Sayfa 274/290 İlkİlk ... 174224264272273274275276284 ... SonSon
Arama sonucu : 2317 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: Serbest Kürsü

1. Nato genel sekreteri Stoltenberg, Antalya diplomasi forumuna geldi, İngiliz medyasıyla röportaj yaptı, Türkiye'nin satın aldığı S400'leri sordular, “Ukrayna'nın işgali, Nato müttefiklerinin neden Rusya'nın askeri ekipmanlarına bağımlı olmaması gerektiğini gösterdi” dedi.. Nato kafa nato mermerlerin kafasına dank etmiştir umarım demek istiyor! https://www.sozcu.com.tr/2022/yazarl...lesef-7007076/
    Öyle mi Yozdil!.. Biz de S400'leri Türkiyede Ermenistan/Hellenistan/Kürdistan kurmak için ahlaksız teklifler yapan PKK ve FETÖ'yü besleyip koruyan şerrefsiz müttefiklerimize karşı aldık sanıyorduk görevimizin Stoltenberg'i mutlu etmek olduğunu bilmiyorduk sayende öğrendik.!

2. Kıraç: Bıktım bu AngloSakson tavırlardan! https://www.veryansintv.com/kirac-bi...n-tavirlardan/
    Sen kimsin Kıraç kim Demirtaş götü! Kıraç'ın sanatı ortada senin sanatını görmedik daha gördüğümüzde notunu veririz.. Bu AngloSaksocular keşke 'Özgür Dünya' Führeri ABD'nin götürdüğü özgürlükleri herkes kabul etse Amerikan mandasının altına yatsa "Bütün dünya birlik olsa uzasak sonsuza.." diye kişnerler... Mandanın altına yatan onlarca ülke var onların perişanlığını görmezler Küba Vietnam Suriye vb. direndi diye diş bilerler.. Demirtaş'ı Cansen'i Muratoğlu'su Yeşilada'sı, hepsi aynı tornanın malı.. Bunları kuytu biryerde kıstırıp AngloSaksocu yapıyorlar, hiç kuşkum yok bundan eminim.. O mekanı bulsak da dağıtsak ama bulamıyoruz işte..

3. Akape namazında niyazında bir parti oyverelim ülke cennet gibi olsun diyen ahalimizle,
    'Özgür Dünya' önderi ABD'nin mandası altına yatalım ülke cennet gibi olsun diyen ahalimiz arasında herhangi bir fark yok..
    Evet, evet.. hiç kuşkum yok bundan eminim..

4. Binali Yıldırım; “Ekin kardeşim, ekebildiğiniz kadar ekin. Maliyetler yüksek, mazot yüksek, gübre yüksek, diğer girdiler yüksek nasıl ekelim diye düşünüyorsunuz düşünmeyin”
    Bilader, çiftçinin milyarlarca dolar tutabilecek zararına kefil olacak kadar paran var demek ki.. Kıskanmadım dersem yalan olur emme bankaya gidip çiftçiye kefalet imzanı attığında inan ki helal olsun diyeceğim..

5. ...

Ben hdp desteği ile seçime girmedim.

...

Benim tüm siyasi hayatım hdp ve türevi alt kimlik milliyetçisi partilerle mücadele etmekle geçmiştir.

Ben hdpnin ırkçı bir parti olduğunu, Türk milletinin asli unsurlarından olarak Kürt kökenli vatandaşlarımızı asla temsil etmediğini defalarca belli etmiş bir siyaset adamıyım.

...

Zaten bu pkk denen terör örgütü daha önce de iki sefer ölüm listesine aldık diye yayınladılar.

Tabii bu tür adamların, faşist kafaların, etnik milliyetçilerin bu tür söylemlerinden cesaret alıp bize hakaret edip tehdit eden ve iftirada bulunan insanlar da oldu.

Ben bunlardan korktuğum için suç duyurusunda bulunmadım.

Ben tarihe not düşmek için suç duyurusunda bulunuyorum.

Yoksa ben bu bölücü zihniyetteki adamlardan korkmuyorum.

BEN HİÇBİR KULDAN KORKMUYORUM.

Benim çizgim hep net.

Biz bu bölücü zihniyettekilerden hakaret ve tehdit işitmek zorunda mıyız?

Yeter artık! İnsanın da bir sabrı var.

...

KÖROĞLUnun torunu TANJU ÖZCAN

https://www.veryansintv.com/tanju-oz...bir-sabri-var/

///////

Höst demiş Tanju...

Sadece o ******** teröristleri mi

tıpış tıpışları da ipe dizmiş Tanju...

6. https://tr.sputniknews.com/20220314/...054710356.html

Coniye bak...

Alenen yapıyor ve üstüne de para verecekmiş...

Politikacı, asker, artist ne istersen yetiştirir gönderirim

Onlardan demokrasi ve çağdaşlık öğrenemezsen bizzat gelir öğretirim

DİYOR...

7. Ahaberi izliyorum...

Programda iki general bir komando var...

Cehaletlerini teslimiyetlerini gizlemek için

RUSYA DA EMPERYALİST

diyorlar...

Emperyalist Batının bu ülkeyi ne hale getirdiğine uzun yıllar tanık olan birisi olarak Rusların iddia ettikleri emperyalistliklerinden bir kaçını söyleyiverin ulen!

Mesela neyimizi sömürdüler?

Hangi fabrikalarımızı kapatıp bize balık verdiler?

Hangi terör örgütünü kurdular da hem kanımızı hem terimizi sömürdüler

Şu an komandomuz

Ruslar coni gibi ezemedi, başarısız

diyor.

Ulan cahil adam

akrabayız

diyor.

Aha ne dedi?

İki generalini kaybetti, oysa generaller önde değil arkada durması gerek

dedi...

Mustafa Kemal oysa Ruslara karşı Doğuda savaşta ileri harekatta en önde çekilirken en arkada idi.

Çanakkalede de göğsünden vurulmuştu.

Çüşşşşş Ağaaar çüüüüş!

Terör ve güvenlik uzmanıymış!

Şeyimin uzmanı seni!

8. Bu savaşta İki Rus devletinden hangisi suçlu dersek tabii ki Ukraynadır, çünkü büyük Rusyadaki soydaşlarını nükleer güçle tehdit etmesi için düşman bir devlet olan ABD'ye topraklarını açmıştır ve kendi halkına ihanet etmiştir.. Rusya, Ukrayna soydaşı olduğu için olabildiği kadar ağır silahları kullanmayacak kaçınılmaz en son çözüm olursa başvuracaktır.. Zelenski ise sivillerin boşaltılmasını engelliyor ve kalkan olarak kullanıyor.. Bu Hendek ayaklanmalarında PKK/hdp'li Kürt milliyetçilerinin sivilleri kalkan olarak kullanmasına benziyor.. Hendek Ayaklanmalarının bastırılmasında yanlış yoldan gidilmişdi, sivillerin çıkışlarına izin vermesi için 24 saatlik bir süre uyarısı verildikten sonra tüm binaların yerle bir edilmesi gerekirdi böylece tuzaklı binaları tek tek elegeçirmek için 250 asker polis boş yere şehit verilmezdi ve suçlu da sivilleri kalkan yapan PKK/hdp'liler olurdu.. ABD ordusunun uyarısız sınır tanımadan silah kullanmasıyla karşılaştırılınca ondan çok daha haklı olurduk..

Sayfa 274/290 İlkİlk ... 174224264272273274275276284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •