla Kılıçdaroğlu, sıkıştırılmaya çalışılmış.

Muharrem Ince nispeten tanınıyordu, Ekrem Imamoglunun ismini bilen bile yoktu.

Bitireceği adamı, star yaptı yahu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Örnekler hep sağ partiler nedense, bunlara Celal Bayarın Fuat Köprülüyü bitirmesi ve Demireli bitirmeye çalışması da eklenebilir.

Araya zorla Kılıçdaroğlu, sıkıştırılmaya çalışılmış.

Muharrem Ince nispeten tanınıyordu, Ekrem Imamoglunun ismini bilen bile yoktu.

Bitireceği adamı, star yaptı yahu!
    ben tam aksi yönde yorum yaparlar diye düşünüyordum direk kılıçtaroğlunu yazsa idim inandırıcı olamam sanarak sağ partileri ön planda tuttum, lakin itiraf etmeliyimki bu millet kül yutmuyor bir kişinin bile bu yazdıklarımdan senin gibi yorum çıkarması bana gelecek adına ümit veriyor zira kılıçtaroğlunu dış güçler istemedikçe içerden hiçbir güç yıkamaz çünkü tam bir proje adamı ve henüz proje tamamlanmış değil.Lakin istedikleri kadar proje üretsinler plan yapsınlar onların bir planı varsa ALLAH' (c.c)ında bir planı vardır. Ve hep onun dediği olacaktır.Kafirler istemeselerde.

Sayfa 41/290 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •