Sayfa 201/290 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251 ... SonSon
Arama sonucu : 2317 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: Serbest Kürsü

1. MKA55,
    Bak küçüğüm.Benim yaşım 68 ve bu forumda 1995 den beri varım.Önceleri sadece teknik analiz konularında yazardım.Eski forumdakiler beni Sheriff,deltoid ya da diskriminant olarak bilir.Eğer benimle yazışacak bilgi kapasiten var ise boş laflar yazacağına iletiye yanıt ver.Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı bir insana laf sokma yarışı asıl o insanın boş olduğunun kanıtıdır.

2.  Alıntı Originally Posted by diskriminant Yazıyı Oku
    Millet ittifakının ülkeye demokrasi getirme umudunun oluştuğu ortamda ileri-geri sataşmalarının doğru olmadığını ve bu davranışların bölücülerin ekmeğine yağ sürdüğünü görmüyor musun?Türkiye Cumhuriyetinin hiçbir zaman görmediği kadar olumsuzluklara saplanmasına bir lafın yok ama CHP'ye laf sokma yarışında en öndesin.

Senin anlamadığın şu, önce İlke olacak.. Ben falanca filanca ittifak diye takım tutmuyorum at yarışı oynamıyorum iktidar olayım diye PKK/hdp'li ve Hizbullahçı Kürt milliyetçilerine düşman olmaktan asla vazgeçmem.... Kim Kürdistan Açılımı yapıyor veya yapacağım diyor herşeyden önce buna bakıyorum. Ve aşağıdaki Dersimli Kemal'in çakma Asenanın arşivini görüyorum. Bu arşivi başkası yapmadı kendileri yaptı.. Şimdi senin ittifakın bu ülkeye demokrasi getirme umudu mu yoksa Kürtçülerde Kürdistan umudu mu oluşturuyor? Sence kime laf sokmakda en öne geçelim, söyle bakayım..!

https://www.hisse.net/topluluk/showt...67#post5552567

Akşener'e zaten hiç güvenmedik. Ü.Özdağ,Özcan Yeniçeri,Yusuf Halaçoğlu FETÖ'nün tutukladığı YörükAli paşa, Vedat Yenerer, Ali Türkşen,Fatih Eryılmaz gibi Atatürkçüler var diye İYİP'e oy verdik. Akşener ne yaptı? Bu insanları hiç seçilmeyecek sıralardan aday yapıp tasfiye etti, tek isteği Atatürkçüleri vitrin süsü yapmakmış.Eş başkanların hepsi biz PKK'yız diye haykırıyor Akşener onları PKK ilanedip lanetlemiyor hala "Aranıza mesafe koyun" rezilliğini sürdürüyor. PKK/hdp'e oy verenleri devlete hizmet eden Korucu Kürtlermiş gibi pazarlamaya çalışıyor!. Rezillik üstüne rezillik.... Akşener'in günah galerisinden; NATO Kürdistan peşinde koşarken NATO-Seviciliği yapmıştı.. Apo'nun "Eşit yurttaşlık"ı İYİP kuruluş bildirisine girmiş ve tepki üzerine çıkarılmıştı ki aynısı CHP bildirisine de girmişti. "HDP Kürt siyasi hareketinin temsilcisidir" "Demirtaş serbest bırakılsın" demiş son olarak kahve içmeye davet etmişti. HDP Adayı Mehmet Karayılan’a hayırlı olsun ziyareti yapan Can Tuğsuz,Celal Yıldırım’ı İYİ Parti adayı yapmıştı.. - Ümit Özdağ; Akşener FETÖ'cü İdris Naim Şahin'i Ordu Bld.Bşk.adayı yapmak istedi istifa ederim dedim vazgeçti diyor.. Kars belediyesinin PKK'nın eline geçmesini önlemek için adayımızı MHP lehine çekelim dedim ama dinlemedi diyor.. - S.Önkibar, FETÖcü Enver Altaylı’nın yeğeni Buğra Kavuncu'nun babası oğlunun FETÖcü olduğunu söyledi bunu kitabımda yazdım babası da yalanlamadı dedi.. Kavuncu, FETÖcü KATİAD örgütünün başkan yardımcısıydı ve Fettah Tamince ile aynı dönemde çalışdığını da inkar etdi. - İYİPden istifa eden M.vekili İsmail Ok; Akşener'e'CHP- HDP ortaklığı beni rahatsız ediyor' dediğimde Akşener bana 'Ülkücülerden senden başka kimse rahatsız değil bu konuda' dedi" diye konuştu. - Fetöcü olmadığını kanıtlamak için Fetö tutsaklarıyla poz verip sonra onları kapıdışarı eden Akşener'in SağKolu Kavuncu'dan sonra SolKolu Bahadır Erdem de FETÖcü ve PKK-Sevici çıktı.. S.Önkibar; "Prof.dr.Recep Seğmen İYİP Gn.Bşk.Yrd.Bahadır Erdem'i çok iyi tanıyorum sıkı bir FETÖcüdür dedi." BBahadirErdem; Leyla Zana işareti verir demedim mi ellerimizi tasin altina koyarak Apoyu ev hapsine yollayacagiz. 15.06.2012 BahadirErdem; Sakın ola ki Leyla Zanaya bir kere daha dokunulmasın Kürt halkı için ömrünü adamıştır Türkiyeye barış gelecekse Leyla Zana olmadan olmaz 17.11.2015 BahadirErdem; Fethullah Hoca döndüğünde Havaalanina karsilamaya gidenlerin araba kuyruklari Izmitten Edirneden baslar Humeyninin Irana donusu hic kalir. 14 Haziran. FETÖ’nün Samanyolu TV'sinde 2012 yılında katıldığı bir programda, Anayasa’daki Türk ifadesinin herkesi temsil etmediğini savunduğu 'T.C. Vatandaşı' olarak değiştirilmesini istediği ortaya çıktı. Erdem'e göre Anayasa’nın ilk üç maddesinde 'kıyamet kopartacak şeyler yok'.! Siirt/Kurtalan'da Apo'nun pici bir PKK/hdp'li yüzüne karşı Türkiye'ye Kürdistan dedi Akşener de "Sen burayı Kürdistan diye tarifleyebilirsin, başkası da farklı tarifler" dedi..

3.  Alıntı Originally Posted by diskriminant Yazıyı Oku
    Millet ittifakının ülkeye demokrasi getirme umudunun oluştuğu ortamda ...
    Akapenin Kürdistan Açılımı yıllarındaki her rezilliğe ihanete tek tek tanık olduk, Açılım/Saçılım'ları yerden alıp yere çarptık.. Şimdi YeniCehepe iktidar olunca Kürdistan Açılımı yapacağını çatır çatır ilan ediyor. İktidar olduğunda, yine Kürdistana engel olan Açılım düşmanı Atatürkçüleri kodesleyecek, yine PKK/hdp tanık TSK sanık yapılacak, yine "Gerilla" hendeklerde siper kazıp sokaklarda zafer yürüyüşleri yapacak.. Şimdi sen bu rezillik ve ihanetleri yine yeni yeniden yaşamak mı istiyorsun?

4. İş yaşlılık ve kıdemlilikle olsa idi ne kolay olurdu değil mi diskriminant?

Ki o konuda bile sizinle .idik yarıştırabilirim ama konumuz o değil

Konumuz sizin tembelliğiniz...

Okumadan

Dedikodularla

Başkalarının ezber yargıları ile

Gelmişsiniz saçma sapan sorular sorup

Parmak sallıyorsunuz?

Soru gayet açık?

Biz kimiz?

Cevabı:

Tüm forum sayfalarında...

Kopya çekmek serbest...

Hadi çalış biraz, emeklisindir de vaktin bol...

5.  Alıntı Originally Posted by diskriminant Yazıyı Oku
    MKA55,
    Bak küçüğüm.Benim yaşım 68 ve bu forumda 1995 den beri varım.Önceleri sadece teknik analiz konularında yazardım.Eski forumdakiler beni Sheriff,deltoid ya da diskriminant olarak bilir.Eğer benimle yazışacak bilgi kapasiten var ise boş laflar yazacağına iletiye yanıt ver.Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı bir insana laf sokma yarışı asıl o insanın boş olduğunun kanıtıdır.
    Sen sanırım 15 Temmuz gecesi

Balkonlara çıkıp

Kurtulduk bunlardan

Yaşa Mustafa Kemal Yaşa

diyen kullanışlı Atatürkçülerdensin...

Yazııııkkkk...

6. Önce "ilke" demişsin.İlke bilimsel gerçeklerle nesnel gerçekleri birleştirerek davranışlarında ifadelerinde bunu dayanak noktası yapmaktır.Siyasette bilimsel gerçekler Türk insanının demografik yapısını iyi bilmekten geçer.%80 lik bir kesim senin dini yaklaşımlarını ona buna gösterip ve bunu kullandığını gördüğünde "hiç olmazsa alnı secdeye değiyor" diye seni seçer.Eğer hak,hukuk gibi evrensel değerleri öne alanı da adam yerine bile koymazlar.Bu nesnel gerçeklerden haberi olmayanın elinde keskin bıçak taşımaları da hiç bir zaman hedefe ulaşamayacaklarını anlamındadır.

7. Boş insanlarla tartışmaya girmek çatalla çorba içmeye benziyor.Lise sonda matematik öğretmenim "boş teneke çok ses çıkarır"derdi

8.  Alıntı Originally Posted by diskriminant Yazıyı Oku
    Boş insanlarla tartışmaya girmek çatalla çorba içmeye benziyor.Lise sonda matematik öğretmenim "boş teneke çok ses çıkarır"derdi
    Senin o Bilimsel gerçeklerle nesnel gerçekleri birleştirdiğini düşünen Çakma solcuların dün Ayn-el Arab'da ABD'nin KaraGücü oldular etnik milliyetçilerle omuz omuza savaştılar.. O Çakma Akillilerin aklıyla yola çıkma!.. Biz "Türkiye Türklerindir" diyen ve eylemleriyle bunu kanıtlamış olan Atatürk'ün mirasçılarıyız.. Nurcu Kürt tarikatlarında PKK/hdp örgütlerinde "Atatürk Kürdistana Evet diyecekti ama fırsat bulamadı!." diye kandırılan çakma Atatürkçülerden değiliz.. Bir ülkedeki siyasi güçlerden Faşist/Komünist/Teokratik/Demokratik herhangi biri güçlenir iktidarı eline alır tek başına yönetebilir ama o iktidar bile ülkenin bölünmesine asla izin vermez bunu dün de bugün de dünya tarihinde rahatça görebilirsin.. Sana burada Kürdistan Açılımı konulu arşivler sunuldu ve sorular soruldu hiçbir yanıt vermedin onun için "Boş teneke" sözünü sen diyemezsin ama ben derim..
    Son düzenleme : METEPOSTA; 08-11-2021 saat: 13:43.

Sayfa 201/290 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •