Sayfa 112/188 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 889 - 896 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

1.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Konuyla ilgili yatırımcı ilişkilerine mail attım. Dönüş olursa paylaşırım.

Sizde bilgi talep edin.
    ne bekliyorsun kardeşim adam biz 335 ile 290 arası millete döşedik satmazlarsa götürmem asla mı diyecek ne diyecek kaç kez aradım ben şirketi iyi olacak diyor olmaz kardeşim resmen dolandırdılar

2. Sabah tedirgindim. Çıkmıştım genelini 65 ten, bir kismini da 66 dan. Ama baktımki direniyor. 62 den yerine koydum 5000 eksigi ile.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by ferdi44 Yazıyı Oku
    ne bekliyorsun kardeşim adam biz 335 ile 290 arası millete döşedik satmazlarsa götürmem asla mı diyecek ne diyecek kaç kez aradım ben şirketi iyi olacak diyor olmaz kardeşim resmen dolandırdılar
    Mailin konusu hisse fiyatı değil. Yeni alınan sirket Compello.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Nestleye yazılım satan yazılım şirketi 13.900 ???

5.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Nestleye yazılım satan yazılım şirketi 13.900 ???
    Nestleye yazılım yapıyor tamam. Ama yıılık ne kadarlık bir ciro geliyor nestleden.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Nestleye yazilim yapmasınin ne ayricaligi var ki? Muhim olan teknoloji sirketlerine(Ucak, Savunma sanayi, Samsung, telefon, telekominikasyon,uzay vb.) yazilim yapsin.

7. Ama ben ümitliyim kagit cok ucuz kaldı. Dün hateket ettirmediler. Ama mutlaka en kisa zamanda bunuda hareketlendircekler.

8. Ula hiç aklınız da yok mehanetler..biri compello diye bi iki yazı karaladı hepiniz gaza geldiniz..14 m alınan şirketi öyle göklere çıkarmışlarki sanırsın ki bunun sahabı aptal birisi de yok pahasına şirketi satmış..Biraz daha millete mal kitlemek için tezgah..bu alınan şirket de ekstra gider demek şu anda..Kimse 5~6 m kar beklemesin..
    Milletin aklıyla alay edeceklerine aynada kendine bakıp eğlensin..keklik olmayın..
    Şimdiiii... anlaşıldığı üzere uygulanacak strateji önce hisseyi yükseltip çakacaklar sonra düşürecekler. Ama işte hisseye gelen keklik bulamıyorlar sorun bu.. Bunu da iyi haberler sağlar..iki keklik düz ovada ötüyor....ötme de keklik spek seni düdükleyecek aman aman....

Not: yatırım tavsiyesi değildir. Sadece beyin fırtınasından ibarettir..

Sayfa 112/188 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •