Sayfa 70/290 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon
Arama sonucu : 2317 madde; 553 - 560 arası.

Konu: Serbest Kürsü

1. Irak’ta bir FETÖ pratiği: Kesnizani
    -Kürt grupların özellikle Barzani ve Talabani’nin desteği yanında ABD’nin Irak’ı işgali başladığında Bağdat ve çevresinde ABD güçlerine hiçbir direniş gösterilmeyişi, Bağdat’ın tek kurşun atmadan teslimi, o unutamadığımız Saddam heykelinin yıkılarak terliklerle dövülmesi ve sonuçta Bağdat’ın düşmesinin altında da Kesnizani tarikatına bağlı generallerin, askerlerin ve bürokrasinin tarikat şeyhinden aldığı talimatın etkili olduğu bilinmektedir.........

-Irak yönetimi kuzeyden gelecek saldırı beklentisiyle Güneye ikinci sınıf birliklerini ve silahlarını göndermişti. Burada şeyhin etkisi altında olmayan Şii askerler vardı. Dünyanın en gelişmiş silahlarına sahip ordusunun karşısına çıkan Mecid’in yeterli eğitime ve silaha sahip olmayan birlikleri onur ve kahramanlık mücadelesi vererek 19 gün boyunca neredeyse tüm askerleri can verene kadar direnmişti. Tüm Irak işgalinin 20 gün sürdüğü düşünüldüğünde 19 günlük bu direnişin önemi daha iyi anlaşılacaktır.........................
    https://veryansintv.com/irakta-bir-f...i-kesnizani-2/

Bir Kürt tarikat şefinin Irak bürokrasisini tepeden tırnağa ele geçirişi ve devleti düşmana teslim edişi.. Alemlere ibret olsun ve de özellikle bize..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    933
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    2010 öncesi sorsalar Akape seçmeni 'Açılım'ı kabul edebilir ama Cehepe seçmeni asla ve de asla derdim..
    Şimdi sorsalar o bizim hüsnü kuruntumuzmuş yokmuş aslında birbirlerinden farkı,
    yarışacakları tek konu "Kimin Açılım'ı daha güzel" olur derdim...
    Kazın ayağı öyle değil üstadım. Algı yönetiminin hipnozundan etkilenme. Selam ve saygılar.
    Z a m a n ı S a t ı n A l a m a z s ı n !

3.  Alıntı Originally Posted by paRs Yazıyı Oku
    Kazın ayağı öyle değil üstadım. Algı yönetiminin hipnozundan etkilenme. Selam ve saygılar.
    Algı yok somut gerçekler var..
    Dersimli Kemal'i 10 yıldır kabullenebilen seçmen KürtAçılım'ını da kabullenmiş demektir...
    Bu adam, bizim Kemal'in Tunceli'sine karşı "Ben Dersimli Kemal'im.." diye meydan okudu..
    "Türkiye otuzların Türkiyesi değil dedi, Onur Öymen'i Birgül Ayman'ı Dersim isyanı bastırılmalıydı dedikleri için partiden kovdu..
    Atatürkçü vekilleri özenle temizledi, Kürtlerin bindebiri bile CHPye oyvermediği halde Türk seçmene yardımcıları Murat Özçelik ve S.Tanrıkulu gibi gibi birsürü hdp'e oyveren PKK-Sevici M.Vekili seçtirtdi..
    CHP yönetimini C.Kaftancıoğlu gibi hdp'lilere teslim etdi.....
    Sema Pekdaş,Alper Taş,Şerdil Dara Odabaşı,Erdem Gül gibi hdp-Sevicileri belediye başkanı yaptı......
    Yargıda FETÖ kadrolaşması vardır demeyi doğru bulmuyorum dedi...
    Ergenekon kumpasına düşürülen Atatürkçüler için aklına hiç adalet yürüyüşü gelmedi "Darbeciler cezalandırılsın" dedi ama FETÖ ve hdp'li tutuklular için utanmadan "Adalet yürüyüşü" yaptı...
    SeyitRıza'yı ŞeyhSait'i öne atıldı savundu,ama "Andımız" ve "T.C" tartışmalarında arazi oldu.....
    Apo'nun "Eşit yurttaşlık" sloganını CHP bildirgesine soktu......
    Dersimli'nin Akapeye Açılım yıllarında tek eleştirisi "Bizi niçin Açılım masasına oturtmuyorsunuz!."oldu.....
    İMÇ-tv'de anayasanın ilk 4 maddesini değiştireceğim dedi..
    Dersimli Kemal "Barış için demokrasi" adı altında "PKK'yı Kurtarma " bildirisine imza atan 22 M.Vekili ve Yöneticiyi CHP'ye sokan adamdı..
    'Kürdistan 24' kanalında Kürtçenin yasal olarak kullanılması, öğrenilmesi, okutulması yasallaşmalı Çözüm sürecini HDP ile devam ettiririz.. Çözüm süreci yasallaşmalı.. dedi..
    Onun G.Başk.Yardımcısı Tuncay Özkan ve C.bşk. adayı Muharrem İnce Demirtaş ziyaretine gitti.......
    Kılıçdaroğlu’nun başdanışmanı Rasim Bölücek, CIA/Fetö ajanı Enver Altaylı ile sadece bir telefon hattından tam 1022 kez görüşme yaptı..
    İşte Dersimlinin Tunç Soyer'i ;
    https://veryansintv.com/chpliler-bun...le-kucaklasma/
    https://veryansintv.com/tunc-soyer-k...a-birakamayiz/
    https://veryansintv.com/dogu-akdeniz...ni-belirlesin/
    İşte Dersimlinin Canan Kaftancıoğlu'su;
    -HalkTv'de;"Kürt sorununun Mecliste kurulacak bir heyet, sivil toplum örgütleri ve akillerin olduğu yapıların yer aldığı bir süreçle rahatlıkla çözülebileceğini söyledi. Kaftancıoğlu yeni bir anayasanın da tesis edilmesi gerektiğini ifade etti."
    -"M.Kemal'in askeri değiliz" dedi..
    -Apo Heykeli dikicisi Demirtaş'a bin selam gönderdi..
    -"CHPyi HDP ile aynı yola girdi diye eleştiren gerzekler, yol doğru yol, ona bak sen"dedi..
    -PKK'yı ABD'nin karagücü olarak Ayn-el Arab'da(Kobani) destekledi........
    -"Tarihte Bugün: Ermeni Soykırımı başladı. Katledilen Ermeni vatandaşlarımızı anıyoruz, 19.15'te Taksim'de" dedi..
    - "Sakine Cansızı terörist olarak görmüyorum!."dedi..
    - YPG´ye terör örgütü diyemedi..
    - PKK'lıların sevgi kelebeği olarak sunulduğu Bakur Belgeselcilerine destek verdi..
    https://www.youtube.com/watch?v=dXp49wDoSl4

4. Terör örgütü PKK'nın Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde 5 köylüyü öldürdüğü katliamı 'PKK' demeden haberleştiren haber sitelerine tepki yağdı. Başak Demirtaş'ı konuk alan Halk Tv ekranlarından da Selahattin Demirtaş için özgürlük istendi!
    https://veryansintv.com/5-sehit-verd...urluk-istendi/

Zaten 'ÖrenBayan'ımız Ayşenur Aslan, Uğur Civelek Ümit Kocasakal Nihat Genç gibi Atatürkçüleri HalkTv'ye asla çağırmazdı ama Filiz Kerestecioğlu, Erdem Gül ,Levent Gültekin gibi PKK/hdp'lileri ağırlardı. PKK/hdp avukatı Selçuk Kozağaçlıyı över PKK/hdp'in baraj aşması için propaganda programları yapardı..
    Kürtçü köpek Demirtaş için özgürlük istemelerine hiç şaşırmamalı..

5. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde terör örgütü PKK tarafından katledilen 5 köylüyle ilgili "Bölge komutanını aradım, Bulunca lime lime edin dedim " diyor...
    Cumhurbaşkanı PKK=HDP diyor..
    Ve lakin PKK/hdp'liler meclisde salına salına geziniyor!!
    Kral'ın ortayerde çıplak gezindiği emme tüm ahalinin görmediği türden bir Andersen masalının içindeyiz vesselam..

6.  Alıntı Originally Posted by paRs Yazıyı Oku
    Sayın paRs, burada paylaşılan her haber her bilgi nesnel ve elle tutulur gözle görülür kulaklarla işitilir şeyler... Uyuşturucu veya mistik inanç bağlılığımız da olmadığına göre hangi algının esiriyiz cidden, samimiyetle öğrenmek isteriz doğrusu. Saygılar...

7. Çin hakkında bilgimiz çok az böyle yazılar çokça yayınlanmalı..
    -Dokuz yıldır Çinde yaşıyorum, 2004ten bu yana ise farklı boyutlarıyla Çini araştırıyorum.
    Çin neden sosyalist bir ülke? Yakından bakalım..........
    -Çinde milyonerlerin varlığı bir gerçek. 1992den sonra uygulamaya konulan hızla zenginleşme döneminde, özellikle Doğu ve Güney Çinde dolar milyonerleri çıktı. 2006 yılında uygulamaya konulan 11. Beş Yıllık Plana kadar Çinde gelir dağılımında eşitsizlik artıyordu. Son 15 yıldır Çinâde kamu kaynakları esas olarak, yoksulların gelişme düzeyini yükseltmek için değerlendiriliyor. Xi Jinpingin ÇKP Genel Sekreteri olduğu 2013 yılından itibaren bu gelişme hızlandı. Nitekim, yoksulluk sınırı altındaki nüfus bu yıl sıfırlanıyor.....
    -Çinin milyoner ya da milyarderleri, ABD ve Avrupada olduğu gibi, sistemin efendileri değiller. ÇKPnin Merkez Komitesinde ya da Devlet Konseyinde milyonerler ya da onların üst yöneticileri bulunmuyor..........
    https://www.aydinlik.com.tr/haber/ci...list-mi-205075

8. İnfaz yasasıyla boşalan cezaevlerinin biran önce eğitim kurumlarına yuvalanmış onbinlerce FETÖcü ile doldurulmasını umut ediyoruz..
    Ne yapalım, umut fukaranın ekmeği..

Sayfa 70/290 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •