Sayfa 96/290 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon
Arama sonucu : 2317 madde; 761 - 768 arası.

Konu: Serbest Kürsü

1. DEVA Partisi Kurucular Kurulu üyesi Prof. Dr. Fazıl Hüsnü Erdem, partisinin yeni 'Kürt açılımı'na hazır olduğunu söyledi. Erdem, Suriye'nin kuzeyindeki terör kantonundan da 'Rojova' diye bahsetti. 'Kürt meselesi' için masa kurduklarını söyleyen Erdem, o masaya özerklik ya da federasyon isteyenlerin de katıldığını açıkladı.
    https://veryansintv.com/babacanin-pa...cilimina-aday/
    Hüsnü,
    kuruntulara kapılma o masa da o masanın üstündeki Açılım da .ötüne girecek.!
    Saadet/Deva/Gelecek.... CIA'ın başının altından türüyor bu Açılımcılar...
    Yılan saçlı Medusa mübarek, kesiyon kesiyon yerine yenisi bitiyor.. Sorun yok, o bitsin biz keselim..
    Son düzenleme : METEPOSTA; 12-06-2020 saat: 14:34.

2. Yurdum toprağı çok verimli, herşey yetiştiği gibi Açılım gavatları da bol miktarda yetişiyor..
    Türkiye ilişkilerinde Batı'ya aşırı ağırlık veriyor bunu Asya ile dengelemeli diyoruz bunlar hemen atılıyor "Hayır efenim Batı uygarlığın beşiği demokrasinin merkezi hep böyle tek yanlı da olsa bağlılığımızı olduğu gibi sürdürelim.."
    İlki şu, beğendiğin Batı demokrasi ve hukuku kendi sınırları içinde uyguluyor sınır dışına çıkınca bildiğin haydut oluyor Uluslararası demokrasi ve hukuku tanımıyor. 70 yıldır Türkiye'de demokrasinin ileriye değil tam tersine geriye gitmesinde katkıları olmuştur, bölücülüğe de her zaman tam destek vermişlerdir..
    İkincisi, Asya ülkeleri ile ilişki kurmak için onların iç hukukunu düzenlerini benimsemek ön koşul falan değildir.. Sen gemini yüzdürdüğüne bak falancanın felancanın iç düzeni seni ilgilendirmez..

Al sana taze bir Uluslararası hukuku tanımazlık örneği,
    ABD açıkça geri vermesi gereken paranın üstüne yatıyor..
    Türk şirketlerinin F-35ler için parça üretimine bir müddet daha devam etmesi açıklaması ile alınan bu son karara birlikte bakıldığında ABDnin, Türkiyenin uçakların alınması için anlaşmaya bağlı olarak şimdiye kadar ödediği parayı geri vermeyi düşünmediğidir.
    https://veryansintv.com/abdnin-f-35-...si-gerekenler/
    Son düzenleme : METEPOSTA; 12-06-2020 saat: 18:42.

3. Hangi Atatürkçüye sorarsan sor sana PKK/hdp'lilerin Bölücü/Terörist Halk düşmanları olduğunu görüldükleri yerde ezilmeleri gerektiğini söyler..
    Şu anda HalkTv'de PKK/hdp EşBaşkanı Mithat Sancar ağırlanıyor herkesin keyfi yerinde..
    Demek ki bunlar PKK/hdp'lileri Atatürkçülere değil Akapeye sormuşlar onlar da yasaldır diye fetvayı verince mal bulmuş Mağribi gibi yapışmışlar,
    size PKK/hdp'lilerle MilletBahçelerinde elele tutuşup koşturmalar yatmalar yuvarlanmalar diliyorum! Birbirinizi iyice içselleştirin yalayın yutun.!.
    Kabataş gelinini de çağırın size taktikler versin..

4. Akape iktidarı 17-25 Aralık sonrası Fetö'yü terkedenleri bağışladım dedi..
    Akape yerine gelen bir Cehepe iktidarı da bu bağışlanan Fetöcüleri cezalandırmak yerine Tıpkı Akape gibi bağışlayacak..
    Çünkü Dersimli Kemal Akapenin hala Fetö'yü terketmedikleri için cezalandırdığı insanlar için bile "Adalet yürüyüşü" yaptı..

5. PKK/hdp'li Ahmet Türk'ü mapıs damından kurtaran PKK/hdp'li Hasip Kaplan'a "Gel Hasip, yanıma otur. Birinci Meclisin renkleri tamamlansın" diyen Bahçeli bugün de böyle demiş!.. "HDP'li Güven ve Farisoğulları'nın milletvekilliklerinin düşürülmesi adaletin ve demokrasi ahlakının zorunlu bir gereğidir."....
    Maaaşallah, her yol var bir "Bu teröristlerin yeri meclis değil kodesdir.." demek yok..
    https://www.yenicaggazetesi.com.tr/b...et-216616h.htm

6. Enver Aysever kişisel Twitter hesabından “Geçmişte herhangi bir gerici harekete katılıp, sonradan dönüşen kimse var mı? Bana kalırsa bir kez dinci/ırkçı olan biri değişemez! Ne dersiniz” ifadelerini kullandı.
    https://odatv4.com/sosyal-medyada-en...-13062016.html
    Yavşağa bak hele,
    etnik milliyetçileri yaladım ilerici oldum demeye getiriyor..
    Senin gibilerin MikroMilliyetçiliği İlericilik değil Gericiliktir, yalnızca insanların birbirini kırmasına yarar başka hiçbir boka yaramaz..

7. Dün şu on paralık Kürtçünün karşısında hocam efendim hocam efendim diye gerdan kırıp yalakalandıklarını görünce sinirlenip kapatmıştım. Bugün sonuna kadar izledim.
    Bunların uzak yakın gazetecilikle ilgileri olamaz..
    Kürtçüye en önemli soruyu soruyorlar "Efenim bu Kürt sorunu dediğiniz nedir nasıl çözülür, bize açıklayın izleyicilerimiz ısrarla soruyor.."..
    Yıllardır halkın kulaklarını "Kürt sorunu da Kürt sorunu.." diye tırmalayan bu PKK/hdp'li EşBaşkan 1 saat boyunca söylemiyor daha doğrusu söylemek istemiyor..
    Bizim gazeteci taslakları da sanki en önemli sorunun karşılığını almış gibi sırıtarak programı kapatıyor..
    İşin aslı şu; tabii ki biz bu PKK/hdp'lilerin Kürt sorunundan kasıtlarının Kürtçe Eğitimdili/Kürdistan olduğunu biliyoruz onlar da bizden alacakları karşılığı biliyorlar uygun ortam gelene kadar da bunu işkembelerinde saklamayı yeğliyorlar..
    Ama siz madem ki biz gazeteciyiz diye ortaya çıkmışsınız programın asıl ve tek sorusunu gargaraya getirtemezsiniz.. Nihat Genç orda olsaydı o mikrop nasıl boktan alınıp boka sokulurmuş gazetecilik nasıl olurmuş gösterirdi size..
    Sonuç; Sizden gazeteci olmaz iyi yalaka olur..

Son düzenleme : METEPOSTA; 13-06-2020 saat: 15:48.

8. Pişkin yüzsüz yine pisliğini saçacak heryere..
    Bu adama 1 oy veren evine de 10 Suriyeli alsın yerleştirsin..
    Madem bu Beberuhi'yi sevdin onun "Öfkeli gençler"i de seni sevsin.!.
    AKP hükümetinin başta Suriye olmak üzere sınır komşularıyla yürüttüğü kötü ilişkilerin mimarlarından Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Suriye politikasını savundu.
    Daha önce Beşar Esad yönetiminin aylar içinde yıkılacağını savunan, radikal örgütlere destek olan ve Suriyenin parçalanmasına neden olan politikaların mimarı Davutoğlu, kendi döneminde Suriyede izlenen dış politikaya ilişkin açıklamalarda bulundu.
    Görev yaptığı dönem mezhepçi söylemleriyle öne çıkan ve IŞİDlilere öfkeli gençler diyen Davutoğlu, bu sefer Alevilere yönelik sıcak mesajlar vermeye çalıştı.
    https://veryansintv.com/davutoglu-su...asini-savundu/

Sayfa 96/290 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •