Special Days Image
Sayfa 116/188 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 921 - 928 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by bombom41 Yazıyı Oku
    Yeni girmek isteyenler girmesin hisseyi düşürecekler.. Zaten olumlu haberler gelmesine ragmen hisseyi tutmaları da bunun göstergesi..Hissenin gerçek değeri de 1.80 lerdir.. Hisseyi allayıp pullayanların sözüne çok itibar etmeyin. Eskiyi yıldırma, yenilere gel gel taktiği bu.. Klasik oyunlar.. Yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım kararınızı etkilemek amaçlı değildir. Sadece beyin fırtınasından ibarettir.. Bu mesaj 30 sn içinde kendi kendini imha edecektir.
    Hem yazmış, döşemiş, çok açık yönlendirme yapmış...hem de yatırım tavsiyesi değildir demiş...

İzci hocam Smart hareketlene kadar Marshall da bir aksiyon olur mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    İzci hocam Smart hareketlene kadar Marshall da bir aksiyon olur mu?
    Marshall da bilanço beklentisi daha fazla olduğundan, aksiyon da, atraksiyon da, yani spekülasyon, kısa vadede fazlasıyla yaşanabilir. Ama hangisine yatırım daha mantıklı olur, göreceli, tartışılır bence.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
     Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Hem yazmış, döşemiş, çok açık yönlendirme yapmış...hem de yatırım tavsiyesi değildir demiş...
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

5.  Alıntı Originally Posted by bombom41 Yazıyı Oku
    Yeni girmek isteyenler girmesin hisseyi düşürecekler.. Zaten olumlu haberler gelmesine ragmen hisseyi tutmaları da bunun göstergesi..Hissenin gerçek değeri de 1.80 lerdir.. Hisseyi allayıp pullayanların sözüne çok itibar etmeyin. Eskiyi yıldırma, yenilere gel gel taktiği bu.. Klasik oyunlar.. Yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım kararınızı etkilemek amaçlı değildir. Sadece beyin fırtınasından ibarettir.. Bu mesaj 30 sn içinde kendi kendini imha edecektir.
    Müneccimlik var sende heralde. Birşeyler yazmak icin yazma. Burada insanlar yatirim yapiyor. Binlerce insanın parası pulu var yazık. Bilmediğin anlamadığin şeyler yazma. Kendine gel. Yoksa......

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Kendi düşüncelerimi yazıyorum yönlendirme yoktur. İlla benim dediğimi yapın diye bir şey söylemiyorum. Bana göre bu şekilde gördüğüm durum budur diyorum.her zaman da diyorum ki herkes kendi kararlarını kendi verir.
    Bu arada burada poh pohçu bir takım kişiler kendini belli ediyor. Çok gördük bunları. Amaçları da bellidir bunların.

7.  Alıntı Originally Posted by Karizma06 Yazıyı Oku
    Müneccimlik var sende heralde. Birşeyler yazmak icin yazma. Burada insanlar yatirim yapiyor. Binlerce insanın parası pulu var yazık. Bilmediğin anlamadığin şeyler yazma. Kendine gel. Yoksa......

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yoksa ne...? Yatırım yapıyor da bana mı yapıyor? sanki millete diyoz ki illa böyle yap benim dediğimi dinle. Yorumlarım kendimi bağlar. Tv de nasıl hisse hakkında yorumlar yapılıyorsa ve yatırım tavsiyesi olmadığı belirtiliyorsa aynı şey..bişeden haberiniz yok bize cahil demeye getiriyosun..
    Herhalde yorumlar işinize gelmedi.

8.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Düşmedi mi hisse? Düştü. Piyasayı sizin gibi at gözlüğü ile takip etmiyoz.
    Sadece beyin fırtınasından ibarettir demişiz onun da üstünü koyu yap.. İşine gelen kelimelerin üstünü koyulaştır oldu bitti sonra ver figanı..Şimdi de Şu 2~3 haftalık süreçte artış olur diye tahmin ediyorum bilanço ve siyasi sebepler ters düşmezse.
    Tahmin nedir bilir misin? Ama işkenbeden değil tabi.. Yatırım tavsiyesi değildir. Beyin fırtınasından ibarettir.Tüm yorumlarım kendimi bağlar ve beklediğinizden farklı sonuçları olabilir.

Sayfa 116/188 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •