Sayfa 137/188 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

Bugün 7.20 den alanlar daha sonra tahtaya destek atmadılar genel takastaki ilk 5 al sat ve ilave baskı yaptı lakin 7.20 nin altına hiç gelmedi genel takastaki ilk 5 kurum istese taban kapatırdı
    Bakalım meksadaki ne kadar güçlü sonuçta 455.077 net alım yaptı az para değil zaten tüm takas 15.500.000 lot bakalım ne yapacak iş yatırım net baskı yaptı keşke paralı bir grup yarın iş yatırımı duman etse
     Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Meksa ortalama 7.20 oluyor. Bugün alan yarın satabilir. 450 binlerde lot aldı. Bence yarın yükselterek yedirebilir ama bu kağıtlarda sadece tepkiye giriyorum mavi. Çok riskli. Sıkıntı ytd

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

İş yatırım ve tayfası 7.20 den tek kalemde meksanın alımını görünce aşağı gidemedi mal kaptırmamak için umarım böyledir meksa günlükçü ise satması zor

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    İş yatırım ve tayfası 7.20 den tek kalemde meksanın alımını görünce aşağı gidemedi mal kaptırmamak için umarım böyledir meksa günlükçü ise satması zor

Tek fiyat geldi reis

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Demekki neymiş öyle tabandan alayım %50 vurayım yok öyle meksa dediğim gibi sağlam tokat yedi dün alanlar bugün satıyor dün satanlar bugün alıyor meksa
    Ve Ahlatçı satsın yön yukarı ama şimdi değil

5.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Demekki neymiş öyle tabandan alayım %50 vurayım yok öyle meksa dediğim gibi sağlam tokat yedi dün alanlar bugün satıyor dün satanlar bugün alıyor meksa
    Ve Ahlatçı satsın yön yukarı ama şimdi değil

He he aynen dediğiniz gibi. Şirketin karlılığı, geleceği vs bitti. Şimdi o aldı bu sattı şimdi bu satacak oradan dönecek pazarlamaları mı ? Her daim aynı terane, kazanan (azınlık) mutlu kabedenler sürekli maliyet düşürme peşinde mi ? Kolay gelsin.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

Arkadaşım pazarlama ne ayaksın sen benim işim olmaz bu işlerle benim borsadaki param 100K geçmez kimsenin hakkına girmem işim olmaz ben meksa ve Ahlatçının sağlam tokat yemesini istedim o kadar
     Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    He he aynen dediğiniz gibi. Şirketin karlılığı, geleceği vs bitti. Şimdi o aldı bu sattı şimdi bu satacak oradan dönecek pazarlamaları mı ? Her daim aynı terane, kazanan (azınlık) mutlu kabedenler sürekli maliyet düşürme peşinde mi ? Kolay gelsin.

7. Smart için teknoloji yazılım dedik.... İcki ,faiz , borç vs yok dedik.... Kazancı caizdir diye düşündük (kendi adıma başkası için demiyorum.. fetva vs değildir...)..... Ama gel gör ki insanı yatırım yaptığına pişman ediyorlar..... Böyle borsa mı olur..... Böyle ani hareketler olmaz..... İnsan kazansa bile kazandığını düşünüyor..... Büyükler istedikleri gibi at kosturuyorlar...... Yatırım tavsiyesi değildir.......

8. Katılıyorum. Akşam 8.55 kapatan hisseye "tek fiyat" haberini yolla, sabah 6.84 açsın. Böyle saçmalık olamaz. 8.55 'den alanların zararını çıkarmaları için en az %25 yükselmesi gerek. Daha da düşmezse tabi. (Tek lotum yoktur)

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 137/188 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •