Sayfa 225/290 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275 ... SonSon
Arama sonucu : 2317 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: Serbest Kürsü

1.  Alıntı Originally Posted by diskriminant Yazıyı Oku
    ...Bakın, Sizin gizli gündeminiz .......
    Ben senin aslında HDP'in PKK olduğunu bildiğini ama bunu inkar etmek zorunda olduğunu biliyorum çünkü kabuledersen oy verdiğin Dersimlinin HDP ile işbirliğinin aslında PKK ile işbirliği olduğunu da kabuletmiş olacaksın.. İşte kendini böyle bir kapanın içine kıstırdın asla da kurtaramayacaksın.. Kürtçülerin sana %10 oyumuza muhtaçsın dediğinde onlara inanman ama ben Türk halkının oyunu istemelisin dediğimde bana inanmaman seni bu tuzağa düşürdü.. Atatürkçünün uyanık olduğunu kandırılamayacağını bilmeliydin ve bana inanmalıydın ama Kürtçüler nasıl bir teknik kullanıyor da sizin gibileri tuzağa düşürüyor onu ben bilemiyorum ama sen biliyorsun, bunu açıklarsan doğru yolda bir adım atmış olursun ve arkası da gelir..

2. Senin gibi boş birisiyle tartışmaya girmenin faydasız olduğunu bile bile bu hataya düştüm.Kendi çukurunda boğul.Sana da bir daha yanıt yazmayacağım.

3. Mustafa Kemal topluma yansıyan ve yaşanan yanlış din algısına ve bu algıyı geçim kaynağı yapan yobazlığa isyan halinde idi...

İsyan halinde idi çünkü bu emperyalizme kul köle olmanın yolunu açıyordu...

Bir de okumuş cahilliğe idi isyanı...

Batıyı görmüş batının şatafatına teslim olmuş kendi halkına yukardan bakan ve biz adam olmayızcılara idi isyanı...

Senin gibi yenik birinden zaten kemalist olmaz!

Ve kim olduğun açık ve net...

Hadi ordan artist!

4. Sana sorular soran ben boş adamım hiçbir soruma doğrudan dolaysız karşılık veremeyen sen dolu adamsın öyle mi!
    Benim ne dememi bekliyordun acaba, diskriminant sağolsun geldi ve beni PKK/hdp'li Kürtçülerin Kürdistan için 40bin insanı katletmediğine onlarla omuzomuza Akape iktidarını devireceğimize inandırdı mı diyecektim? sonraki aşamamız ne olacaktı ? Atatürk'ün de aslında Kürdistana EVET dediğini ama ömrünün yetmediğine mi inandıracaktın? Kürtçüler seni böyle mi büyüledi, onlarla yazgı birliği yapıyorsun ama çukurda olduğunu farketmiyorsun kafanı yukarı kaldırsaydın battığın çukurun tepesinde beni görürdün.. Bizim kitabımızda hem Ata hem Apo yok, ya Ata ya Apo var ve biz DNA'mızda yazılı seçimi yaptık..

5. https://www.veryansintv.com/sule-naz...ldirtan-sozler

TIRT705’e çüş diyen Erol’a Fetöcüler isyan etmiş...

Burada da bu konu başlığına adına “kemalist” diyen bi postacı isyan etmiş...

Bu ne tesadüf... ))

6. Senden herşeyin yasasını(TOE) çözmeni istemedik, yalnızca PKK/hdp'li Kürtçüleri kayıtsız koşulsuz lanetlemeni istedik allem ettin kallem ettin, estek dedin köstek dedin gene de lanetlemeden gittin.. Ne kadar zor bir şey istemişiz, bilader! Keşke Kürtçülere de bana direndiğin kadar direnebilseydin bu hallere düşmezdin..

7. PKK/hdp'in eline silah alma günü gelmemiş olanlarına HDP'li denir.. Şimdi sen PKK/hdp'lilerin yokedilmesi devletin temel görevidir diyeceksin ama HDP'lilerin kamuda meclisde belediyelerde adli sicil kayıtları yok diye memurluk vekillik yapmalarına evet diyeceksin, ellerinde silah yok diye terörist kabul etmeyeceksin öyle mi, gülünç olmayın!..
    Akapeli Türk yurttaş partisinden HDP'in kapatılmasını üye ve sempatizanlarının kamudan temizlenmesini istemeli Cehepeli Türk yurttaşlar da partisinden HDP'in üye ve sempatizanlarının belediyelerden temizlenmesini istemeli...
    Neden?... Çünkü Türkiye Türk ulusunundur, öyle kalmasını istiyorsan da partinden istemen gereken budur..

8. Kavala, çözüm sürecinde oluşturulan Temas ve Diyalog Grubu üyeliğine doğrudan Öcalan tarafından ismi belirlenen bir kişidir.Sırrı Süreyya Önder, Öcalan'a Osman Kavala'nın size selamları var" diyor Öcalan da Kavala'ya sevgilerimi iletin diyor. Kavalanın eşi Prof.Dr.Ayşe Buğra ise Boğaziçi Üniversitesi Atatürk İlkeleri ve İnkIlap Tarihi Enstitüsünde öğretim üyeliği yapıyor.!! Yani bu, "Ben hem Atatürkçüyüm hem de PKK/hdp'e oy veririm.." diye mantığa aykırı konuşan insanların hangi kuytularda nasıl üretildiğinin mantığa uygun bir açıklamasıdır..
    Apo'nun akil insan yaptığı bu halk düşmanı Kavala şimdi eski çözüm ortağı Akape tarafından haksız hukuksuz yere cezalandırılıyormuş.. Türk halkına katliamlar yapanların avukatlığını yapan Kavala'nın hakkını hukukunu biz Atatürkçüler de savunmalıymışız!..
    Öldürülen insanlarımız ve aileleri adına yanıt veriyorum; Teee zikime kadar yolu var Kavala'nın.. Hukuksuzluk var diyorsa onu da halkıma ettiğim ihanetin bedeli olarak görüyorum desin ve huzur bulsun..

Sayfa 225/290 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •