Sayfa 142/188 İlkİlk ... 4292132140141142143144152 ... SonSon
Arama sonucu : 1500 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    7.87 den sattım

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hadi hakkında hayırlısı

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Eyvallah Reis yalnız 6.99 ile 7.36 GAP var onu alıp yukarıdaki GAP a gider
     Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Hadi hakkında hayırlısı

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3.  Alıntı Originally Posted by Jens Van de Beek Yazıyı Oku
    Borsada bir çok ''yatırımcı'' hisseye ve gidişatına bakıyor, ona göre alım satım yapıyor, gözü hep fiyatta. Devamlı başkalarının ne yaptıklarıyla ve yaptıklarını zannettiklerinle ilgilendiğinden, zaten değiştiremeyeceği bu borsa şartlarında kendinin ne yaptığına veya yapabileceğine odaklanmıyorlar. Kendi edindiğim tecrübe bana yatırımın hisseye değil, şirkete yapılması gerektiğini öğretti.
    Maalesef borsamiz öyle sayın jens van... Ama şirkete, geleceğine yatırım yapan kazanır..... Bilişim teknolojilerinde hâlâ cok geriyiz ve bu gibi şirketlere yatırım yapmak çok mantıklı gelecek için..... Sabreden iyi kazanç elde edebilir...... Ama bir hisseye en az 9 ayı göz önüne alarak girerim ama smart ve fonet çok hızlı çıktı.... Çok alt seviyelerden almış oldum... O da nasipmis.... Şimdi duruldular güzel oldu..... Cezayla bile olsa güzel durulmalari..... Cift hanelere yakın fiyatlarına oturmalari lazım artık..... Bunlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir..... Herkese bol bereketli kazançlar..... YTD...

4. Sayın patron düşükten alanları dökmeden şu hedefime gitmeyecek misin....... Aç gözlü olmayın patron.... Size az da olsa para yatırmış yatırım yapmış benim gibi küçük yatırımcıya da kazandırın..... Ama fonet ve smart iki hisseyi de seviyorum.... Küçük yatırımcıya ekmek yediriyorlar.... Ayrıca smart cezadan çıkınca herkes uçacak kaçacak diyor ama sanki bir ters falsoda yapabilir...... belli bir süreden sonra gidebilir..... bunlar kesinlikle Yatırım tavsiyesi değildir!.... Herkese bol bereketli kazançlar....

Meksa güzel para aldı
    İş yatırım anlamıyorum baskı yap 15 gün sonra gel üst fiyattan mal al
    İş yatırım hep bunu yapıyor

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

6. Teşekkürler....

Alıntı Originally Posted by memet24 Yazıyı Oku
    Burda cakallara oyuna gelmeyin dedim

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Teşekkürler

7. Cezalardan sonra cezadan onceki fiyatin üstüne degdirdiler 11.96 idi, 12 civarına geri getirdiler ve geri aşağı cektiler....... En üstten bile alan küçük yatırımcıya maliyetine geldi, psikolojik olarak çıkın mı demek istediler?.... Hedef büyük ise böyle bir yola başvurmuş olabilirler..... Bu küçük bir tahmin..... kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.... Ben de küçük bir yatirimciyim..... Dikkatli olmalıyız... Aşağı 8 desteğini kirarsa iyi olmayabilir..... Üstte 12.50 direncini kirarsa da güzel olabilir.... inşallah Cuma 12.5 üstünde olmayı umut ediyorum... herkese bol bereketli kazançlar...YTD...

8. Hisse 1 ayda 4 katına çıkmış. Daha da yükselmesini sağlayacak beklenti nedir acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 142/188 İlkİlk ... 4292132140141142143144152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •