Sayfa 11/188 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 81 - 88 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

Ben halka arzda aldım 15K tane sabah matrikste gözükmedi programı kaldırdım tekrar kurdum senet gözüktü

https://www.resimag.com/p1/a9d4836b420.jpeg

Yatırım tavsiyesi için değildir

Şahsen elimde olmayan bir pay için şahsıma bir soru gelmediği takdirde bir şey yazmak şöyle olur böyle olur demeyi doğru bulmuyorum
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

2. 2.80 den gonderdim burak kardes mal bosaltiyorlar dediginde, etkisi altinda kaldim ister istemez, bir insan elinde olmayan bir kağıt için neden yorum yazsın, art niyet ararım ben

Bu tahtanın iki günlük hareketi için kfein e bakınız
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4. halka arzdakilerde boşaltığına göre yolumaza bakalım artık bir tavanı hakkediyor yanlız saat 17.15 den sonra yapacak bekliyorum
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

5. Sayin mavideniz000,Kfein halka arz edildiktennsonra tavan gordu mu?Hatirlayamadim ???

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. alkış istemez arkadaşlar bu işler böyle işler...
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

7. tavanda kaç lot var.

8.  Alıntı Originally Posted by yavuz1898 Yazıyı Oku
    tavanda kaç lot var.
    tavandan verdim ben biraz 2,76 kadar tekrar bir aşağı yapsın diye bekliyorum bakalım ...17.30 kadar eşek değil yapar
    Nakit kraldır.

Sayfa 11/188 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •