Sayfa 119/188 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 945 - 952 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

1. Metro hisselerini satmış.muhakkak hisseyi bunun için arttirdilar

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bakalım pazartesi ne olacak.Bu yükseliş metronun hisseleri birine devertmesi nedeniyle olabilirmi?bu hisseleri devralan piyasaya pazarliyacakmi bakalım.

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    2.51 ile bir kaç dönem aranızda olacağım bu hissede gelecek gördüğüm için diplerden aldım bakalım hayırlı olsun
    Beklemeye devam

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4. Bu hissede ilk yazışım.... Daha önce tektu hissesinde idim..... Oradan kazanılacak paranın helalligi konusunda tereddütum vardı.... İki hafta once kâr zararsız çıkıp smart ile fonet e parayı bolusturdum... Teknoloji şirketleri hem katılım endekslerinde hem de geleceği parlak hisseler.... Smart ve fonet te uzun vade hedeflerim var..... Smart gibi hisse arayan arkadaşlar foneti de inceleyebilirler.... Bu yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir..... Düşüncem teknoloji şirketlerinin önünün açık olduğudur....herkese bol bereketli kazançlar.....uzun bir süre bu iki hissedeyim artık....

5. elektrikçi varmı arkadaşlar devreler yandı
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

6. 3,58 ile devre kesti

7. Benden yapı paydos kalanlara bol kazançlar

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nakit kraldır.

8. Kagidi kotuleyenler nerde acaba erak ediyorum

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 119/188 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •