Sayfa 114/188 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 905 - 912 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

1. Aynen bende katiliyorum ama bilabcoyi gormek lazim bir sene icerisinde eger bilanco kar rakamlari iyi gelirse zaten kront gibi baslariz
     Alıntı Originally Posted by eymzey Yazıyı Oku
    Her zaman bilinçsizce yorum yapılır ve buraları okuyan ky nin aklı karışır, Bu hisseyi kimse küçümsemesim, çok iyi yerlere gidecek, şirket, iştirakleri, gelecegi on numara, Zamanında logo için beş para etmez, batık şirket, patron mal pazarladı lafları havada ucuyordu logo 50 tl lere gelince o zihniyet aynı kagıda 250 tl hedeg fiyat verdi, o yüzden burada yazılanları çok dikkate almayın hatta benim yazım dahil, ama ben çok güzel mal taşıyorum ve 5 tl den aşagı vermeye niyetim yok ve çok yakında o fiyatları görecektir
    SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Piyasa bilançoları bekliyor

3. 2.43 gelirse alırım..
    Yoksa hayırlı traşlar

4.  Alıntı Originally Posted by eymzey Yazıyı Oku
    Her zaman bilinçsizce yorum yapılır ve buraları okuyan ky nin aklı karışır, Bu hisseyi kimse küçümsemesim, çok iyi yerlere gidecek, şirket, iştirakleri, gelecegi on numara, Zamanında logo için beş para etmez, batık şirket, patron mal pazarladı lafları havada ucuyordu logo 50 tl lere gelince o zihniyet aynı kagıda 250 tl hedeg fiyat verdi, o yüzden burada yazılanları çok dikkate almayın hatta benim yazım dahil, ama ben çok güzel mal taşıyorum ve 5 tl den aşagı vermeye niyetim yok ve çok yakında o fiyatları görecektir
    Teşekkürler emeğinize yüreğinize sağlık.

5. Bende katiliyorum sirket yeni alinan istirak compello ile eger karlilik artarsa yszilim sektoru olmasi ile sirket cok kazandirabilir bir sene sinra bakariz fiyatlara.olumsuz yazilan yazilar milletin malini elinden almak icin yazilan yorumlardir

6. Zamaninda karel e bakin 1 .20 idi suan an 10 tl

7. https://www.smartiks.com.tr/News?page=1

Son bir iki hafta içinde şirket satınalma haricindeki gelişmeler
    kap bildirimleri yapılması gerekmiyor mu bilemedim.

8. Aha size compello composto...hadi bekleyin şimdi bilançoyu.. Daha çok beklersiniz... O bilanço da zarar gelecek en iyimser 2 m kar... Düşsün 2 ye hatta 1.80 e inşallah...2 den itibaren aşağı doğru kademeli alırım..bunlar milletin elindekini almadan bu hisse çıkmaz kimse hayal kurmasın...yatırım tavsiyesi de değil ona göre ha...

Sayfa 114/188 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •